Сонник поцілунок в губи, до чого сниться поцілунок в губи уві сні

Існує таке повір’я, що якщо уві сні привиділося щось приємне, то наяву можна очікувати неприємностей, і навпаки. Це твердження вірне і для того,, до чого сниться поцілунок в губи. Зазвичай сонник дає негативні тлумачення такого сюжету, але є і виключення з правила.

Отже, якщо в обіймах Морфея вам трапилося цілуватися, то це можна інтерпретувати в залежності від того, з ким ви робили настільки інтимна дія. До чого сниться цілуватися з товаришем по службі або начальником? Це віщує напружені відносини, і навіть конфліктні ситуації на роботі, які можуть принести навіть зниження по службі.

Якщо ж сновидец стикався губами з чоловіком, то частіше за все, в сімейних відносинах очікується небувала гармонія і рівновага. До чого сниться сон поцілунок в губи з родичем? Сонник трактує цей сюжет, як ознаку серйозної сварки, розладу з целуемим людиною. Обійми і цілування двох незнайомих людей уві сні — добрий знак, то,, до чого сниться такий сюжет, обіцяє успіх і удачу.

Поцілунок в губи — тлумачення різних сонників

Сонник Мандрівника трохи інакше тлумачить значення сну поцілунок в губи. Якщо він глибокий, «французький», то це обіцяє хвороба сновидцу, але вона буде несерйозною і швидко пройде. Тривалий, затяжний, пристрасний, чуттєвий засос віщує тяжкий і довготривалий розставання закоханим. Якщо від примарилося дії ви відчули біль у роті, то дуже скоро ви позбудетеся від обтяжливих думок і роздумів, все буде добре.

Як пояснює сонник Міллера поцілунок в губи уві сні? Якщо ця дія відбувається з незнайомою жінкою, значить з вашого боку можна очікувати аморальних і безсовісних вчинків. Поцілунок з ворогом символізує примирення з другом, якого ви вже давно не бачили. Бачити уві сні, як хтось цілує вашого чоловіка, по сонником означає втратити повагу з його боку, тому варто остерігатися необдуманих вчинків.

За психоаналітичному сонником сон пристрасний поцілунок в губи для дівчини означає, внутрішню незадоволеність своїм чоловіком, партнером — можливо, він надмірно грубий і недостатньо ніжний, тому підсвідомість малює через сновидіння такі картини. Для чоловіка, то до чого сняться пристрасні цілування, обіцяє повну незадоволеність на сексуальному фронті, і відсутність любовних перемог через деякий час після бачення.

Тлумачення сну поцілунок в губи по сонником Медеї можна розглянути з різних сторін. Якщо в полоні дрімоти довелося цілувати мерця, то це може символізувати хвороба або смерть в найближчому майбутньому. Те ж саме діяння зі знаменитістю в сновидінні може означати тільки одне: ваш статус і авторитет серед друзів і колег дуже різко зросте.

За сонником Феломена, цілуватися з уявним партнером позначає різку зміну умов життя, до яких буде не так легко звикнути, як здається. А небіжчик, що з’явився уві сні, і поцілував вас, обіцяє успіх в кар’єрі і нові взаємовигідні ділові зв’язки, які відкриються в найнесподіваніших варіантах.

Сонник поцілунок в губи, до чого сниться поцілунок в губи уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: