Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поцілунок в губи, до чого сниться поцілунок в губи?

Поцілунок в губи уві сні трактується по різному, тому що все залежить від того, кого саме ви цілуєте і які відчуття при цьому ви маєте. Сонник поцілунок в губи це пояснює тим, що не завжди хороше із сну має позитивні наслідки у реальності і навпаки. Отже, щоб зрозуміти, чого саме чекати від сновидіння, радимо уважно прочитати детальні пояснення із статті.

Короткий зміст:

Основні значення

Сонник поцілунок в губи

Український сонник. До чого сниться поцілунок в губи? Якщо уві сні вам довелося цілуватися в губи, то все залежить від того, хто це був. Колега по роботі? Це віщує напружені відносини, і навіть конфліктні ситуації на роботі, які можуть привести навіть до звільнення. Особливо цей сон тривожний, якщо ви цілувалися із своїм керівником. Це був ваш чоловік? У такому випадку тлумачення вкрай позитивне: у сімейних відносинах очікується гармонія і рівновага. Ви побачили сон поцілунок у губи із родичем? Такий сон сниться до сварки із цією людиною. Цілували незнайомих людей? Сон пророкує успіх і удачу, які прийдуть у ваше життя неочікувано.

Англійський сонник. Цей сонник інакше тлумачить значення сну, увага приділяється не людині, а самому поцілунку. Якщо поцілунок глибокий, «французький», то це обіцяє вам хворобу, але вона буде несерйозною і швидко пройде. Тривалий, затяжний, пристрасний поцілунок віщує довготривале розставання із близькою людиною. Якщо ж поцілунок був вам неприємним, можливо, навіть біль відчули, то сон позитивний, адже обіцяє позбавлення від обтяжливих думок і роздумів.

Сонник Ванги. Якщо ви цілували в губи незнайомого чоловіка або жінку, значить, найближчим часом ви будете діяти аморально і безсовісно у очах інших людей. Поцілунок в губи уві сні з ворогом символізує зустріч або примирення з другом у реальності, якого ви вже давно не бачили. Поцілунок із власним чоловіком віщує нормальні стосунки у родині найближчим часом. Бачити уві сні, як хтось цілує вашого чоловіка — поганий знак, ви можете втратити повагу з його боку, тому варто остерігатися необдуманих вчинків.

Додаткові значення

Пропонуємо також схожу за тематикою статтю Поцілунок в губи з хлопцем. Звичайно, ця стаття буде актуальною для незаміжніх молодих дівчат, які ще тільки починають свій шлях у дорослому житті. У ній більш детально звернено увагу саме на ті тонкощі, які важливі для молодих людей.

Сонник Медеї (сильна чаклунка минулого). Якщо ви молода самотня дівчина, то пристрасний поцілунок в губи уві сні символізує вашу внутрішню незадоволеність своїм особистим життям, до якого ви прагнете. Якщо ж ви вже вийшли заміж і цілуєте уві сні свого чоловіка, то сон можна трактувати як незадоволеність у сексуальному житті (якщо вона є у реальності), або ж як знак того, що у вас, навпаки, найближчим часом у родинних стосунках буде мир та злагода (якщо в реальному житті все у порядку). Тут все пов’язано із реальністю.

Якщо ви цілували в губи людину, яка вже померла, то це символізує хворобу або смерть для вас у найближчому майбутньому. Негайно приділить увагу своєму здоров’ю та максимально обмежте ризиковані справи.

До чого сниться поцілунок в губи із незнайомою або малознайомою людиною? Це до успіху, до зростання вашого авторитету серед друзів, знайомих, колег по роботі.

Поцілунок в губи з людиною, яка вам подобається сниться до різкої зміни умов життя, до яких буде не так легко звикнути, як здається. А от позитивні зміни будуть чи негативні — це заздалегідь невідомо.

Коментарі відвідувачів

Марина

Сонник поцілунок в губи я почала шукати після того, як цієї ночі мені наснилося, що я обнімаюся та цілуюся із своїм чоловіком, причому, прокинулася я від дуже сильного збудження. Уявляєте? Сон був, наче реальність. Прочитала, що це до міцних і гарних стосунків. Сподіваюсь, так воно і є.

Віка

Я заміжня, у мене є діти, все добре і от наснилося мені, що я цілуюсь із колегою по роботі, причому, це жінка! Одразу скажу, що я традиційної орієнтації і вважаю, що саме так і повинно бути, адже родина, сім’я — найбільша цінність українського народу. І тут такий сон! Я кілька годин була під неприємним враженням, спантеличена, аж за пару годин полізла в Інтернет та подивилась, що означає такий сон. Між іншим, це взагалі вперше, коли я почала шукати сонник.

Коротше, в Українському соннику було написано, що це до сварки з тією людиною, яку я цілувала уві сні. Я заспокоїлась і спокійно пішла на роботу у понеділок (сон бачила в неділю). І це сталося! Ця колега була у поганому настрої, всіх чіпляла на роботі і врешті посварилась зі мною і ще з однією співробітницею. От тобі і сон поцілунок в губи. Тепер буду частіше заглядати на цей сайт, навіть додала його у закладки.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: