Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник митися у ванній, до чого сниться митися у ванній уві сні

Іноді не так важливо, що довелося бачити уві сні, як то, які сновидец випробував почуття. Тлумачення сонника про те,, до чого сниться митися у ванній, істотно залежить від решти вражень. Що запам’яталося — каламутна піна або насолоду свіжістю, збудження або незручність?

Сонник Міллера про тривоги

Міллер знаходить в сновидінні привід для занепокоєння:

 • Митися у ванні — означає бути стурбованим тим, як виглядаєш в очах коханої людини.
 • Бачити це уві сні, коли була вагітною — слід проявляти обережність, борючись нещасного випадку.
 • Плескатися з будь-ким — зіткнутися незабаром з підозрілими попутниками або розпускати за спиною чутками.
 • Побачити каламутну воду — бути на волосині від біди.
 • Якщо вода приснилася прозорою, прохолодною — це означає бадьорість і здоров’я.
 • Чуттєві знаки Фрейда

  Великі тлумачі підходять до розшифровки, дотримуючись визначеної концепції. В сонник Фрейда панує еротична складова тлумачень. До чого сниться митися у ванній — на його думку, такий посудину символізує жіночі органи, а наповнений водою віщує вагітність. Травмуватися уві сні означає гінекологічне захворювання.

  До чого сниться з розчаруванням розглядати своє оголене тіло, запам’ятати себе голою? Для дівчат це знак закомплексованості. Для хлопців бачити себе голим — переживати з приводу неповноцінності своєї фізіології. Сонник звертає увагу на милування уві сні голою фігурою — незабаром відкриються спокусливі перспективи сексуальних пригод.

  Про спокуту гріхів

  Болгарська віщунка вважала, що митися у ванній — символ каяття за гріховний проступок. Якщо приснилося, що вода була гарячою, розплата не змусить себе чекати, холодної — таємна вина ізгложет людини, і тільки прозора, як сльоза, обіцяє відпущення гріхів, звільнення від вантажу минулого.

  Особливу тлумачення сну дає сонник Ванги молодим жінкам: їм загрожує тяжка хвороба, і її результат залежить від випробуваного уві сні відчуття — свіжості або бруду.

  Збентеження і безсоромність

  Митися у ванні на людях і насолоджуватися власним неотразимостью віщує, згідно сонникам, шалений успіх у хлопців. Але головне,, до чого сниться це сновидіння — утримати коханця не вдасться. Наснилося злякатися, побачивши себе голим на людях, намагатися прикривати наготу — наяву сновидець слід нормам здорового розуму, які стали його обтяжувати.

  Любовні зв’язки

  Якщо панянка на ранок згадує історію купання з чоловіком, її чекає сексуальну насолоду. Однак сонники радять звернути увагу на воду — опинитися в брудній, значить, бути замішаною в брудній плітці про легковажних зв’язках з чоловіком.

  Купатися з чоловіком і замилуватися ним — пророкує нового шанувальника, бачити хлопця уві сні в брудній піні — суперники постараються вас розлучити.

  Пора за обновками

  Цікаво, що ароматне мило або шампунь віщують оновлення гардероба або речей домашнього вжитку. Наснилася мочалка — це знак невдоволення своїм матеріальним достатком, проте тертися нею пророкує сприятливі зміни.

  Сонник митися у ванній, до чого сниться митися у ванній уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: