Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тварини, до чого сниться тварини уві сні

Тлумачачи,, до чого сниться той чи інший представник фауни, сонник звертає увагу і на зовнішній вигляд, і на особливості приснився істоти. При найближчому розгляді з’ясовується, що побачені уві сні тварини часто наділені рисами характеру самого сновидіння або ж якостями, які він би хотів в собі розвинути.

Різноманітність фауни

Дикі, особливо хижі тварини часто уособлюють нестримну волю і силу духу. У той же час, не слід забувати, що зворотна сторона їх сутності — невігластво і схильність до асоціальної поведінки. Уві сні дикі тварини нерідко служать провісниками серйозного протистояння, в якому знадобляться і ті, і інші якості.

Осінній сонник Іменинників пояснює, до чого сняться екзотичні ссавці, рептилії та інші істоти. Сновидіння говорить про те, що вдасться здійснити свої плани.

Якщо приснилося стадо умиротворено пасуться домашніх тварин, і уві сні воно належить вам, сонник обіцяє стабільність і благополуччя.

Якщо великі тварини в стаді явно несумісні, принципово різні, таке сусідство не зустрічається в живій природі, даний символ відображає потребу відійти від звичних стереотипів.

До чого сняться морські ссавці, роз’яснює Великий універсальний сонник. Сновидіння віщує зустріч з надзвичайно принциповою людиною. З одного боку, ви можете сміливо покластися на нього, з іншого — такі люди не завжди прості в спілкуванні.

Найчастіше біле тварина виглядає заманливо, але зустріч з ним уві сні не завжди призводить до сприятливих наслідків наяву. Добрим знаком вважаються великі тварини білого кольору.

Убиті і померлі

Докладне пояснення того, до чого сняться мертві тварини, пропонує Езотеричний сонник. Основні значення символу — засмучення, застереження, нові можливості.

Якщо приснилися хижаки, померлі природною смертю, досить імовірно, що наяву ваші недоброзичливці залишать вас у спокої без будь-яких зусиль з вашого боку.

Якщо ж пощастило вбити велику тварину в битві, тлумачення обіцяє, що вам і насправді вдасться перейти межу, за яку які раніше не наважувалися ступити.

Популярна трактування Фрейда стверджує, що вбиті тварини символізують пригнічений мисливський інстинкт цивілізованої людини.

Вбивство в принципі нешкідливого істоти уві сні свідчить про неможливість дати вихід агресії, через що її доводиться перенаправляти на сторонні об’єкти або неживі предмети.

Тлумачення,, до чого сниться смерть тварини, може мати алегоричний сенс. Цілком можливо, що це всього лише віддзеркалення минулих подій, а не передбачення майбутнього.

Нерідко трупи тварин вказують на помилки в поведінці сновидіння, які можуть привести до плачевних наслідків.

Кладовище тварин символізує нереалізовані можливості і поховані мрії. Побачене уві сні часто служить спонуканням до дії: в реальності не все ще втрачено.

Вмираюче або недавно померла домашня тварина найчастіше свідчить про невміння розставляти пріоритети, що часом призводить до вкрай небажаних результатів.

Сонник не забуває і одне з найпоширеніших пояснень, до чого сняться дохлі тварини. Неприємний образ викликаний з глибин підсвідомості природним страхом перед смертю.

Частини тіла

Езотеричний сонник стверджує, що скелет і розкидані у великій кількості кістки тварин віщують багатий урожай фруктів. Помічено, що дане тлумачення завжди збувається.

Серце здавна вважається символом любові і чуттєвості. Якщо приснився саме цей орган, можна сподіватися, що пощастить в любовних справах.

Якщо сновидіння, в якому фігурують кишки тварини, залишає неприємний осад, не виключено, що пора задуматися про стан власного здоров’я.

Якщо наснилася свіжа печінку тварини, символ передвіщає зміни і значні події, які куди веселіше і комфортніше пережити в компанії вірних друзів.

Велесов сонник вважає, що кров тварини має позитивне або нейтральне значення. Сновидець, п’є кров, наяву не зупиниться ні перед чим і неодмінно переможе.

З давніх часів шкура ототожнювалася з багатством — згадайте Золоте Руно; а приємна на дотик шерсть, побачена уві сні, обіцяла успіх в любові.

Якщо наснилася голова або череп тварини, даний символ є застереженням. Зараз не час піддаватися емоціям і втрачати голову.

Індіанці майя впевнені, що очі звіра крізь листя означають заступництво Лісового духу, і вважають подібні бачення дуже сприятливим знаком.

Незважаючи на те, що мова належав безсловесному суті, більшість тлумачень запевняє, що наяву сновидець просливёт чудовим оратором.

Сонник Мандрівника пояснює, до чого сняться екскременти, або, просто кажучи, говно тварин. Розшифровка може здатися абсолютно несподіваною: настільки неприємна субстанція віщує багатство і успіх.

Зміст і догляд

Як свідчить тлумачення Велеса, приснився норка є передвісником ризикованих і не завжди матеріально виправданих авантюр. Втім, шанси сновидіння на виграш досить високі.

Якщо в нічних мріях з’явилася ласка, має сенс включити пильність і не піддаватися на чужі чари і чарівність. Хтось затіяв інтригу проти вас.

До чого сниться лама, найкраще розповість тлумач Майя, популярний в тих краях, де культивуються ці тварини. Величний образ лами в тлумаченні наділений сакральним змістом, що включає в себе захист і процвітання.

Якщо в нічних мріях ви опинилися всередині сараю, призначеного для утримання худоби, літніх іменинників чекає не самий втішний прогноз. Обставини змусять змінити спосіб життя на менш привабливий.

Якщо наснилася клітина для утримання вихованця, в реальній дійсності вдасться здобути беззастережну перемогу над ворогом.

Приснилося тварина в будинку вказує на те, що в реальному житті вам бракує відчуття безпеки.

Сновидіння, в якому довелося годувати тварин на фермі, відображає вашу впевненість у завтрашньому дні і звичку продумувати дії на кілька кроків вперед.

Коли уві сні трапляється рятувати звіряток, цілком можливо, що і наяву випаде нагода зробити ефектний вчинок, не замислюючись про його доцільності.

Як відомо, поранені і хворі істоти більше, ніж будь-хто, потребують догляду. Надаючи їм допомогу, ви акцентуєте увагу на властивих їм якостях.

Продовження роду

Побачити, як народжує дика тварина, вдається не кожному. Приснилися пологи хижаків сонник трактує як провісник несподіваною удачі.

Це не єдине тлумачення сну,, до чого сниться народження дитинчат. Приплід домашніх тварин віщує зростання доходів, поліпшення матеріального становища.

А ось якщо самого сновидіння попало народити тварина, після пробудження слід дотримуватися граничної обережності. Доля підготувала грандіозний сюрприз, але не факт, що він виявиться приємним.

Новонароджені дитинчата ссавців зазвичай сліпі, маленькі і абсолютно безпорадні. Не випадково вони частенько є уві сні тим, кому в реальному житті не дістає відчуття переваги.

Напади й покуси

Трактування Фрейда вважає, що приснилося напад уособлює реальні переживання сексуального характеру. Можливо, ваш партнер занадто безцеремонно і егоїстичний.

Якщо уві сні довелося спостерігати з боку, як на кого-то нападають хижаки, сновидіння означає спрагу влади або відображає вже вироблену звичку домінувати.

Приснився укус не завжди означає фізичну атаку, в ролі нападників можуть виявитися хвороби або непередбачені обставини.

У будь-якому разі не слід ігнорувати сюжет, в якому чотириногий агресор кусає людину. Цілком можливо, що наяву підстерігає небезпека.

Фантастичні істоти

Якщо побачене уві сні невідома тварина викликає почуття тривоги, сонник попереджає, що і наяву належить випробувати хвилювання або крайнє здивування.

Сонник Міллера стверджує, що оскільки дивні істоти — велика дивина, зустріч з ними навіть уві сні вже можна вважати успіхом. Тлумачення обіцяє виконання одного бажання.

Якщо в сновидінні фігурує не одне незвичайна тварина, а багато подібних створінь, сплячого буде переслідувати удача практично у всіх починаннях.

Як вважає сонник Мандрівника, що говорять тварини вказують на життєву мудрість без надмірностей, властиву сплячому.

Якщо приснилося неіснуюче в природі або незрозуміле створення, наділена біологічними ознаками, невластивими даному виду, сновидіння говорить про прагнення до досконалості або пошуку свого тотема.

Сонник тварини, до чого сниться тварини уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: