До чого сниться колишній хлопець?

Чому в наших снах з’являються колишні хлопці? Саме на це питання допоможе знайти відповідь стаття, адже в ній зібрані трактування із сонників, які заслуговують довіри та уваги. Саме перше, про що говорить як сонник, так і психологія – можливо, ваші почуття ще живі і колишній хлопець займає більшу частину ваших думок. Або ж він думає про вас. Тим не менше, це далеко не єдине пояснення того, до чого сниться колишній хлопець.

Короткий зміст:

До чого сниться колишній хлопець?

Ваша поведінка

Взагалі сон про колишнього хлопця, коли ви вже в нових відносинах символізує нехватку романтики і пристрасті, тому варто глянути по-новому на відносини з нинішнім хлопцем. Але більш детальне тлумачення залежить від того, що ви робили у сні.

Гуляли рука об руку — є надія на примирення, а якщо ви приємно розмовляли, почуття його до вас збереглися. Скоріше всього він думає про ваші стосунки і хоче їх відновити. Якщо ви відчували радість від зустрічі, то ваш колишній хлопець в реальності нудьгує, згадує вас і незабаром зробить крок назустріч.

Якщо наснилося, що колишній хлопець з вами, а розставання наче й не було, значить, незабаром минуле нагадає вам про себе. Ви зустріне давніх знайомих або знайде річ, яка раніше означала дуже багато. Це також обіцяє повторення якоїсь ситуації з минулого. Ретельно продумайте свої дії, адже з’явилася можливість вчинити по-іншому і отримати дещо інший результат.

До чого сниться колишній хлопець і ви при зустрічі пригнічені, незадоволені? Може статися велика неприємність, яку складно подолати. Проявіть завзятість, стійкість, активуйте свій творчий хист виживати при несприятливих обставинах. Скоріш за все доведеться розбиратися з помилками минулого, виправляти їх наслідки.

Цілувалися уві сні з колишнім — часто згадуєте його. Якщо ж ні (не згадуєте і взагалі у вас є інший), то в реальності вам належить від чогось дуже сильно здивуватися і це буде приємне здивування.

Займалися сексом при тому, що зараз ви самотня — дуже хочете повернути його. Якщо ж у вас вже є інший коханий хлопець, то сон віщує вирішення давнього конфлікту.

Ви тікали від колишнього хлопця — хочете скоріше забути його, тобто такий сон навіяний просто вашими переживаннями.

Його поведінка

Колишній хлопець мав поганий вигляд? Це провидіння важкого захворювання, можливо хтось з вашої родини буде надовго прикутий до ліжка. Взагалі зверніть увагу на своє здоров’я і здоров’я ваших рідних, потрібно бути уважною найближчі два-три тижні.

До чого сниться колишній хлопець, який дорікає вам в чомусь, значить, вважає вас винуватицею розриву, думає про вас у негативному ключі.

Він почав з вами сварку — розставання виявилося вірним кроком. Якщо у сні колишній хлопець розсерджений і дорікає вам в невірності, наяву ви удостоїтеся його поваги та довіри. Тобто він пожалкує, що ваші відносини завершені і спробує вас повернути. Але чи це потрібно вам? Подумайте, можливо, він ставиться до вас як до слухняної іграшки з якою можна приємно проводити час і не більше!

Наснилося, що колишній хлопець повернувся і просить вибачення? Сонник повідомляє: спляча згадає старі образи. Можливо, він заподіяв душевні травми, які не можна забути, але треба постаратися це зробити.

Колишній хлопець обіймає, цілує, зізнається у коханні? Наяву можливі складнощі з нинішнім обранцем. Постарайтеся уникнути порівняння цих двох хлопців, адже з новим партнером багато приємних моментів ще попереду.

Взагалі, ви часто бачите повернення колишнього коханого уві сні? Ви мрієте відродити цей роман і це реально! Треба обережно підійти до цього завдання, уникнути нав’язливості і переслідування молодої людини, щоб не відштовхнути ще більше. Краще пофліртуйте, як на самому початку відносин, коли ви були один одному чужими. І ніяких власницьких претензій!

Дарина

Мені раніше часто снився колишній хлопець і я не могла зрозуміти до чого це. Ми з ним гуляли,
розмовляли, наче все добре, мене це непокоїло, адже саме він був ініціатором розставання, говорив, що я занадто тупа і наївна. Так і розійшлися, він не дзвонив, я теж. В решті-решт ми зустрілися на дні народженні знайомого через два місяці після розриву відносин, я вела себе дуже холодно, намагалася ставитися до нього, як до порожнього місця, наче не він мене кинув, а я його, наче він недостойний мене, адже у той момент вже наплакалась і дійсно майже зненавиділа його. А він у якийсь момент підійшов до мене ззаду, ніжно обійняв і попросив вибачення, сказав, що кохає… Може, я дійсно тупа, бо вибачила і ми зараз знову разом. Не одразу, я трохи його помучила, звичайно, було дуже смішно дивитися, як він старається. Більше він мене не ображає, правда, і я змінилася, зрозуміла, що не потрібно занадто сильно віддаватися у руки хлопця, потрібно заставити його поважати себе.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: