Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

До чого сниться колишній хлопець? Це означає, що він кохає?

Чому в наших снах з’являються колишні хлопці? Саме на це питання допоможе знайти відповідь стаття, адже в ній зібрані трактування із сонників, які заслуговують довіри та уваги. Саме перше, про що говорить як сонник, так і психологія – можливо, ваші почуття ще живі і колишній хлопець займає більшу частину ваших думок. Або ж він думає про вас. Тим не менше, це далеко не єдине пояснення того, до чого сниться колишній хлопець.

Короткий зміст:

До чого сниться колишній хлопець?

Ваша поведінка

Взагалі сон про колишнього хлопця, коли ви вже в нових відносинах символізує нехватку романтики і пристрасті, тому варто глянути по-новому на відносини з нинішнім хлопцем. Але більш детальне тлумачення залежить від того, що ви робили у сні.

Гуляли рука об руку — є надія на примирення, а якщо ви приємно розмовляли, почуття його до вас збереглися. Скоріше всього він думає про ваші стосунки і хоче їх відновити. Якщо ви відчували радість від зустрічі, то ваш колишній хлопець в реальності нудьгує, згадує вас і незабаром зробить крок назустріч.

Якщо наснилося, що колишній хлопець з вами, а розставання наче й не було, значить, незабаром минуле нагадає вам про себе. Ви зустріне давніх знайомих або знайде річ, яка раніше означала дуже багато. Це також обіцяє повторення якоїсь ситуації з минулого. Ретельно продумайте свої дії, адже з’явилася можливість вчинити по-іншому і отримати дещо інший результат.

До чого сниться колишній хлопець і ви при зустрічі пригнічені, незадоволені? Може статися велика неприємність, яку складно подолати. Проявіть завзятість, стійкість, активуйте свій творчий хист виживати при несприятливих обставинах. Скоріш за все доведеться розбиратися з помилками минулого, виправляти їх наслідки.

Цілувалися уві сні з колишнім — часто згадуєте його. Якщо ж ні (не згадуєте і взагалі у вас є інший), то в реальності вам належить від чогось дуже сильно здивуватися і це буде приємне здивування.

Займалися сексом при тому, що зараз ви самотня — дуже хочете повернути його. Якщо ж у вас вже є інший коханий хлопець, то сон віщує вирішення давнього конфлікту.

Якщо вам сниться не тільки колишній хлопець, а і поцілунки з іншими людьми, радимо прочитати статтю До чого сниться поцілунок. У ній розглянуто багато варіантів і дано детальні пояснення по кожному з них.

Ви тікали від колишнього хлопця — хочете скоріше забути його, тобто такий сон навіяний просто вашими переживаннями.

Його поведінка

Колишній хлопець мав поганий вигляд? Це провидіння важкого захворювання, можливо хтось з вашої родини буде надовго прикутий до ліжка. Взагалі зверніть увагу на своє здоров’я і здоров’я ваших рідних, потрібно бути уважною найближчі два-три тижні.

До чого сниться колишній хлопець, який дорікає вам в чомусь, значить, вважає вас винуватицею розриву, думає про вас у негативному ключі.

Він почав з вами сварку — розставання виявилося вірним кроком. Якщо у сні колишній хлопець розсерджений і дорікає вам в невірності, наяву ви удостоїтеся його поваги та довіри. Тобто він пожалкує, що ваші відносини завершені і спробує вас повернути. Але чи це потрібно вам? Подумайте, можливо, він ставиться до вас як до слухняної іграшки з якою можна приємно проводити час і не більше!

Наснилося, що колишній хлопець повернувся і просить вибачення? Сонник повідомляє: спляча згадає старі образи. Можливо, він заподіяв душевні травми, які не можна забути, але треба постаратися це зробити.

Колишній хлопець обіймає, цілує, зізнається у коханні? Наяву можливі складнощі з нинішнім обранцем. Постарайтеся уникнути порівняння цих двох хлопців, адже з новим партнером багато приємних моментів ще попереду.

Взагалі, ви часто бачите повернення колишнього коханого уві сні? Ви мрієте відродити цей роман і це реально! Треба обережно підійти до цього завдання, уникнути нав’язливості і переслідування молодої людини, щоб не відштовхнути ще більше. Краще пофліртуйте, як на самому початку відносин, коли ви були один одному чужими. І ніяких власницьких претензій!

Дарина

Мені раніше часто снився колишній хлопець і я не могла зрозуміти до чого це. Ми з ним гуляли, розмовляли, наче все добре, мене це непокоїло, адже саме він був ініціатором розставання, говорив, що я занадто тупа і наївна. Так і розійшлися, він не дзвонив, я теж. В решті-решт ми зустрілися на дні народженні знайомого через два місяці після розриву відносин, я вела себе дуже холодно, намагалася ставитися до нього, як до порожнього місця, наче не він мене кинув, а я його, наче він недостойний мене, адже у той момент вже наплакалась і дійсно майже зненавиділа його. А він у якийсь момент підійшов до мене ззаду, ніжно обійняв і попросив вибачення, сказав, що кохає… Може, я дійсно тупа, бо вибачила і ми зараз знову разом. Не одразу, я трохи його помучила, звичайно, було дуже смішно дивитися, як він старається. Більше він мене не ображає, правда, і я змінилася, зрозуміла, що не потрібно занадто сильно віддаватися у руки хлопця, потрібно заставити його поважати себе.

Марія

Мені наснився колишній хлопець, який начебто прийшов до мене додому, почав сваритися зі мною, а потім ми несподівано почали цілуватися і я від цього прокинулась. Як тільки відкрила очі, то одразу і збудження зникло, навіть неприємні почуття з’явилися. От тепер сиджу і думаю: до чого це? Я про нього вже десь з місяць не думаю, хоч саме він мене кинув і я деякий час плакала, хвилювалась, дзвонила йому. А потім, наче із мене щось вийшло — мені стало все рівно. І тепер такий сон! Може, це вже він про мене згадує? Якщо це так, то хай іде під три чорти! Так йому і треба!

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: