Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник знайома жінка, до чого сниться знайома жінка уві сні

Знайома жінка уві сні уособлює звичні для вас справи і заняття. Крім того цей образ пов’язаний зі спогадами про минуле. До чого ще сниться подруга? Сонник спробує детально розібратися в цьому.

Повернення в минуле…

До чого сниться стара знайома жінка, з якою ви не зустрічалися вже багато років? Ймовірно, в житті відбудеться якась подія, яке нагадає про минуле.

Якщо уві сні з’явилася стара подружка, але ви не змогли розглянути її обличчя, то сонник впевнений, що незабаром зустрінетеся з тим, кого давно любили і це принесе масу цікавих подій.

До чуду!

Наснилося, що знайома жінка вагітна? Чекайте великого чуда і подиву. Бачити її, на думку сонника, до отримання прибутку і поліпшення фінансового становища.

Вагітна жінка знаменує прийдешнє позбавлення від боргів, зобов’язань і турбот. Іноді вагітна дівчина попереджає уві сні, що може розкритися якась таємниця.

Настають неприємності…

До чого сниться п’яна подруга? На вашу голову обрушиться ціла низка невдач і вирішувати проблеми доведеться негайно.

Наснилося, що знайома жінка п’яна валяється на вулиці або під парканом? Готуйтеся до несподіваної зустрічі.

Іноді п’яна дамочка натякає на грошові втрати і витрати. Крім того це знак, що у неї самої можуть трапитися неприємності.

Чи готові до пригод?

Уві сні з’явилася зовсім гола знайома жінка? Сонник вважає, що це відображення вашої надмірної сором’язливості і боязкості.

Якщо приснилося, що гола не відчувала ні найменшого сорому, то скоро захворієте. Бачити знайому оголеною — до скандалу з нею.

Крім того гола дама може приснитися перед тим, як ви дізнаєтеся щось дуже брудне і неприємне.

А ось секс з нею уві сні означає, що вас нестримно потягне на ризиковані пригоди.

Розшифровка подробиць

Розширене тлумачення сну вийде, якщо ви зможете згадати більш точні деталі. Сонник постарається дати розшифровку деяких з них.

Сильно схудла знайома жінка — отримаєте вигоду від чужих збитків.

 • Задоволена — до романтичної удачі.
 • Курить — вас хочуть обдурити.
 • З квітами в руках — відчуєте короткочасне щастя.
 • В сльозах — до неприємностей.
 • Бачити замерзлу — до отримання спадщини або емоційної закритості.
 • Зґвалтовану — надайте допомогу друзям.
 • Побиту — буде сварка.
 • Якщо уві сні вам трапилося вколоти голкою відому особу, то сонник трактує це двояко. Ви або зробить комусь добро, або будете розпускати чутки.

  За Міллеру

  До чого сниться розмовляти зі знайомою. Якщо розмова приємний і неквапливий, то сонник Міллера стверджує, що справи підуть на лад.

  Буде скандал!

  Якщо приснилося, що розмова перейшла на підвищені тони, а то і зовсім перетворився на скандал, то в реальності гряде сварка, в ході якої вас будуть ображати і принижувати.

  Виявилося, що уві сні вам нема про що розмовляти? Це означає, що незабаром вам має бути випробувати почуття провини і досади.

  До ворожнечі і образу

  До чого сниться цілувати знайому даму? Сонник думає. Що ви посварилися з близькими і друзями. Причому, чим довше поцілунок, тим більше буде образа.

  Якщо трапилося цілувати подружку, то скоро будете ворогувати. Іноді це вказівка ​​на біду, що нависла над цією особливою.

  Зрада або перспективи?

  Пристрасно обіймати подругу — знак прийдешньої зради і зради. Якщо обійми ніжні і довірчі, то навпаки чекайте успіху і процвітання.

  Радісно і міцно обіймати дівчину після розлуки — до блискучих перспектив і ідеального перебігу справ.

  Візьміть до уваги!

  До чого сниться вже померла знайома жінка? Сонник настійно рекомендує запам’ятати все, що вона робила і говорила. Це допоможе адекватно оцінити поточну ситуацію. Якщо ж померла у сні занадто часто, то тим більше використовуйте її підказки в життя.

  Чого ви хочете?

  Наснилося, що Здрастуй особа померла? Найімовірніше, відбудеться розрив дружби.

  Смерть живий подруги передрікає їй довге життя. Для вас же це відображення бажання змінити якийсь аспект власної особистості. Підказки шукайте в характері особи.

  Якщо уві сні вам трапилося дізнатися, що знайома жінка потонула, то скоро доведеться зіткнутися з обманом і лицемірством, або втішати звільненого з роботи людини.

  Сонник знайома жінка, до чого сниться знайома жінка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: