Сонник похорон родича, до чого сниться похорон родича уві сні

Незважаючи на те, що похоронна процесія уві сні — досить похмуре захід, тлумачення побаченого події не завжди пов’язано з негативом. Навіть якщо причиною приснився жалоби послужила смерть близьких людей. Сонник пророкує лад в сім’ї і фінансове благополуччя, пояснюючи, до чого сняться похорон родича. Якими ще можуть бути тлумачення сну?

Економте…

Англійська сонник орієнтується на емоційне забарвлення сновидіння, тлумачачи,, до чого сниться поховання близьких і рідних людей. Бачити сльози на очах оточуючих, відчувати невимовну муку і біль від того, що відбувається, означає, що в реальній дійсності намічається різкий спад в справах.

Можливо, наяву доведеться пережити суттєву нестачу грошей на щоденні потреби.

Готуйтеся до свята!

Багато народних сонники пророкують довге і щасливе життя персонажам, трактуючи,, до чого сниться смерть живих близьких людей. Бачити, що довелося поховати всіх, наяву живих родичів, означає, що незабаром все сімейство збереться на веселому, урочистому заході.

Сонник Міллера: пояснення

Психолог трактує приснилося подія, з огляду на погодні явища під час похоронної процесії. Ховати уві сні живого рідну людину в яскравий, сонячний день, свідчить про щасливу долю персонажа. Незабаром знайдеться привід щиро порадіти за родича.

Бачити, що похорон родича, який живий супроводжує похмура і дощова погода, то незабаром чекайте поганих новин, занепаду в справах.

Не відкладайте роботу

Наснилося підготовка до похоронного заходу обіцяє сновидцу наяву рішення не дуже приємного, але обов’язкового справи. Не відкладайте і не перекладайте на чужі плечі свої зобов’язання — радить сонник.

Єврейський снотолкователь трохи інакше пояснює,, до чого сниться підготовка до похорону родича, який живий. Такий сюжет віщає про несподівану і доречною допомоги.

Позбавлення від старого…

Тим, кому довелося ховати уві сні вже померлої людини, в реальності належить розпрощатися зі старими стереотипами і способом мислення. Приснилося дію символічно ототожнюється з закінченням певного життєвого етапу.

Повний сонник Нової Ери, тлумачачи,, до чого сниться поховання вже померлої людини, основний акцент робить на необхідність позбавлення від емоційних блоків. Сновидіння уособлює ваше бажання поховати в своїй підсвідомості біль втрати, позбавиться від засмучення і потрясіння.

Кого довелось поховати?

Сучасний універсальний тлумач похорон родича уві сні пояснює в залежності від приснилося смерті конкретного персонажа. так:

 • Ховали дитину — до благополуччя родини і напружених відносин з родичами;
 • Мати — будьте готові до неприємних несподіванок і розчарувань;
 • Батька — обіцяє життєві труднощі, втрату авторитету;
 • Чоловіка — до успішного завершення тривалої та виснажливої ​​роботи;
 • Дружину — до кардинальної зміни взаємин з дружиною.
 • Про неприємні моменти…

  Якщо уві сні трапилося побувати на похоронах родича, який під час процесії ожив, значить, в реальності, цю особу загрожує тюремне ув’язнення.

  Попереду радісні події

  Молодій жінці, якій сталося уві сні побувати на пишних похоронах родича, де були присутні друзі та дорогі люди, сонник обіцяє багатство, шляхом вдалого заміжжя.

  Сонник похорон родича, до чого сниться похорон родича уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: