Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник триматися за руки, до чого сниться триматися за руки уві сні

Якщо уві сні вам довелося з кимось триматися за руки, значить ця людина дуже дорогий вам. А так же цілком можливо, що від цієї людини буде залежати ваша доля, пророкують сонники, тлумачачи, до чого сняться подібні сюжети.

Сонник Міллера

Сновидіння, в якому ви йдете з одним в темряві, тримаючись за ручки, означає, спільні труднощі. Незнайомець взяв вас за руку? Якась невідома особа допоможе в скрутну хвилину.

А ось,, до чого сниться легкий дотик ваших пальців керівником: вас чекає дуже цікава пропозиція роботи. Наснилося, що вас чіпає колега, пропонуючи співпрацю? Це означає спільну плідну роботу.

Пригадайте свої відчуття

Триматися за руки можна з задоволенням, а можна і без. Не варто цього ігнорувати, розшифровуючи, що пророкує така мрія. Візьміть до уваги свої відчуття, і ви побачите, як може змінитися тлумачення сну. Отже:

 • Вам подобався «ручний контакт» — до сюрпризів і подив;
 • Було неприємно (спітніла долоня, бородавки на пальцях і т. п.) — до невдачі;
 • Відчували крижаний холод при торканні — до охолодження відносин з цією людиною;
 • Зовсім не відчували чужих дотиків — не слід починати нічого нового;
 • Вам було дуже затишно — можете братися за будь-яку справу.
 • Триматися за руку з коханою — ознака душевної близькості

  Якщо ви бачите, що тримайтеся за руки з коханим чоловіком, значить, ви дуже схильні до впливу цієї людини. Особливо, якщо уві сні не ви взяли за руку чоловіка, а він вас, віщає сонник пастора Лоффа.

  Тримайте уві сні коханого чоловіка під лікоть, йдучи з ним в ЗАГС? Цілком ймовірно, ви занадто наполегливо пропонуєте коханому узаконити свої стосунки. Але якщо уві сні ви бачите, що долонька улюбленого накриває ваші пальчики, то можете готуватися до весілля, радує сонник.

  Торкнутися долоні знайомого, або Час налагодження контактів

  Дівчині наснилося, що вона тримається за руки зі знайомим хлопцем, з яким її пов’язує просто дружба? Дізнатися,, до чого сниться подібне, допоможе сонник міс Хассе.

  В її тлумачі нічних мрій є таке пояснення: дане сновидіння є символом того, що настає час, коли сновидицей може познайомитися з людиною вельми впливовим у колах, в які вона прагне потрапити. Головне, щоб хлопець уві сні не був коханим подруги, інакше такий сюжет буде означати сварку з подружкою.

  А ось, якщо хлопцю наснилося, що він йде за ручку з нелюбою дівчиною, то йому варто звернути увагу на ту людину, яка наяву прагне домогтися його розташування. Надалі він дуже виручить сновидіння.

  Дотики незнайомця, як символ несподіваних пропозицій

  Дуже хороша перспектива в плані кар’єри чекає того, хто уві сні бачив себе поруч з незнайомою людиною, та ще при цьому міцно тримався за руку з ним, запевняє сонник Лонго. Сновидінню можна сподіватися на те, що йому запропонують вигідне і «тепле» місце.

  Дещо по-іншому йдуть справи, якщо уві сні вам довелося триматися за руки з небіжчиком. Побачивши подібне, обов’язково уточніть, до чого це сниться, рекомендують сонники.

  Так, наприклад, якщо наснилося, що померлий міцно, прямо до болю, стискає вам пальці, то наяву вам варто з обережністю ставитися до несподіваних пропозицій. А якщо вам приємні дотики, то можете погоджуватися не роздумуючи.

  Сонник триматися за руки, до чого сниться триматися за руки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: