Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

У які дні тижня збуваються сни? Коли сняться віщі сни?

На ймовірність віщого сну впливає безліч різних чинників. Тлумачення сну та його вірогідність збутися пов’язані із днем тижня, коли він приснився. А все тому, що на кожен день тижня впливає рух певних небесних тіл і планет. Подібні відповідності є в різних культурах, так, в англійській мові воскресіння — це Sunday, яке навіть з мінімальним знанням мов, очевидно, перекладається як «День Сонця».

Короткий зміст:

Розширені пояснення

Коли сниться віщий сон?

Сон — це таємниця, вивченням якої людина займається не одне століття. Вважається, що сновидіння несуть інформацію, здатну дати відповіді на багато питань і передбачити найближче майбутнє. Однак не всі сни збуваються однаково. Втілення одних відбувається вже на наступний день, інших — через кілька днів. Деякі сновидіння зовсім не збуваються. Справа в тому, що достовірність сну залежить від дня тижня, в який ми його бачили.

Сни з неділі на понеділок

Сон на понеділок

Планета понеділка — Місяць. Сни з неділі на понеділок несуть психологічну та емоційну характеристику сплячого. Через картинки, які з’явилися під час сну, можна проаналізувати ступінь завантаженості, гострих переживань і стан нервової системи. Чим сильніше навантаження на психіку в житті, тим дивнішими є сни. Як правило, вони не збуваються в дійсності. Однак, якщо таке й станеться, подія не буде доленосною. Рекомендовано не приділяти значну увагу снам, якщо вони наснилися на початку робочого тижня. Більш детально про сни з неділі на понеділок.

Сни з понеділка на вівторок

Сон на вівторок

Планета вівторка — Марс. День сну з понеділка на вівторок висловлює творчий потенціал сновидіння. Як правило, він яскравий і емоційний. Тут вже варто приділити увагу подіям, які сновидіння хотіло донести. Якщо ніч викликала у вас масу приємних вражень, то сьогодні сміливо можете починати втілювати в життя нові ідеї, активно братися за роботу. Або ж прокинулися ви з неприємним осадом на душі, тоді братися за нові починання небажано. Бачити перемогу уві сні в цю ніч вважається віщою ознакою. Здійснення подібних сюжетів відбувається протягом найближчих десяти днів. Якщо вже пройшло більше часу, то чекати втілення не варто.

Сни з вівторка на середу

Сон на середу

Планета дня — Меркурій. Сон з вівторка на середу переповнений активністю і великою кількістю різноманітних сюжетів. Знайти єдино правильну смислову мотузочку у цьому хаосі практично нереально. Такі сни не збуваються в дійсності. Однак є маленька ймовірність здійснення деяких окремих частин сновидінь, які ніколи не містять в собі нічого поганого.

Сни з середи на четвер

Сон на четвер

Планета четверга — Юпітер. Сни, які наснилися з середи на четвер мають велике значення. Велика ймовірність, що саме ця ніч допоможе знайти рішення давно поставленого завдання, відповісти на важливі питання. Бачення здатне мати по-справжньому доленосне значення, показуючи методи виходу з фінансової кризи або способи вирішення конфліктів.

Сни з четверга на п’ятницю

Сон на п'ятницю

Планета п’ятниці — Венера. Ця ніч важлива для тих, кого цікавить особисте життя більше, ніж робота. Сон із четверга на п’ятницю віщий. Справа в тому, що в цей період відбувається загострення інтуїції, яка демонструє результати за допомогою сновидінь. Всі сюжети, які вам вдасться запам’ятати до ранку, знайдуть собі місце в реальному житті. Значення емоційного фону ночі п’ятниці демонструє майбутні хороші або погані події. Якщо снилося вам щось приємне, то в житті варто чекати удачі.

Сни з п’ятниці на суботу

Сон на суботу

Планета суботи — Сатурн. Сон з п’ятниці на суботу також може знайти собі застосування в дійсності. Велика кількість щасливих подій і приємних вражень, подарованих снами, говорить про отримання маси позитивних емоцій в найближчі дні. Часто сни в цю ніч характеризують події найближчого майбутнього не тільки для людини, яка бачила сон, але і для її близьких друзів або членів сім’ї.

Сни з суботи на неділю

Сон на неділю

Планета неділі — Сонце. Сон з суботи на неділю збувається в цей же день або не збувається взагалі. Події, які він віщує, залежать від настрою під час сну. Якщо ви побачили щось хороше, то напевно варто чекати втілення чогось позитивного. У разі негативного забарвлення, сон може не проявити себе в реальному житті.

Короткі пояснення

Якщо проаналізувати побачене вночі, можна дізнатися про майбутні події.

Так само, ні в якому разі не можна забувати про те, що саме по собі співвідношення дня тижня, в який трапився сон, не є ключовим, тому як календарна дата сновидіння і місячна доба, на які припав сон, мають набагато більше вплив на його можливість втілення. Таким чином, матеріал, що описує значення снів в залежності від дня тижня, представлений на цій сторінці, є результатом гармонійного синтезу досвіду езотериків минулих років і висновків, зроблених психологами сучасності. Такий підхід до питання дозволяє найбільш повно і актуально встановити значимість того чи іншого сну, не відмовляючись від будь-якого погляду.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: