Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник подряпала кішка, до чого сниться подряпала кішка уві сні

Уві сні раптово подряпала кішка? Наяву відчуєте душевний біль через плітки або вчинків оточуючих людей. Сонник пропонує кілька актуальних розшифровок, які допоможуть зрозуміти,, до чого сниться розглянутий сюжет.

Що думає Міллер?

Якщо вас уві сні подряпала кішка, то готуйтеся до приниження. Рада сонника: знаючи про подію завчасно, постарайтеся дати відсіч кривдникові.

Якщо приснилося, що ви потрапили в лапи величезного хижака, то в реальності опинитеся в практично безвихідному становищі через борги і безгрошів’я.

Обережніше!

До чого сниться, що подряпала кішка? Сонник підозрює, що ви накоїте справ, від яких самі ж і постраждаєте. Цей же сюжет обіцяє сварку з друзями, колегами або улюбленими аж до повного розриву.

Приснився кусючий, царапающийся і вкрай агресивний кошеня? Ваш обранець явно дуже шкідливий і противний чоловік. Подумайте: чи варто пов’язувати з ним подальшу долю?

Якщо кошеня уві сні несильно дряпнув, то готуйтеся до дрібних неприємностей і турбот.

Чи готові?

Сталося бачити напад цілої зграї агресивно налаштованих кошака? В реальності можливий напад на вулиці, в ході якого ви дадімте гідну відсіч.

Наснилося, що подряпала кішка, яку ви тримали на руках уві сні? Сонник вважає: ви керуєте дружбу з дуже егоїстичним і злим людиною, який ще доставить масу переживань і проблем.

Тримайтеся!

До чого сниться, якщо кіт глибоко подряпав руку? Будьте готові до сильного роздратування і невдоволення.

Сонник наполягає: швидше за все, ці емоції будуть викликані спілкуванням з надмірно балакучої особливої.

Бачити власну подряпану руку уві сні означає, що вам загрожує небезпека в ході незвичайної події.

Задумайтесь!

Наснилося, що кішка вчепилася в руку мертвою хваткою? Вас будуть звинувачувати, звинувачувати, засуджувати і взагалі читати нотації.

Однак сонник наполягає: слухайте, чи не обурюється і дякуйте за урок. Адже в глибині душі ви усвідомлюєте свою провину.

Зупиніться!

До чого сниться, як подряпала кішка? Гряде скандал, в якому ви будете стояти на своєму до останнього буквально з принципу. Сонник радить поступитися своєму опонентові, інакше ви посварилась назавжди.

Уві сні довелося бачити подряпини на тілах оточуючих? Це означає, що особисто ви поведете себе дуже негарно (аж до зради), ніж завдасте серйозної душевну рану хорошій людині.

Звичайно, ви швидко усвідомлюєте власну дурість, але відновити стосунки буде нелегко або навіть неможливо.

Конкретні деталі

Тлумачення сну не буде остаточним, а то й враховувати породу або хоча б забарвлення тварини, поранити вас в ночі.

 • Кот з великими плямами, тигровий — небезпека.
 • Смугастий, шпротний — сварка з одним.
 • Рудий — труднощі з грошима, любов’ю.
 • Сіамський — зв’язок з корисливих людиною, коханцем.
 • Бездомний — великі розборки, можливо, за-за дітей.
 • Домашній — зрада чоловіка.
 • Удача або біда?

  До чого сниться, якщо несподівано подряпала кішка білого забарвлення? Сонник вважає, що вас постараються втягнути в аферу або погану історію. Але ви не погодитеся, бо проявіть інтуїтивну обережність і здоровий глузд.

  У подібному сюжеті приснилася чорна киця? Бережіться: вас можуть зрадити, обдурити або підставити.

  Взагалі, якщо чорна кішка залишила уві сні відмітини на тілі, то тлумачити це можна двояко: вас чекає грандіозний успіх або настільки ж величезне нещастя.

  Сонник подряпала кішка, до чого сниться подряпала кішка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: