Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник змія нападає, що це означає і як уникнути неприємностей?

Одним із доволі негативних символів у сонниках є змія. З одного боку це уособлення нового життя, мудрості, а з іншого — підступність, заздрість ворогів та зрада друзів або родичів. Нажаль, набагато частіше сон несе саме негативний сенс і дуже рідко після нього стається щось позитивне. Тим більше, якщо змія нападає.

Короткий зміст:

Основні значення

Сонник змія нападає

Якщо змія нападає, то це до активних дій ваших ворогів. Також це попередження, що вам потрібно придивитися до дій ваших друзів, адже дехто з них може нишком діяти проти вас, підставляти на роботі, плямувати вашу репутацію. Ще це може говорити про те, що деякі навколишні заздрять вам, бажають неприємностей на роботі, захворювань і нещасливого сімейного життя.

Також напад змії уві сні, а особливо кількох змій показує, що навколо вас є люди, які вам заздрять. Добре, якщо змії не вкусили, а просто нападали, це означає лише наявність цих людей. Якщо ж змії вкусили, то вам потрібно бути максимально обережними, вороги, заздрісники мають усі шанси на успіх.

Згадуємо деталі

Боротьба за любов — ось до чого ще сниться нападаюча змія самотній жінці, яка знаходиться у активному пошуку. Ви будете сильно переживати з цього приводу, адже знайдете не лише коханого, а і суперниця не забариться з’явитися на горизонті.

Ви зробили щось погане, але боїтеся у цьому признатися друзям, рідним, коханому? Сон пояснюється саме цим страхом. Ви будете і далі його відчувати, боячись викриття. В результаті це з великою ймовірністю нашкодить у майбутньому вашій дружбі, відносинам.

Тікати від змії сонникЗмія нападала і ви від неї тікали? Тоді обов’язково прочитайте статтю Тікати від змії сонник, адже там є тлумачення, які допоможуть якщо не вийти сухим з води, то принаймні мінімізувати негативні наслідки того, що чекає вас у майбутньому. Тим більше, якщо вам вдалося від неї втекти – це вже хороший знак, хоча сам сон також нічого хорошого зазвичай не передвіщає. Але все одно потрібно пам’ятати, що сон, як правило, лише попереджає про небезпеку, а не гарантує її.

Якщо змія напала і вкусила, то Англійський сонник передбачає величезний скандал, причиною якого будуть ваші висловлювання. Постарайтеся тримати свої думки при собі, найближчим часом їх озвучення принесе вам лише проблеми. Уважними бути потрібно протягом двох тижнів.

Уві сні на вас велика змія нападає? Це до обставин, яким ви будете не в силах протистояти. Український сонник пророкує проблеми в бізнесі, майбутні страждання або хворобу близьких людей. А от хворій людині цей сон, навпаки, пророкує одужання і зміцнення здоров’я.

Зелена змія нападає уві сні? Це ледь не єдиний добрий знак! Зелений колір уособлює цілющу силу і енергію, ви позбудетеся негативних емоцій, повірите у власні сили, вирішите проблеми, які довгий час були нездоланними.

Якщо змія жовта, то це суперечливий символ. Вона може пророкувати покращення фінансової ситуації, здоров’я, інтимних чи родинних відносин, але водночас є символом заздрості та обману. Щоправда, перше трактування все ж таки збувається набагато частіше.

Змія чорного кольору — це передвістя печалі, проблем в майбутньому. Бажано відкласти усі серйозні справи на кілька тижнів, бути уважним.

Біла змія, що нападає, обіцяє вирішення проблем. Якщо вона маленька, то це до знайомства з потрібною людиною, яка у майбутньому вам сильно допоможе. Або ж до подолання хвороби. У той же час біла змія застерігає вас від необдуманих слів, постарайтеся найближчі тиждень-два не висловлювати своїх думок, не вступати у суперечки.

Наталка

Наснилась мені два тижні назад біла змія, яка нападала, ганялася за мною, а я від неї тікала і таки втекла. Почитала трактування, зрозуміла, що це до знайомства з потрібною людиною або ж до того, що треба тримати рот на замку. Коротше, стала я уважною. І от позавчора була велика сварка на роботі, я не підключилась до неї, хоч у мене і були «аргументи». Але заставила себе не влазити. І це виявилось правильним, адже потім, за кілька годин, ситуація склалась така, що якби я влізла у ту сварку, то мала б величезні проблеми.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: