Сонник поцілунок в губи з хлопцем, що буде у реальному житті?

До чого сниться сон поцілунок в губи з хлопцем? Чого чекати у реальному житті і чи взагалі є сенс чогось чекати? Виявляється, є, але відповідь на питання «сонник поцілунок в губи з хлопцем» не така, яка очікується, адже трактування зовсім різні. Більш детально допоможе у цьому розібратися ця стаття.

Короткий зміст:

Основні значення

До чого сниться поцілунок в губи з хлопцем?

Український сонник. Для молодої не заміжньої дівчини поцілунок в губи з хлопцем (якого вона не знає) уві сні пророкує нове знайомство. А от для заміжньої жінки сон, у якому вона цілується із незнайомим хлопцем (чоловіком, який набагато молодше за неї) сон означає велику ймовірність того, що вона у найближчий час буде мати спокусу здійснити подружню зраду.

А от молодій дівчині цілувати коханого хлопця уві сні набагато краще, адже сон пророкує міцний духовний зв’язок і гармонію між закоханими. Але це лише при умові, що ви закохані одне в одного, якщо ж ви у реальності не є парою, то сон поцілунок із хлопцем є лише віддзеркаленням вашого почуття.

Зверніть увагу, якщо ви цілувалися із хлопцем і вас хтось сполошив, перервав, завадив, то у реальності придивіться до свого оточення. Сон попереджає про наявність друзів, які не щирі і хочуть завадити вашому особистому щастю.

Між іншим, якщо уві сні ви цілувалися з хлопцем, який вам подобається, то радимо прочитати статтю, яка так і називається Сонник поцілунок в губи з хлопцем, який подобається. У ній більш детально розглянуто саме це направлення, адже є різниця між тим знаєте ви хлопця чи ні, подобається він вам, чи ні. Там є трактування різних сонників і важливих нюансів, на які варто звернути увагу.

Сонник Медеї (сильна чаклунка минулого). Сон поцілунок в губи з хлопцем можна тлумачити двома способами. Перший: якщо хлопець знайомий і поцілував вас сам, це є знаком його прихильності у реальному житті, віддзеркаленням його почуттів. Сон обіцяє дружбу з ним або зміну відносин із дружніх на кохання. Якщо це ви були ініціатором поцілунку, то сон проявляє ваше бажання мати відносини, близькість із хлопцем, причому, можливо, з іншим, не з героєм сновидіння. Уві сні ви цілувалися в губи з хлопцем, який є вашим ворогом або ви ставитесь до нього зневажливо у реальності? Такий сон пророкує зустріч або примирення із давнім другом чи подружкою.

Додаткові значення

Англійський сонник. Ви цілувалися з хлопцем в губи уві сні? Від того, хто він, залежить те, що потрібно чекати у реальності:

А якщо це колишній хлопець? Пояснення одне: в реальності ваші або його почуття ще не згасли. Ви або він ще не відпустили другу половинку і сон показує це. Якщо ви точно знаєте, що особисто ви до колишнього вже нічого не відчуваєте, то сон точно говорить про його почуття, про його бажання вас повернути. Придивіться, можливо, в реальності колишній хлопець шукає привід для зустрічей.

Між іншим, у нас на сайті є окрема стаття на тему До чого сниться колишній хлопець. Якщо вам наснився поцілунок саме із ним, радимо прочитати її, адже там розглянуто багато важливих моментів, на які варто звернути увагу.

Еротичний сонник. Якщо уві сні ви цілувалися в губи з хлопцем, то на особистому фронті вас чекають зміни. Це може бути прощання з минулими стосунками і поява нових або ж перехід дружніх стосунків у більш інтимну площину. Для молодої дівчини, яка ще незаймана, але вже хоче близькості, цей сон є відображенням внутрішнього бажання, гострої нестачі уваги від протилежної статі. Тут головне не поспішати, щоб «погані» хлопці не побачили у вашій поведінці цього бажання, інакше вони швидко використають вас і зашкодять репутації.

Коментарі відвідувачів:

Катерина

Мені наснилося цілуватися в губи з хлопцем, якого я знаю, але я ніколи не розглядала його як потенційного партнера. Дуже здивувалась. Прочитала сонники, які наведено у цій статті, але вважаю, що в реальності ситуація така: я йому подобаюсь, він мене хоче, думає про мене постійно, от і наснився мені. Я тепер буду дивитись на нього уважніше, можливо, він у мене закохався.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: