Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник миші до чого сняться миші уві сні

Здавалося б, такий маленький і сумирний звірок — миша, а які часом бурхливі емоції він викликає у людей. Хтось при вигляді цього гризуна почне розчулюватися і сюсюкати, хтось заверещить і заплигне на стіл, а хтось і зовсім в обморок впаде. А до чого сняться ці звірята? Наш сонник дасть тлумачення появи цього звірка уві сні в різних варіаціях.

Тлумачення сонників

Багато дівчат, які мріють про довгоочікуване дитину, думають, що навіть миші сняться до вагітності, але чи так це? У тлумаченнях більшості сонників про таке пророкування і мови не йде, але якщо хочеться вірити — дерзайте, думки іноді матеріалізуються.

За сонником Ванги миші — не дуже хороший знак. Наприклад, якщо це тварина перебуває на мінімальній відстані від сновидіння, можна очікувати підвищення цін на продукти першої необхідності. А якщо гризун прийшов уві сні у вівторок, то у вас є таємниця від близької людини, чи варто її розкривати, вирішувати вам.

Так само сонник Ванги інтерпретує те,, до чого сниться жива миша, яке спить, як позитивне сновидіння — ваші діти не відчувають труднощів у спілкуванні з однолітками, їх ніхто не чіпає, чи не задирає.

Якщо уві сні ви побачили мишей, то значення сну за сонником Лоффа безпосередньо отнситься реальному житті. Незабаром ви дізнаєтеся ім’я того, хто розпускає провас брудні плітки і чутки.

Сонник Цветкова дає однозначну відповідь на питання, чому сняться миші. Це знак присутності в житті людини, який побачив такий сюжет, таємного ворога, який будує підступи, і всіляко намагається порушити плани.

Що уві сні означають миші по сонником Менегетті? Це сигнал до того, щоб ви уникали незручних ситуацій в житті, вони можуть накласти серйозний відбиток на репутацію і становище в суспільстві.

За сонником Міллера миші уві сні — пророкування дрібних негараздів в побуті. Для дівчини ж, тлумачення сну, де миші сидять на її спідниці або плаття передрікає великий скандал з людиною, який давно будував підступи проти неї.

Що значить коли сняться миші по сонником Фрейда? Як завжди, це психоаналітичний відображення нашої реальності, і то це означає що людина, що побачив такий сюжет не задоволений своїм шлюбом, і шукає виходи з ситуації, що склалася.

Бачити уві сні миша по сонником Хассе — уособлення ворога, і передбачення повністю залежить від дій які ви зробили з цією твариною. Якщо вбили його або зловили, значить можете очікувати в реальному житті перемоги над конкурентом.

Побачити уві сні миша по сонником Лонго — це підсвідоме попередження. Придивіться до оточуючих людей, і прислухайтеся до внутрішнього голосу. Якщо при спілкуванні людина викликає у вас почуття дискомфорту, то можете не сумніваючись переривати всі зв’язки з ним — він вам не один.

Різні

У тлумаченнях сновидінь багато що залежить від кольору тварини. До чого сняться чорні миші? Це ознака дрібних неприємностей, які не будуть фатальними, але доставлять багато клопоту. А тоді, до чого сниться сіра миша? Це відображення внутрішнього стану людини. Можливо, він відчуває себе не таким значним, як хотілося б, і від цього відчуває себе нещасним.

Руда миша уві сні, як і гризун будь-якого іншого кольору — це таємний недоброзичливець, але ось забарвлення шерстки може говорити про особливу хитрості ворога. Сонник попереджає: остерігайтеся різких дій і неприємних висловлювань з його боку.

До чого сниться велика миша? Це явище відображає ставлення до суперника або конкуренту. Чим більше тварина, тим більше страху до нього ви відчуваєте в реальному житті. Тоді що означає бачити уві сні маленьких мишей? Чекайте наяву безліч неприємностей, які одночасно увійдуть в життя.

До чого бачиться маленька миша? Знову ж, грає роль підсвідоме ставлення до явного недоброзичливцю. Маленький звірок — це знак того, що ви відчуваєте себе захищеним і абсолютно не маєте потребу в будь-чиєї допомоги — так інтерпретує сонник те, до чого сняться маленькі миші.

Як не дивно, дохла миша уві сні — це поганий знак. Сонник обіцяє в найближчому майбутньому серйозні матеріальні труднощі, і пов’язані з цим проблеми. А якщо гризун ще і був понівечений, то на сновидіння намагаються навести пристріт або псування.

До чого сняться дохлі миші молодій жінці? Це сигнал сонника про появу суперників. Потрібно бути обережніше в своїх діях, нікого не чіпляти, і можливо вдасться уникнути появу ворога.

Щури і миші в капкані, можуть позначати обов’язки, які буквально обрушаться на вас, і як би ви не старалися, вам не вдасться їх уникнути. А ось миша з мишенятами уві сні — підсилює його негативність. Це означає, що в плітки суперників повірять інші люди, і складуть про вас погана думка, чи навіть самі перейдуть в статус ваших ворогів.

Взаємодії

Однозначно сонником інтерпретується сон, де миші в будинку вільно пересуваються і їдять вашу їжу. Це попередження подбати про своє здоров’я, так як це бачення може позначати скорочення життя.

Якщо уві сні миші в воді купаються і не тонуть, то за сонником це означає, що будь-які ви зусилля не докладали проти недоброзичливців, вони все одно сильніше вас, і потрібно дуже постаратися, щоб впоратися з ними.

Коли в сновидінні ви побачите миша в мишоловці, потрібно бути дуже обережним наяву, адже вороги вже розставили пастку, і ви з легкістю можете в неї потрапити, так що наберіться хоробрості, незабаром доведеться несолодко.

Що означає тиснути мишей уві сні? За сонником це асоціація з денними переживаннями, відображення вашого ставлення до суперників, бажання назавжди покінчити з конкурентами і суперниками, які настільки набридли, що ви готові їх вбити.

Ловити миша уві сні — найчастіше хороший знак. Якщо в сновидінні ви бігаєте за ними по дому, то можете будувати плани, вони виявляться виграшними, справа обов’язково принесе прибуток. Ловити мишей уві сні руками для молодої дівчини ознака дуже приємного і хвилюючого події — сватання.

Так само, зловити мишу уві сні за допомогою капкана або мишоловки — відображення вашої ініціативи і здатності вийти з будь-якої ситуації. Наяву все буде просто чудово, і всі плани, завдяки розуму і кмітливості здійсняться.

Але якщо зловити мишу руками уві сні, то наяву не виключено попадання в дурне становище, яке принесе сновидцу хвилини сорому, і довго буде предметом глузувань і знущань з боку оточення.

До чого сняться тікають миші? Ви можете сміливо припиняти боротьбу і чвари з конкурентами, дуже скоро вони самі відступлять, і ви знову займете лідируючі позиції. А якщо вам ще й вдалося з’їсти уві сні миша, яка тікала, то вороги просто безслідно зникнуть з життя, поступившись вам дорогу.

Годувати мишей уві сні — це сигнал сонника до того що незабаром вам знадобиться допомога друзів, тому дуже важливо підтримувати з ними зв’язок. Якщо дівчина, яка в обіймах Морфея побачила миша в ліжку, і вона в реальності дуже сильно боїться цих тварин, то можна стверджувати, що на неї чекає чимало неприємних сюрпризів, значення яких вона буде перебільшувати.

До чого сниться укус миші? Зазвичай, це пророцтво сонником дрібних сварок і негараздів в сімейному житті. Якщо ж молоду незаміжню дівчину уві сні вкусила це тварина, то це означає що полюблю не влаштовує її поведінку, і він здатний жорстоко провчити її.

До чого ще сниться як кусає миша? Можливо, в найближчому майбутньому розкриється невеликий обман з боку рідної людини, або ж таке бачення може означати лицемірство і розмови за спиною, які виходять від хороших друзів.

Взаємодії з котом

Коли в сновидінні кішка ловить миша, причому кішка належить сновидцу, то такий сюжет обіцяє по прогнозам сонника гарний прибуток. А коли кіт ловить мишей, така картинка обіцяє те ж саме, але ось від кількості гризунів безпосередньо залежить, наскільки «жирним» буде зірваний куш.

Взагалі, будь-який сновидіння, в якому кішка зловила миша, по тлумаченню сонника обіцяє розкішну, шикарне життя і чудовий достаток, адже цей дрібний гризун і кішка і в реальному житті злісні суперника, а уві сні, якщо гризун — символ ворога, то домашній улюбленець — кіт — символізує самого сновидіння, і його величезне прагнення позбутися від недоброзичливців усіма силами.

Тому трактування картинки, де кіт зловив миша уві сні завжди однозначна: конкуренти більше не будуть переслідувати вас своїми підступами і пастками, ви з легкістю позбавитеся від них, і житимете прекрасної, щасливим життям в повному достатку — таке майбутнє обіцяє сонник.

Яке значення має сюжет, в якому кіт з’їв миша? Це знову ж таки, згідно з трактуванням сонника, символ розправи над ворогом, хоча тут вже буде присутній елемент жорстокості. І якщо кішка, яка їсть миша, належить вам, то розправу вершитимете ви. Перш ніж братися за таку справу, згадайте, а чи настільки вам насолили вороги, що б так з ними робити?

Якщо ж кішка, яка з’їла миша, не ваша, то знищення ворогів відбудеться без участі сновидіння, і без його прямої вказівки. Тобто з чистою совістю можна буде стверджувати, що добробут і позбавлення від недоброзичливців — всього лише гра сліпого випадку.

Сонник миші до чого сняться миші уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: