Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тортури, до чого сниться тортури уві сні

Тортури уві сні свідчать про труднощі, які чекають сновидіння в майбутньому. Те,, до чого сниться це дія, на думку сонників, вказує на швидку радість або полегшення в кінці складного періоду життя.

Катувати кого-то уві сні — ваші плани зірвуться

Наснилося, що довелось побувати в ролі мучителя, катуючи якоїсь людини, значить, за версією Сімейного сонника, в реальності ви приносите цього персонажа чимало клопоту і незручностей. Бачити близької людини в ролі мученика, означає, що ваші дії відбиваються на його моральному стані.

Сучасний сонник досить доступно пояснює, до чого сняться тортури і вбивство тварин. Сновидіння означає, що в реальній дійсності ви з величезним трудом утримайтеся від негідного вчинку по відношенню до близької людини.

Універсальний сонник, трохи інакше роз’яснює,, до чого сниться вбивство і тортури людей. Приснилося бачення нагадує про нечисту совість сновідящего, близького нещастя, що спіткає в разі відмови в допомозі людям, які за нею звернуться.

Бути спостерігачем катувань — бережіть здоров’я

У Сучасному сонник є опис,, до чого сниться спостерігати за тортурами і вбивством людей. Так, побачене дію попереджає про серйозне захворювання. Бачити, як катували знайомого, значить, захворієте не тільки ви, але і хтось із близьких. Особливо жорстокі, витончені користолюбства уві сні віщують, рідкісну, екзотичну хворобу.

Наснилися тортури дітей — будьте розважливі і чесні з оточуючими. За версією снотолкователя Чжоу-Гуна, допит з тортурами уві сні, обіцяє сновидцу велике щастя. Бачити дітей, закатованих тортурами — постраждаєте від власної безпечності.

Самому терпіти катування — до поліпшення справ

Наснилося, що самі стали жертвою жорстоких катувань, значить, як стверджує Сучасний тлумач, доброта і милосердя якийсь особистості зіграє у вашому житті одну з важливих ролей.

Тлумачення сну в сонник Закоханих на увазі болісні переживання, нерозділені почуття, нещасну любов або прояв ворожості по відношенню до вас.

Що віщує Міллер

Психолог Міллер, в своєму снотолкователе тортури уві сні пояснював так:

 • Мучити кого-то — плани, які довго виношувалися вами, приречені на провал;
 • Катують вас — інтриги друзів принесуть біль і розчарування;
 • Бачити мученика — після тривалої боротьби і поневірянь, прийде успіх;
 • Спостерігати на мучителями — совість закликає до розсудливості.
 • Серцеві питання

  Доктор Фрейд подібне сновидіння трактує з обліку образу, в якому виступав сновидец. Були мучителем — сексуальні домагання сплячого не обмежуються класичної любовної ласкою. Були жертвою — у сновідящего є садомазохіческіе нахили. Спостерігати за тортурами з боку — каже про неймовірну тязі до перегляду порнографії.

  Згідно еротичні тлумачу, катувати кого-то в сновидінні — наяву відчувати своє безсилля і злитися від цього.

  Сонник тортури, до чого сниться тортури уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: