Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник знайомство, до чого сниться знайомство уві сні

Знайомство — процес цікавий і приємний. Чим частіше людина знайомиться, тим більше друзів і приятелів він має, а що може бути прекрасніше доброго спілкування з цікавими людьми. Однак не кожній людині просто познайомитися з кимось, наприклад, через свою природну скромність або нерішучості. Зате знайомство уві сні по плечу будь-кому! А ось, до чого сниться такий сон, і чого чекати в реальності, знають мудрі тлумачі снів і сновидінь — сонники! Давайте звернемося до них по допомогу!

Будемо знайомі!

Наснилося нове знайомство — сон означає, що ви «виросли» зі свого кола знайомих, і вам потрібно спілкування людьми іншого складу розуму.

Зав’язати спілкування з колегою — в реальному житті ви готуєте приємний сюрприз коханій людині, пророкує сонник Міллера.

Бачити уві сні знайомство двох людей — в реальності вам слід реалізувати свій творчий потенціал, інакше вас чекає гірке розчарування.

Знайомитеся з молодою людиною або з дівчиною, які вам симпатичні в реальності — наяву ви занадто довго думаєте перед тим, як прийняти рішення. Сонник Східних мудреців рекомендує бути більш спритним, в іншому випадку, заробите собі купу комплексів від того, що плани не реалізуються.

Батьківське благословення

Для дівчат:

Дівчинці сниться, що вона знайомить хлопця з батьками, які з радістю приймають їх дружбу — до виконання бажання. Мама і тато не прийняли залицяльника — зіткнетеся з проблемами.

Уві сні дівчинка боїться знайомитися з мамою хлопця — в реальності це означає невпевненість у власній привабливості.

Намагатися завести знайомство з батьками нареченого — ви виношуєте грандіозні плани, але переживаєте, що близькі вас не підтримають, каже Місячний сонник.

Знайомити свою маму зі свекрухою — наяву ви не можете прийняти якогось важливого рішення і тому переживаєте.

Жінці приснилося, що вона познайомилася з мамою хлопця своєї дочки — до хвилювання за свою дитину.

Для юнаків:

Хлопцеві сниться зустріч з татом дівчата: взяли прихильно — до удачі і везіння, прийом виявився холодним — з реалізацією планів доведеться почекати, попереджає сонник.

Юнак знайомить свою подружку з чоловіком, який доводиться йому вітчимом — подібне сновидіння є символом сором’язливості. У реальному житті йому не вистачає впевненості, але він не може зізнатися в цьому навіть собі.

Наснилося, що знайомство хлопця з батьками організував брат нареченої — ви схильні перекладати свою відповідальність на інших.

«Шукаю супутницю життя…»

Сниться знайомство з дівчиною: юнакові сновидіння пророкує захоплення, дівчинці обіцяє розчарування в нареченого.

Дівчинці сниться, що її коханий познайомився з красивою дівчиною — сварці і сльозам через надумані образ і проблем.

Чоловік побачив приємне знайомство з жінкою своєї мрії — до сімейного щастя, пророкує сонник Ванги.

Жінка бачить уві сні своє знайомство з суперницею — до хвороби і неприємних моментів. Не зациклюйтеся на проблемах, радить сонник, і неприємності швидко відступлять.

Познайомитися з чоловіком

Знайомство з чоловіком, побачене уві сні, символізує потреба людини в підтримці та допомозі близьких людей. Причому дане тлумачення однаково для представників обох статей.

Молоденькою дівчинці зав’язати знайомство з незнайомим хлопцем — сон символізує її прагнення пізнати щось нове, досі не знайоме. Захопившись відкриттями, будьте пильні — не втрачайте голову, радить Весняний сонник.

Знайомите свою подругу з незнайомим хлопцем, який їй дуже симпатичний — друзі запросять вас відвідати з ними якесь цікаве місце, в якому ви раніше не бували, але дуже хотіли б потрапити.

Зустріч в мережі

Наснилося знайомство хлопця з батьками, яке відбулося через інтернет — ви боїтеся відмови, тому не просіть своїх друзів допомогти вам. Не варто боятися, тим більше що допомога вам дійсно буде необхідна.

Молодій людині приснилося знайомство з дівчиною через одну із соціальних мереж — Єврейський сонник дає пораду: пора вийти з тіні власних страхів і комплексів. В даний час доля до вас прихильна, дерзайте.

Ви з легкістю знаходите контакт з людьми у «всесвітній павутині» — насправді ви егоїст і любите хвалитися своїми досягненнями.

Сонник знайомство, до чого сниться знайомство уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: