Сонник поцілунок в губи з хлопцем, до чого сниться поцілунок в губи з хлопцем уві сні

Це приємне і нудне дійство як наяву, так і уві сні може викликати гаму суперечливих почуттів. Для дівчини, поцілунок в губи з хлопцем, пророкує сонником нове знайомство. Те,, до чого сниться цей процес заміжньої дами, означає невірність з її або дружина боку.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера, який наснився поцілунок в губи з хлопцем, трактує в залежності від особистості персонажа. Так, жінці, поцілувати уві сні свого коханого, означає міцну духовний зв’язок і гармонію між закоханими. Якщо юну особу застали зненацька, коли вона цілується зі знайомим чоловіком або шанувальником, значить, наяву сновидицей може постраждати від зухвалих вчинків уявних друзів.

Поцілунки зі знайомим уві сні — до чого?

Тлумачачи,, до чого сниться поцілунок в губи з хлопцем, сонник Медеї нагадує, що ця дія уві сні не тільки служить віддзеркаленням почуттів і прихильності, а й є показником об’єднання. Так, бачити, що вас поцілував знайомий молодик, обіцяє дружбу з ним або зміну відносин. Наснилося, що довелося поцілувати ворога в уста, віщує сонником примирення з одним.

Чоловічі сновидіння

Бачити, як інший чоловік поцілував взасос вашу кохану, за версією сонника Д. Лоффа говорить про невірність партнерки або її схильності до вуайеризму. Снотолкователь закоханих трохи інакше пояснює,, до чого сниться обраниця, що цілується з іншим. Приснився образ підказує сновидцу, що в реальній дійсності кохана дівчина відчуває брак уваги, припускаючи, що сновидець охолов до неї. А ось цілуватися уві сні з іншим чоловіком, відповідно до єврейського сонником, попереджає про ворожнечу з персонажем.

Чужий молода людина

Витлумачуючи,, до чого сниться поцілунок в губи з хлопцем, сучасний снотолкователь радить звернути увагу на особистість персонажа. так:

 • Лизатися з залицяльником сестри уві сні — до відсутності зв’язку і розуміння з родичкою;
 • Цілувати взасос коханого подруги, говорить про його таємницею симпатії;
 • Сосаться з залицяльником приятельки, обіцяє нові любовні пригоди;
 • Стикатися устами з незнайомцем — доведеться боротися зі спокусою.
 • Цілування з колишніми — до добра або до худу?

  Тлумачення сну, в якому довелося бачити себе в пристрасних обіймах з колишнім обранцем, має кілька трактувань. З одного боку, приснилося бачення є своєрідним відображенням духовного зв’язку з колишнім коханцем. Можливо, в реальній дійсності обранець сумує за сновидицей, шукаючи привід для зустрічей, або ж сама спляча красуня подумує про відновлення відносин.

  Інша трактування є в психоаналітичному снотолкователе, яка має на увазі швидкі зміни на особистому фронті сновидящей. Подібний образ — це своєрідне прощання з минулим.

  Сексуальна підоснова

  Сонник доктора Фрейда, трактуючи подібну картинку, передбачає, що спляча красуня відчуває гостру нестачу уваги протилежної статі. Ви, прагнучи до обожнювання і схиляння, робите відчайдушні вчинки, які межують з безглуздям. За таку поведінку в чоловічих колах вас вважають несерйозною і легковажною.

  Сонник поцілунок в губи з хлопцем, до чого сниться поцілунок в губи з хлопцем уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: