Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник миші, до чого сняться миші за різними сонниками?

Отже, сонник миші. Побачені уві сні представники гризунів у більшості людей викликають негативні емоції, а інколи навіть огиду. Проте не завжди даний сон віщує нам неприємності. Чого ж чекати та до чого бути готовими, якщо вам наснилися миші?

З одного боку, якщо приснилися миші, то це говорить про терпимість, милосердя, допитливість розуму сплячої людини. З іншого, уособлює дріб’язковість і лякливість душі. То як же правильно трактувати цей сон?

Короткий зміст:

Сонник миші

Хороші значення

Вас очікує вдале подолання труднощів, якщо сниться маленьке сіре мишеня.

Якщо до вашої оселі уві сні забігло біле мишеня це пророкує появу перспектив поліпшити своє матеріальне становище.

Поява маленького гризуна уві сні пов’язана з кмітливістю і спритністю, яку необхідно проявити вам в недалекому майбутньому. Тим, кому вдалося власноруч впіймати або вигнати мишу, сон обіцяє отримання прибутку, вдалої покупки.

Заміжнім жінкам, яким уві сні довелося зустрітися з мишею, слід налагодити взаємини та гармонію в сім’ї, адже настав слушний момент. Ви більшу частину часу приділяєте чужим питанням, залишивши осторонь власні зобов’язання. Зверніть всю увагу у родину, зараз якраз є шанси відновити сімейний затишок.

Довелося виганяти мишей з дому? Значить, в реальності зіткнетеся з хамством і нерозумінням близьких людей, чварами та дрібними клопотами. Тим, кому вдалося позбутися від них уві сні, наяву чекає поліпшення взаємин з домочадцями.

Ловити уві сні кажана, який залетів у приміщення — відбиватися від дій прихованих і спритних ворогів. Вбити його — вдасться перехитрити ворогів.

Погані значення

Вас очікують домашні неприємності, нещирість друзів, якщо сняться миші в вашому будинку. Молодій жінці бачити багато мишей у своїй кімнаті означає, що є таємні недоброзичливці, здатні обманом завдати шкоди.

Наснилося, що миша сидить на одязі жінки — до скандалу, в якому жінка буде головною героїнею.

А от бачити зграйку кажанів у будинку до неприємності, поганої звістки, печалі. А якщо наснилося, що летюча миша залетіла у ваше житло? Це є передвістям неприємних змін у житті, тому трактування тут діаметрально протилежне із тим, що було у першій частині статті.

Якщо вам наснилося, що в додому до вас увірвалися миші, це застерігає про можливий ризик бути пограбованим людьми з близького оточення. Чоловікові таке нічне бачення вказує на необхідність проявити обережність у справах, придивитися до компаньйонів.

Жінці, якій уві сні доводилося брати мишу до рук, наяву перейде дорогу молода суперниця. Якщо кусає миша — то це попередження про зраду, помсту.

Дохлі миші в будинку нагадують про обережність. Ваші необдумані слова та вчинки можуть викликати негативні емоції в опонентів, що негативно позначиться на подальшій співпраці.

Подробиці сну:

Тетяна

Мені наснилося багато дохлих мишей у моїй квартирі, я їх викидала, прибирала… Незабаром розпочалися проблеми на роботі, ми з колегами розійшлися у думках на тему того, як робити один із проектів, посварилися сильно, навіть довелося втрутитися керівникові, щоб конфлікт згас, а робота таки була прийнята у виконання. Я залишилась при своїй думці, але робили ми так, я хотіла не як. Виявилося, вже на стадії закінчення проекту, що колеги були праві, а я помилялась. Тобто де в чому сонник правий, дохлі миші сняться до сварки з оточенням.

Надя

У моєму сні маленька біла миша бігала по квартирі, лазила по столу, речам, а потім я просто прокинулась. Буквальна за кілька днів я отримала довгоочікуване підвищення із солідною прибавкою до зарплатні. Для мене цей сон став хорошим, щоправда, і у соннику написано, що біла миша — це до удачі та поліпшення фінансового стану.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: