Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник знайомство з дівчиною, до чого сниться знайомство з дівчиною уві сні

Знайомство з дівчиною уві сні передвіщає довгу, міцну дружбу. Сонник по-різному роз’яснює,, до чого сниться це дія, вказуючи на необачність, зайву довірливість сновидіння, віща про ймовірність потрапити в ризиковану ситуацію.

Про що сповіщає Міллер?

Уві сні познайомилися з красивою панночкою? Будьте обережні: приснилося бачення передбачає, що справа, яка наяву наближатися до завершення, закінчиться не дуже вдало. Бачити подібну картинку представницям прекрасної статі, означає — щирість і відкритість у дружбі, може завести в глухий кут сновідящій.

Наближаються нові емоції!

Вам набридла однотонність і нудне життя, заявляє Жіночий сонник, тлумачачи,, до чого сниться знайомство з дівчиною. Ви бажаєте розвіятися і що-небудь змінити в своєму одноманітному буття.

Подробиці

Сучасний суміщений сонник впевнений, що тлумачення сну про знайомство з дівчиною, слід проводити виходячи із започаткованих сновидцем методів:

 • Познайомитися по телефону — обіцяє одержання нежданих новин;
 • На вулиці — уособлює прагнення сновідящего змінити обстановку;
 • В кафе або ресторані — символізує прагнення домогтися успішності;
 • Знайомитися уві сні по оголошенню — говорить про скутості та обмеженості сплячого;
 • Відкиньте сумніви!

  Наснилося, що не знаєте, як познайомитися з красивою панночкою? Значить, в реальності ви занадто закомплексовані і довго роздумуєте над прийняттям будь-якого рішення. Снотолкователь радить попрацювати над собою, виробити впевненість в собі.

  Зовсім інакше розтлумачує,, до чого сниться знайомитися з красивою жінкою сонник Закоханих. На думку снотолкователя, подібний сюжет вказує на наявність складнощів в спілкуванні з малознайомими людьми. Ваша скромність і нерішучість заважає розкритися перед опонентом, показати свою чарівність і інтелект.

  Чекайте подарунка долі!

  Бачити, як уві сні намагаєтеся зав’язати знайомство з дівчиною, яка наяву вам симпатична, означає, що доля надасть добра нагода для реалізації питаннях цілей.

  Згідно Англійському снотолкователю, приснилося сновидіння сповіщає про тривалу і міцній дружбі з персонажем, а також вказує на щирість і щиросердність сновідящего.

  Сонник XXI століття впевнений, що спілкування з новою знайомою уві сні, сповіщає про повернення старих боргів, успішного закінчення розпочатого підприємства, успішного виконання ділових домовленостей.

  Приділіть увагу здоров’ю!

  Наснилося, що ви всіляко уникаєте спілкування з жінкою, значить, настав час приділити увагу своєму здоров’ю, подбати про здоров’я. Застарілі або залічені хвороби можуть проявитися в самий незручний для вас момент.

  Проявіть обережність!

  Сонник Мандрівника сповіщає ризиковану ситуацію, пояснюючи,, до чого сниться знайомство з дівчиною. Причому, в такі обставини ви потрапите з вини власної необачності.

  Бачити, що спілкуєтеся з панянкою при дивних обставинах, застерігає про обережність у взаєминах з колегами по роботі або партнерами по бізнесу.

  Сонник знайомство з дівчиною, до чого сниться знайомство з дівчиною уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: