Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Що означає коли сниться хлопець?

Найчастіше уві сні приходять різні підказки, які підкидає нам сама доля, завдяки їм можна спробувати змінити своє життя і відкоригувати майбутнє. Саме такою підказкою є сновидіння, в якому фігурує хлопець. Часто воно тлумачиться сонником як швидкі зміни в житті. Але щоб достеменно дізнатися, до чого сниться хлопець, слід гарненько пригадати і проаналізувати все побачене.

Короткий зміст:

До чого сниться хлопець?

Колишній хлопець

Якщо сниться, що колишній хлопець хоче повернутися, значить, вас не влаштовують поточні любовні відносини. Або справи складаються не так, як було заплановано спочатку. Це сновидіння є своєрідним знаком, який радить зупинитися і переглянути всі свої плани на життя. Бути може, поставлені цілі не відповідають вашим реальним бажанням.

Примирення з колишнім хлопцем уві сні — це бажання залишити позаду минулий досвід і забути попередні стосунки. Якщо розставання було з вини або ініціативи дівчини, це сновидіння може трактуватися, як страх перед прийняттям важливого рішення.

Бачити уві сні, як колишній хлопець одружується з іншою дівчиною — дуже сприятливий знак. Цей сюжет означає для вас швидку зустріч зі своєю долею. Якщо сниться весілля колишнього хлопця, а в ролі нареченої ви, то незабаром вас чекають неприємні сварки з рідними і близькими людьми, винуватицею яких будете ви самі.

Якщо сниться колишній хлопець і ви з ним просто розмовляєте, це обіцяє наяву вдалий збіг обставин, підвищення на посаді або зустріч з майбутнім чоловіком. Якщо діалог відбувається на підвищених тонах з бурхливим з’ясуванням відносин, значить, колишні відносини закінчилися без поставлених точок і логічного кінця.

Більше дізнатись про те, до чого сниться колишній хлопець можна за цієї статті, вона розглядає лише цей сон окремо і більш детально.

Коханий хлопець

До чого сниться коханий хлопець? Кохана людина уві сні може з’являтися як нагадування про те, що в реальному житті хлопцю потрібна увага і підтримка другої половинки. Сон також може говорити про взаємність почуттів, сама доля подає знак про те, що молода людина є прекрасною партією для дівчини.

Що означає, якщо сниться хлопець який обіймає? Якщо уві сні ваш хлопець обіймає вас ніжно, то слід чекати наяву від нього пропозиції руки і серця, адже у вас все гаразд у відносинах Якщо обійми холодні і не комфортні, значить, чекайте сварки з ним. Якщо він обіймає ззаду, значить, у нього є секрети від вас, якими він поки не готовий поділитися. Також це означає, що неможна говорити про свої почуття до нього, навіть нерозлучним подругам.

Якщо ви сваритеся, то це, як не дивно, є сприятливим знаком. Сон обіцяє в майбутньому гармонію, гарячу любов і взаєморозуміння, посилення жарких сексуальних відносин. З’ясовувати стосунки і лаятися з хлопцем уві сні це добрий знак і означає навіть швидке весілля.

Якщо ви просто гуляєте на природі (зеленій галявині, серед безлічі дерев), значить, наяву відносини перейдуть на новий рівень. Те саме стосується берега річки, озера, моря без хвиль та з гарною погодою. Якщо ж побачення з хлопцем уві сні відбулося біля кам’яних гір, у місті, вулицях, де мало рослинності, погода при цьому похмура, значить, відносини під загрозою.

Якщо він дарує вам квіти, значить, слід очікувати несподіваного сюрпризу, приємну дрібницю. Улюблений дарує кільце? Це символізує про його намір одружитися. Хлопець ніжно бере за руку уві сні? Це ознака його любові. Робить пропозицію? В реальному житті з’являться нові можливості реалізувати себе і свої плани, як в побуті, так і бізнесі.

Цілуватися з коханим хлопцем уві сні до несподіваної радості. Поцілунок в губи — хороше взаєморозуміння і насичене інтимне життя.

Незнайомий хлопець

До чого сниться незнайомий хлопець? Гарний незнайомий хлопець уві сні означає приємне проведення часу, солодкі втіхи. Якщо у нього приємна зовнішність, хороші манери і ідеальне тіло, то сон обіцяє швидке поліпшення матеріального становища. Бачити незнайомця похмурим, грубим, який змусив відчути негативні почуття, значить, в недалекому майбутньому доведеться зіткнутися з розчаруванням і фінансовими труднощами.

Що означає, коли сниться хлопець який обіймає? Вас очікують цікаві знайомства і вигідні зв’язки, а також ділова пропозиція, яке призведе до процвітання бізнесу (або підвищення на посаді). До того ж таке сновидіння може передвіщати несподіваних гостей. Також це провісник приємного знайомства, зустрічі.

Якщо ви цілувалися і вам було добре, то сон обіцяє приємне проведення часу в колі близьких людей.

Зовнішність незнайомця теж має значення. Рудий хлопець тлумачиться, як фальшиві слова і обіцянки. Сивий хлопець віщує стабільні ділові зв’язки. Хлопець з довгим волоссям сниться до отримання прибутку, швидким подорожам, новим звершенням.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: