Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сторінка про мене

Привіт друзі! Мене звати Лідія Таран, зараз мені 31. Живу в Україні, у Харкові. Дуже приємно, що ви відвідуєте сторінки цього сайту. Я є його автором. Чому у мене виникла ідея створити сайт саме на цю тему, запитаєте ви? Тому що я не змогла знайти жодного сайту українською мовою, який би був якісно зроблений і нормально пояснював значення того чи іншого сну.

На своєму досвіді я переконалась, що сновидіння потрібно розшифровувати, адже вони підказують нам про можливі проблеми, невдачі, успіхи та шанси, які збирається підкинути життя у найближчому майбутньому. Звичайно, можна просто ігнорувати це, але ж це працює! Я кілька раз уникла проблем саме завдяки тому, що запам’ятала сон та знайшла його значення. Так само, кілька раз я змогла зловити удачу, адже була попереджена про неї.

А ось і я!

Моє фото

Трошки про себе. За фахом я взагалі психолог. Цікаво, що офіційна наука взагалі не бере до уваги підказки, що приходять до нас під час сну. І, будучи психологом з вищою освітою, я про це завжди пам’ятала. Тим не менше, життя так склалося, що мені довелося перевірити на собі значення снів. І, як виявилось, відомі люди з минулого набагато краще розбиралися у снах, ніж сучасна наука.

Я повірила у сни і почала структурувати інформацію, яка проходила через мене, записувати. Згодом вирішила, що можна поділитися нею з іншими, адже мені це майже нічого не коштуватиме, а людям принесе користь!

Чому я вам все це розписала? Тому що мене тягне допомагати людям, і мені здається правильним розповідати більше не про себе, а про те, що значно на мене вплинуло. Знання дуже цінні, саме вони визначають, як ми будемо проживати життя: в невігластві, пристрасті або доброті.

Що ж, я рада, що ми стали ближче, залишилося тільки подружитися в соціальних мережах. Додавайтеся до мене в Інстаграмі і Фейсбуці, пишіть через форму зворотного зв’язку! Всіх обіймаю!