Сонник щур, до чого сниться щур уві сні?

Побачений уві сні щур тлумачиться по-різному. Найчастіше в багатьох сонниках цей символ уособлює зраду. Один з варіантів, до чого сниться цей гризун — болісні сумніви, що виникають при необхідності прийняти відповідальне рішення. Але не завжди все так погано, є кілька варіантів, у яких щур сниться до добрих подій. Про це і піде мова у статті.

Короткий зміст:

Сонник щур

Хороші значення

Якщо сниться білий щур, то це ознака отримання підтримки або пособництва з боку кого-небудь. Це чи не єдине позитивне сновидіння, у якому присутній щур.

Якщо щур уві сні гризе одяг, то ви досягнете поставленої мети.

Величезний щур пробігає повз вас уві сні? Цей сюжет — знак якоїсь радісної події.

Побачений уві сні щур також може символізувати будь-які якості вашого характеру, які вам не подобаються в самому собі. Цей сон може бути підказкою вищих сил про те, що для того, щоб стати єдиним цілим, необхідно полюбити себе, в іншому випадку ви ніколи не досягнете внутрішньої гармонії. Якщо ви маєте психологічні проблеми, то сон із щуром потрібно трактувати саме так.

Якщо приснилося, що ви намагалися зловити щура і у вас це вийшло, значить, наяву отримаєте беззастережну перемогу над своїми ворогами.

Погані значення

Якщо приснилося, що пацюка ловить кішка — це до матеріального добробуту.

Вбиваючи щура уві сні, ви перемагаєте своїх ворогів або звільняєтесь від негативних думок і емоцій. Убити уві сні щура, значить, подолати всі труднощі.

Ловити щурів в нічних мареннях — до небезпеки, а їсти їх — до турбот.

Щур, як правило, це попередження про якусь небезпеку, а полювання на нього — до клопотів. Ще один варіант, до чого сниться це неприємне створення — поліпшення матеріального добробуту, але це вкрай рідко.

До чого сниться щур?Якщо ви хочете дізнатися трактування цього сну по якимсь конкретним сонникам, то можете перейти на статтю До чого сниться щур, яка розділяється саме по відомим сонникам. Кому ви довіряєте більше: Міллеру чи Ванзі? Можливо, так ви краще для себе зрозумієте до чого вам наснився пацюк і чого очікувати тепер у найближчому майбутньому від життя, свого оточення, своїх колег.

Якщо вам наснився щур, це віщує, що хтось із вашого близького оточення задумав зрадити вас. Якщо ви самі зраджували кого-небудь, таке сновидіння може бути відлунням вашій совісті.

Сон, в якому ви чуєте писк щурів, пророкує, що якась зухвала людина спробує завдати вам шкоди. Постарайтеся поставити себе на місце цієї людини. Подумайте, які почуття і емоцій пережили б в такій ситуації. Можливо, в житті ви занадто багато часу приділяєте дрібницям, будьте вище за все це, поставте перед собою цілі і йдіть до них.

Щур уві сні це попередження про те, що здоров’ю може щось загрожувати. У вас є якась хвороба, яка нагадує про себе? Значить, пора взятися за неї всерйоз. Також цей образ обіцяє втрату всілякої удачі і невезіння в справах.

А взагалі, якщо у вашому житті все добре і в сновидінні ви побачили щура, готуйтеся до не дуже хороших змін. Щоправда, сон – це лише попередження, ви майже завжди можете уникнути проблем, якщо будете уважні.

Аліна

Мені впродовж кількох місяців сняться щури, вони бігають по квартирі, по мені, по столу… Нічого в житті не стається, все буденно. І, знаєте, що я думаю? Я невдоволена собою, вважаю себе товстою, негарною, не люблю себе. Мабуть, тому вони мені і сняться, адже у соннику є і таке пояснення. Я намагаюся виправити своє ставлення до самої себе, потроху це виходить, до того ж стала ходити на фітнес. Щури тепер сняться вже не так часто, але все одно раз на тиждень цей гризун обов’язково до мене приходить уві сні.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: