Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник миші і щури, до чого сниться миші і щури?

У більшості людей миші та щури викликають почуття огиди, неприязні та навіть страх. Але чи означає це, що гризуни, побачені уві сні, несуть виключно негатив для реального життя? Сонник допоможе розібратися, до чого сниться настільки неприємний сон.

Якщо напередодні ви якимось чином згадували або стикалися з мишами та щурами, аж до дивного шереху в кутку або мультфільму, то найімовірніше сновидіння не несе особливого сенсу, а є лише відображенням ваших думок.

Короткий зміст:

Сонник миші і криси

Хороші значення

Нажаль, щури та миші здебільшого снять до якихось поганих подій, точніше, вони попереджають про погані події, які з великою ймовірністю з’являться у вашому житті. Саме тому дуже важливо правильно трактувати сновидіння і бути у готовності, щоб гідно зустріти можливі неприємності. Адже сон – це попередження і якщо до нього дослухатись, то ситуацію можна попередити.

Дуже добре бачити, що ви особисто вбиваєте мишей та щурів, а потім бачите їх мертві тіла. Знищити уві сні щурів і мишей є безумовною перемогою над усіма життєвими труднощами на даному етапі.

Сонник мишіОдразу хочемо зазначити, що якщо вам наснилися не криси, а саме миші чи миша, то на нашому сайті є окрема стаття, яка так і називається Сонник миші. Рекомендуємо прочитати саме її, адже вона більш детальна стосовно саме мишей і розкриває найменші дрібниці. Там є як позитивні, так і негативні значення сну, які бажано знати, щоб уникнути проблем. На відміну від крис, миші можуть снитися і до хороших подій, тому не варто одразу настроювати себе на погане.

Погані значення

Вважається, що миші та щури уособлюють підступних ворогів і прийдешні неприємності. Але якщо щури символізують грандіозні труднощі, то нескладно зрозуміти, до чого сняться миші. Швидше за все, вас затягне безодня дрібних справ і турбот, а вороги матимуть не настільки серйозний вплив на життя.

Дуже цікаву думку на рахунок даного сновидіння має сонник Міллера. Він вважає, що ці хитрі істоти сняться перед серйозними чварами із сусідами або діловими партнерами.

Взагалі подібний сон можна назвати віщим, і його тлумачення повністю залежить від поточного стану справ. Тобто людям зайнятим бізнесом варто звернути увагу на своїх компаньйонів і конкурентів, а закоханим придивитися до суперників і супутників.

Сонник щурВи впевнені, що вам наснилися саме пацюки? В такому випадку радимо прочитати статтю Сонник щур, у якій розглянуто трактування саме із цим гризуном. Так само як і з мишами, щури здебільшого пророкують якісь негативні події, можливі у вашому житті, але це зовсім не означає, що якщо вам наснився щур, то потрібно готуватись до поганого. У деяких випадках щур уві сні — це хороший знак! Тому переходьте за посиланням і, сподіваємось, знаходьте позитивні пояснення цього сну!

Згідно з окремим тлумаченням щури і миші можуть символізувати душевний стан самої людини. Наприклад, мертві гризуни можуть стати віддзеркаленням неспокійної совісті. Якщо приснилися дохлі істоти, то цілком ймовірно, що наяву сновидець зробив не дуже хороший вчинок.

Але якщо ваша совість кристально чиста? Значить, в найближчому оточенні завелась людина, яка затаїла злобу. Ще більшу обачність варто проявити тим, у кого дійсно є недоброзичливці.

У будь-якій ситуації обов’язково варто пригадати подробиці: наснилися білі щури або миші — небезпеку несе жінка, темні — відповідно чоловік.

Якщо вам приснилося багато мертвих щурів і мишей, то попереду складна життєва смуга, наповнена сварками, чварами та скандалами. Більше того, дохлі щури і миші, що лежать на вашій дорозі, символізують численні перешкоди, для подолання яких доведеться, буквально, переступити через себе.

З давніх часів, сни про покійників, є таким собі попередженням та натяком на можливі зміни у житті людини. А от, характер змін, залежить від цілісного сюжету та особистістю, що наснилась.

Олексій

Вчора наснилося кілька чи то мишей чи то щурів чорного кольору, які бігали у мене по кімнаті. Одразу подумав, що це до чогось поганого, адже хорошого сон не пророкує. І от сьогодні зранку я випадково помітив, що мій компаньон намагається мене обманути. Якби я не був уважним, то він на рівному місті увів би до себе нашого спільного клієнта. А вже в обід я дізнався, що він таки увів кілька клієнтів раніше. Тобто ми працювали разом із ними, але він їх таємно переманив до себе, а у фірмі позначилось, що клієнт просто не подовжив співпрацю. От така криса завелась!

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: