Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поцілунок, до чого сниться поцілунок уві сні

Тлумачачи,, до чого сниться поцілунок, сонник обіцяє увагу протилежної статі не тільки уві сні, а й в реальному житті. Варіантів приснився поцілунків може виявитися безліч, тому й існує так багато трактувань, що пояснюють навіть самі незвичайні з них.

Поцілунок в різні частини тіла

До чого сниться ні до чого не зобов’язує поцілунок в щічку, розумійте як сновидіння-перевертень, яке слід трактувати в прямо протилежному значенні. Наяву ви відчуваєте за собою якісь зобов’язання перед тим, хто поцілував вас уві сні, і обмірковуєте, як би його віддячити.

Якщо ж поцілунок в щоку уві сні виходить від вас, сновидіння відображає ваші помисли про те, як висловити свої щирі симпатії і дружнє ставлення того, хто цього заслуговує насправді. З великою часткою ймовірності сонник передбачає швидку зустріч і приємне проведення часу з цією людиною.

Щоб зрозуміти,, до чого сниться поцілунок в шию, досить згадати, що за вікном ХХІ століття. Дівчатам сьогодні не тільки дозволено проявляти ініціативу у відносинах і зізнаватися у своїх почуттях, але і в деяких випадках, наприклад, таких, як ваш, подібна рішучість навіть вітається. Сновидіння закликає бути сміливішими і активніше з представниками протилежної статі.

Приснився поцілунок в лоб символізує успішне завершення раніше розпочатого проекту в будь-який з життєвих сфер. Щоб точніше дізнатися, в який саме, сонник радить згадати подробиці побаченого уві сні.

Сонник вважає, що ви з тих, хто любить вухами: поцілунок у вухо вам сниться навіть уві сні. Ви обожнюєте компліменти і пристрасні визнання в любові. У той же час, сновидіння закликає до пильності: ви ризикуєте пропустити повз вуха щось важливе.

Поцілунок з мовою уві сні якнайкраще відображає ваш стан легкої ейфорії, вас буквально накрили мрії і фантазії. Незважаючи на всю привабливість світу мрій, сонник радить все ж зберігати зв’язок з навколишньою дійсністю і постаратися сприймати людей і події такими, якими вони є.

До чого сниться поцілунок в руку, сприймайте як попередження, — рекомендує сонник. Чи не укладайте сумнівних угод і не підписуйте підозрілих контрактів, навіть якщо вас запевняють, що все це не більше, ніж нічого не значущі паперові формальності. Побачене уві сні закликає бути обережнішим з малознайомими людьми і не поспішати довіряти не тільки свої матеріальні цінності, а й почуття.

Поцілунок в очі символізує ніжність і романтику. Сонник асоціює його, скоріше, з платонічними почуттями, ніж з пристрасним бажанням. Це знак щирої симпатії, розташування, можливо, співчуття. Якщо дівчина бачить уві сні, як чоловік стосується губами її очей, наяву він, найімовірніше, ставиться до нього поблажливо, трохи зверхньо.

Поцілунок в груди уві сні обіцяє вам море позитивних емоцій і радісних вражень наяву. Ви не помилилися у виборі обранця, недарма знайомі вважають вас гармонійної парою, відмінно доповнює один одного. Саме з цієї причини разом ви обидва відчуваєте себе легко і комфортно.

Якщо приснився поцілунок в спину, сонник наполягає, що прийшов час проявити характер. Зараз не найкращий момент прогинатися під збіг обставин, вони можуть скластися не на вашу користь. Ви досить сильні, щоб контролювати ситуацію — ось до чого сниться, коли хтось торкається губами вашої спини.

Для тих, хто зараз перебуває в скрутній ситуації, сонник знаходить поцілунок в плече особливо позитивним знаком. Якщо уві сні хтось доторкнувся губами до вашого плеча, це означає, що і в реальності у вас з’явиться впливовий покровитель, який посприяє вам.

Сновидіння, в якому мав місце бути поцілунок в живіт, хвилюючий і трохи лоскотно навіть уві сні, хоче просто нагадати вам, що в особистому житті у вас все складається якнайкраще. Вас чекають чудові любовні переживання, подякуйте долі за цей подарунок.

Те,, до чого сниться поцілунок в голову, особливо, якщо подібні сновидіння відносяться до категорії повторюваних, слід розцінювати як вашу потребу в турботі. Ви покладаєте великі надії на зустріч з розуміючим партнером, який зміг би взяти на себе вирішення хоча б частини ваших проблем, — пояснює сонник.

Поцілунок в верхівку здатний викликати найтепліші спогади, як уві сні, так і наяву: саме так багатьох цілували в дитинстві батьки. Сонник обіцяє, що ви неодмінно отримаєте дружню підтримку, в якій так потребуєте зараз.

Поцілунок з кимось

Поцілунок з одним уві сні символізує брак взаєморозуміння між вами в реальному житті: надто вже багато розбіжностей заважає вам невимушено спілкуватися. Сонник вважає, що у вас є всі шанси відновити колишні відносини, раз ви обидва до цього прагнете.

Тлумачачи,, до чого сниться поцілунок одного, психоаналітичний сонник налаштований не так оптимістично. Згідно з його тлумачення, вам в недалекому майбутньому чекає розлука або через сварки, або за збігом обставин.

Поцілунок з кращим другом протилежної статі уві сні видає ваші таємні помисли про ближчих стосунках. У глибині душі ви уявляєте цю людину і ваші взаємини з ним в дещо іншій якості.

Поцілунок з подругою уві сні уособлює вашу духовну близькість, вміння розуміти один одного з півслова і навіть зовсім без зайвих слів. У той же час, в добі занадто мало годин, щоб ви встигли наговоритися про все. У вас чимало спільних секретів, інтересів і море спогадів.

Поцілунок з дівчиною сонник називає сновидінням-перевертнем: неприваблива дівчина уві сні обіцяє позитивні зміни в дійсності, а ось красуня може накоїти чимало лиха: принести погані звістки або підштовхнути до непристойною вчинків.

До чого сниться поцілунок з хлопчиком, можна пояснити по-різному. Якщо мова йде про привабливому молодій людині, можливо, вам просто не вистачає уваги протилежної статі. А якщо хлопчик маленький, сонник обіцяє вам яскраві зміни, які порадують вас.

Як повідомляє сонник, поцілунок з незнайомцем уві сні означає, що вам настільки не вистачає живого спілкування наяву, що ви вже майже готові кинутися в обійми першого зустрічного. Вам складно знайти взаєморозуміння, як з друзями, так і з подругами.

Роз’яснюючи,, до чого сниться поцілунок зі знайомим, з яким вам, по ідеї, не положено цілуватися в реальності, сонник вважає, що сновидіння сигналізує про високу ймовірність інтрижок і амурних пригод на стороні, які навіть не доведеться шукати: вони самі будуть підстерігати вас за кожним кутом.

Поцілунок з коханою людиною віщує матеріальну вигоду, отриману незвичним для вас способом. У той же час, як ні парадоксально, в особистому житті сонник НЕ обіцяє запаморочливих злетів, навпаки, очікується деяке відчуження, щоб не сказати, повний штиль.

Якщо уві сні вам наснився поцілунок з чоловіком, сонник спокійний за вас: у вашій родині панують злагода та любов. Сновидіння відображає повний спектр чуттєвості і гармонії у ваших стосунках, незгасаючої з роками пристрасті. Можна тільки порадіти за вас.

Поцілунок з однокласником уві сні обіцяє вам підтримку старих друзів в скрутну хвилину. Сонник пропонує й інше тлумачення: можливо, хтось із них зараз сам потребує вашої допомоги, в той час як ви загрузли у власних клопотах. Сновидіння закликає вас бути чуйними, адже життя — це не тільки робота та вирішення побутових проблем.

Якщо приснився поцілунок з колегою, цілком можливо, що саме ця людина стане причиною ваших неприємностей і всіляких інтриг на роботі. Постарайтеся не давати приводу нікому з товаришів по службі очорнити вас в очах керівництва, — попереджає сонник.

Приснився поцілунок з начальником свідчить про те, що ви відчуваєте сильний дискомфорт під час спілкування з ним. Сонник вважає, що ваше збентеження, страх перед вищим обличчям або критика з його боку уві сні приймають такі ось форми.

До чого сниться поцілунок дитини, сонник пов’язує з майбутніми клопотами. На вас можуть несподівано звалитися нові зобов’язання, які мають пряме або непряме відношення до дітей. Тлумачення не уточнює, ким ці діти вам припадають.

Коли сниться поцілунок з жінкою, яка набагато старше вас, сонник рекомендує бути напоготові. В недалекому майбутньому ви можете дізнатися, що хтось із вашого оточення, виявляється, любить позлословити за вашою спиною. Та не аби мовою почухати, а з вигодою для себе. Ця новина засмутить і розчарує вас.

Характерний поцілунок

Відповідно до одного з тлумачень сонника, ви нарешті отримаєте заслужене визнання, ваші старання будуть оцінені по достоїнству, одна персона, від якої ви вже не сподівалися дочекатися подяки, все ж згадає про вас — ось що означає поцілунок уві сні. Чи треба уточнювати, що майбутня подія несказанно обрадує вас.

Насильницький поцілунок уві сні говорить про те, що в дійсності ви звикли задовольнятися підлеглим становищем. Правда, чим далі, тим менше вас влаштовує обрана колись роль. Сонник підказує спосіб поступово розвинути лідерські якості: навчитися приймати рішення, діяти і брати на себе відповідальність.

Пояснюючи,, до чого сниться ніжний поцілунок, сонник щиро радіє за вас: вам належить грандіозний успіх у представників протилежної статі. Несподівано у вас з’явиться багато шанувальників, вас будуть запрошувати на романтичні побачення і дарувати милі подарунки.

До чого сняться пристрасні поцілунки, багато в чому залежить від вас. Сонник лише намагається попередити, що між вами і значущим для вас людиною назріває конфлікт. проявити мудрість і терпіння і згладити гострі кути або ж дати волю емоціям і підлити масла в вогонь — вирішувати вам.

Щоб відносини з людиною, з яким мав місце бути пристрасний поцілунок уві сні, в дійсності різко погіршилися, а то і зовсім припинилися, досить одного необережного слова. Сонник передбачає два варіанти розвитку подій: поганий мир або сварка, яка все розставить на свої місця.

Сонник розглядає французький поцілунок як провісник подружньої зради. Добропорядна заміжня жінка може пуститися у всі тяжкі, а її чоловік, будь він хоч двічі ревнивець, не буде нічого помічати. Або, принаймні, зробить вигляд, що ні про що не здогадується.

Приснився повітряний поцілунок сонник пояснює вашої мрійливістю схильністю, скоріше, до абстрактній, романтичного кохання, ніж до плотських утіх. Можливо, навіть уві сні ви віддаєте собі звіт, що поки не готові до серйозних стосунків і вважаєте за краще триматися на безпечній відстані.

Якщо вам часто є уві сні ваш перший поцілунок, з великою часткою ймовірності можна припустити, що ви не хочете відпускати свої спогади або ж минуле не хоче відпускати вас. Не потрібно порівнювати минуле і сьогодення, просто спробуйте прийняти себе і навколишній світ в новій якості.

Те,, до чого сниться неприємний поцілунок, не повинно вас засмучувати: сонник вважає, що вас чекає несподіваний, проте, приємний сюрприз. Це може виявитися саме те, про що ви давно мріяли і вже майже зневірилися коли-небудь знайти.

Коли сниться поцілунок в засос, сонник настійно рекомендує підготуватися до змін, які не змусять себе чекати. Визначити їх характер допоможуть подробиці сновидіння, постарайтеся згадати в деталях все, що бачили уві сні.

Поцілунок померлої людини

До чого сниться поцілунок небіжчика, сонник, в першу чергу, пов’язує з вашим станом здоров’я і настійно рекомендує заздалегідь прийняти профілактичні заходи, поки хвороба не дала про себе знати. Перейдіть на щадний режим, знаходите час для відпочинку і позитивних емоцій.

Коли трапляється поцілувати покійника уві сні, сонник вважає, що незабаром вас чекають злети і падіння. Вам доведеться пережити повний спектр барвистих емоцій, прийдешні події і засмутять, і порадують вас.

Якщо уві сні поцілував померла людина, сонник підозрює, що ви замишляє недобре, наприклад, змінити своїй другій половинці або зробити ще який-небудь непорядний вчинок. Сновидіння означає, що зараз не найсприятливіший момент для подібних витівок.

Якщо вам довелося уві сні поцілувати померлого, сновидіння говорить про те, що ви продовжуєте сумувати за цієї людини, його смерть справила на вас сильне враження. Сонник вважає цей сон відображенням реальних подій, він не несе нічого поганого.

Поцілунок в інших сонниках

Як трактує поцілунок сонник Фрейда, в вашому сновидінні це не що інше, як справжнісінький статевий акт. Причому чим він спекотніше уві сні, тим більше проблем в інтимному житті наяву. Ця закономірність стосується як жінок, так і чоловіків.

Якщо довелося бачити уві сні поцілунок, ініціатором якого є ви, сонник Фрейда з великою часткою ймовірності стверджує, що ви і насправді звикли грати домінуючу роль у відносинах.

Якщо вам вдалося отримати поцілунок уві сні, сонник Фрейда вважає, що ви зовсім не прагнете перехопити ініціативу. Вам комфортніше купатися в променях любові і насолоджуватися тим, що відбувається, переклавши всі турботи на сильні плечі партнера.

Сонник Міллера поцілунок вважає тривожним знаком, провісником зради, шахрайства, зустрічі з лицеміром або ж скоєння чогось аморального своїми руками. Сни, в яких ви цілуєте родичів або бачите цілуються малюків, приносять удачу.

Згідно з тлумаченням сучасної провісниці Деніз Лінн, цілуватися уві сні — означає знайти гармонію з собою, збалансувати чоловіче і жіноче начало — ось що означає поцілунок уві сні.

Існує і таке тлумачення сну: поцілунок несе в собі те, чого вам не вистачає наяву. Мріючи про кругосвітню подорож, ви можете цілуватися уві сні з партнером екзотичної зовнішності. До чого сниться, якщо ви цілуєтеся з ким не положено, також легко пояснюється вашими таємними бажаннями.

До чого сняться поцілунки, необов’язково трактувати буквально. Як відомо, кожна людина є носієм певних особистісних якостей, поцілунок в даному випадку символізує ті з них, які вам би хотілося перейняти.

Поцілунок уві сні може мати значення, позбавлене еротичного підтексту. Не потрібно шукати прихований сенс, до чого сниться, як ви цілуєтеся з поважним, проте, непривабливим для вас людиною: ви всього лише шукаєте спосіб висловити йому свою повагу або захоплення його заслугами.

Сонник поцілунок, до чого сниться поцілунок уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: