Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Тікати від змії сонник, до чого сниться та про що попереджає сон?

Якщо уві сні вам довелося тікати від змії, то сприймайте цей сон майже буквально. Скоріш за все, наяву доведеться зіткнутися зі справжнім злом або його різними проявами. Наш сонник в подробицях розтлумачить, до чого сниться цей моторошний сюжет.

Короткий зміст:

Основні значення

Сон тікати від змії

Наснилося, що довелося тікати від змії? Сонник Міллера попереджає: наяву неприємності посипляться, як сніг на голову. І єдиний спосіб уникнути наслідків, це не надавати їм надмірно важливого значення.

До чого ще сниться сон, у якому довелося тікати від змії? На жаль, існує ймовірність, що вас наздожене глибоке розчарування в досить близькій людині. Ця ж дія уві сні означає, що навколо вас знаходиться декілька недоброзичливців і прихованих ворогів.

Іноді бачити власну втечу уві сні від змії — символ магічного втручання в життя. Можливо, підсвідомо ви розумієте, що ведеться цільова атака, і таким чином намагаєтеся її уникнути.

Згадуємо деталі

Більш конкретне тлумачення сну дасть різновид змії уві сні. Якщо, звичайно, ви змогли це визначити, намагаючись від неї втекти.

До чого сняться змії?Пропонуємо вам також статтю До чого сняться змії, там описано не лише те, що слід очікувати при втечі від неї, а й загальні трактування. Звертаємо вашу увагу, що змія може снитися до різних подій і якщо уві сні ви від неї тікали, то це зовсім не означає, що сон потрібно однозначно трактувати як втечу. Людина інстинктивно тікає від змії, коли з нею стикається і дії такі цілком логічні – побачили, втекли.

А якщо довелося тікати від змії дуже великої? Тікати від змії сонник у такому випадку трактує точно: вас чекає зіткнення з заздрістю, брехнею, підступом від ворогів, небезпекою. В реальному житті потрібно буде відстоювати власну гідність.

Іноді велика змія символізує мудрість, духовність, знахарство. По суті, ви біжите від власних унікальних здібностей. Можливо, ви занадто перебільшуєте значення проблем, від чого вони набувають загрозливих розмірів і, як наслідок, мають поганий вплив на вас?

Самотній жінці бачити уві сні, як вона тікає від змії — до появи хитрої і в чомусь навіть небезпечної суперниці. А якщо ви заміжня і підозрюєте, що у чоловіка є коханка, то цей сон прямо говорить, що ваші підозри мають під собою ґрунт.

Якщо ви не зуміли втекти від змії уві сні, то, як мінімум, вас чекає хвиля дрібних неприємностей, як максимум ви серйозно захворієте або втратите близьких людей, друзів. Мається на увазі, що ви в них розчаруєтеся, вас зрадять, кинуть. У будь-якому випадку, якщо наснився такий сон, то потрібно зупинитися, тверезо подивитись навкруги і знайти ворога, який, як змія, притаївся поряд із вами.

Оксана

Мені наснилося, що я тікаю від кобри. Причому, втекти не вдалося, вона мене наздогнала і вкусила за ногу, від жаху я із криком прокинулась, довго не могла заснути. Через чотири дні моя найкраща подруга звабила мого хлопця! Він кинув мене і тепер зустрічається з нею! Не думала, що таке станеться, я одночасно втратила і хлопця і подругу. До того ж виявилося, що вона вже давно хотіла це зробити, я почала згадувати її поведінку останні кілька тижнів і наче прозріла – вона реально до нього залицялась, а я, як справжня дурепа, нічого не помічала.

Коротше, хай вони ідуть під три чорти! Зрадив мене – зрадить і її. Спочатку я плакала, а за день-два зрозуміла, що так треба, це мені урок від Бога, що неможна довіряти подругам занадто сильно. І сон таки виявився віщим, адже кобра – це до зради. От мене і зрадили.

Поліна

Уві сні навколо мене кружляло багато різних змій, було дуже страшно, вони шипіли, я ледь змогла втекти від них. Не знаю, чи вони були отруєні, скоріш за все ні. І вже за два дні на мене почали навалюватися проблеми, на роботі, у родині почали сваритись, хворіти, якась чорна полоса і в мене і в чоловіка. Вже більше місяця це продовжується, сподіваюсь, що невдовзі закінчиться, адже реально важко, вже підсвідомо чекаєш якусь неприємність.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: