Сонник поцілунок з хлопцем який подобається

Що означає, коли сниться хлопець, який цілує? Уві сні, як і наяву, цілуватися з хлопцем, який подобається — дуже приємно. А от різні сонники трактують такий сон відповідно подробиць. Взагалі це обіцяє хороші новини, гармонію у взаєминах або майбутнє заміжжя для сплячої дівчини. Але іноді це віщує розчарування, брехню, підступи недругів. Щоб зрозуміти, до чого сниться поцілунок з хлопцем, який подобається, або просто те, що вас цілує хлопець, пригадайте всі деталі.

Короткий зміст:

Сонник поцілунок з хлопцем

Трактування сонника

Вам наснився поцілунок з хлопцем, який подобається? Сонник обіцяє, що якщо між вами ще немає близькості, то скоро вона буде. Також подібне бачення уві сні віщує хороші новини від коханого хлопця (чоловіка) або близьких родичів.

Ви уві сні цілувалися з хлопцем, який подобається, але хтось завадив? Наяву є люди, які прагнуть вас посварити. Тепер ви знаєте про можливу небезпеку і їм це навряд чи вдасться.

Якщо вас застали зненацька і завадили, то це також означає, що ваші близькі друзі невдовзі зухвало поведуть себе по відношенню до вас особисто або до вашого хлопця. Знову ж таки, будьте насторожі і неприємностей вдасться уникнути.

Якщо ж уві сні вас цілував хлопець у темряві, то ваша репутація під загрозою. Треба не дати приводу оточуючим подумати, що фліртуєте з кожним чоловіком. Необдумані вчинки можуть призвести до пліток, внаслідок чого може зіпсуватися думка того, хто вам небайдужий.

Ви є ініціатором поцілунку? Це означає, що в реальному житті ви нав’язує йому свою волю. Можливо, він і виконує ваші часті капризи, але це триватиме недовго. Зверніть увагу на свою поведінку, можливо, ви занадто домінуєте і потрібно збавити оберти.

Ви і хлопець цілувалися в церкві? Це означає, що незабаром вас чекає весілля. Однак є ще одне значення: ви не все знає про свого коханого.

Ви цілувалися з хлопцем, який подобається (але не є вашим хлопцем), палко, пристрасно, і все було добре, вам ніхто не заважав? Сонник підказує: відносини невдовзі перейдуть на новий рівень, стануть врівноваженими, щасливими. Іноді сновидіння може стати передвістям швидкого весілля.

Важливі тонкощі

Як саме все сталося?

А якщо наснилося поцілувати знайомого хлопця, який подобається, але у вас немає інтимних відносин? Нехай він трохи симпатичний вам, але ви не плануєте з ним сексу зараз або ж взагалі серйозних відносин? У такому випадку чекайте приємного сюрпризу від нього.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: