Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник звірі, до чого сниться звірі уві сні

Тварини — часті гості в людських снах. Буває, що до нас уві сні приходить миле домашнє створення, рідше ми бачимо домашню худобу, а іноді гостем стає і зовсім невідомий науці звір. До чого сниться вся ця звіряча братія і чого очікувати від подібних сновидінь, нам як завжди підкажуть сонники.

«Диванний» улюбленець або вас чекає щастя

Вам приснилося, що ви гладите маленького домашнього звіра — подібне сновидіння означає бажання сновидіння мати дітей, пророкує сонник Фрейда.

Сниться, що пухнастий домашній улюбленець всюди залишає шерсть — найближчим часом вас чекають виключно приємні клопоти, пов’язані з коханою людиною.

Бачити, що ви принесли в будинок білого звіра — на щастя і удачі, чорного — до переживань за близьких вам людей, пророкує сонник Ванги.

Спостерігати уві сні за витівками пухнастого хом’яка або іншого гризуна, який живе у вас в будинку — до радісних подій і ніжних почуттів.

Дикі звірі — знак темпераменту

Наснилося, що ви спостерігаєте за диким лісовим звіром — на думку сонника Лоффа, сон символізує ваш темперамент. Чим небезпечніше був звір, тим грубіше і агресивніше ви.

Тікати уві сні від дикого звіра — стережіться випадкових зв’язків, причому, як статевих, так і ділових. Можете потрапити в неприємну історію.

Зустріти в лісі милого хижого звіра або гризуна: ласку, лисицю, білку, норку — вам має бути знайомство з дуже поступливою людиною, який позитивно вплине на ваше життя, радує сонник Міллера.

Білий вовк, лисиця, ведмідь і інші тварини подібного кольору або альбіноси, обіцяють зустріч зі старими друзями, причому радість від цієї зустрічі буде дуже бурхливим.

Рогата худоба — вам належить попрацювати

Бачити уві сні рогатої звіра (корову, бика, козу), що пасеться на пасовище, — робота принесе вам хороший дохід і задоволення, обіцяє Місячний сонник.

Приснилася кінь, яка щипає травичку — чекайте легкої і необтяжливою роботи, але якщо кінь працювала — орала поле, тягнула віз — приготуйтеся до важкої фізичної праці.

Сниться, що корова народила теля — ви не дарма трудіться «до сьомого поту», фінанси вас порадують своєю кількістю, обіцяє Слов’янський сонник.

Маленький ослик — символ великого трудяги. Це означає, що ви маєте важка робота, яка, на жаль, не буде оплачена належним чином.

Жителі морських глибин — бережіть здоров’я

Наснилося, що багато різних морських тварин пливе за кораблем — застуди вам не уникнути, попереджає Осінній сонник.

Уві сні ви намагаєтеся врятуватися від страшного морського монстра, який наздоганяє вас і кусає — подібне сновидіння попереджає, що вас можуть підвести нерви. Не доводьте себе до стресу, зверніться до фахівця.

Грати уві сні з маленьким дельфіном — будьте обережні з дрібними предметами, можете ними вдавитися, остерігає Жіночий сонник.

Побачити шлюбні ігри великих морських тварин — косаток або китів — в небезпеці сечостатева сфера, приділіть їй особливу увагу.

Чарівне створення або Настає пора сюрпризів

Бачити уві сні небаченого звіра, неіснуючого в природі (дракона, єдинорога) — будьте готові до сюрпризів, дарує надію сонник Нострадамуса.

Приснився незвичайний звір, наприклад, рогата собака або крилата кінь, — вас чекають веселі розіграші, будьте до них готові.

Сниться, що ви виявили у себе в будинку незрозумілого звіра — кохана людина або близький друг приготував вам якийсь незвичайний подарунок.

Пухнастий незнайомий вам і науці звір лащиться до вас — вас чекає свято в вашу честь, приготований друзями.

Побачити уві сні, що у вас вдома живе звірятко з казки або мультфільму — незабаром ви отримаєте заряд позитивних емоцій або зробите вчинок, властивий тільки дітям.

«Звіряче» ставлення — стережіться ворогів і заздрісників

Сниться, що на вас нападають злі лісові звірі — недруги бажають вам зла і готують пастку, не йдіть з ними не на якісь контакти, як би вас не провокували.

Якщо раптом уві сні, спокійний і ніжний вихованець несподівано вкусив за руку — у вашому оточенні є людина, яка вам бажає зла, навіть незважаючи на те, що ви ставитеся до нього добре.

Убити в сні звіра або розорити його гніздо — ви з легкістю впораєтеся зі своїми ворогами і конкурентами, пророкує Ісламський сонник.

Приснився мертвий звір — вам нема чого боятися, у вас немає ворогів.

Полювати на морських тварин — конкуренти підуть на все, щоб вам перешкодити, будьте до цього готові.

Домашній звіринець як символ родинного затишку

Сниться, що ви тримаєте вдома зоопарк, в клітинах якого живуть ослаблені дикі звірі, ви годуєте їх, лікуєте і випускаєте на волю — затишок і спокій ви знайдете тільки вдома, тлумачить даний сон сонник Цвєткова.

Спостерігати, як дитинча ласки або іншого хутрового звіра вчепився в грати клітки і намагається їх перегризти — комусь з домочадців не вистачає ніжності і турботи. Оточіть свою сім’ю увагою.

Приручити дикого звіра з гострими зубами і з кігтями і зробити його тихим і ласкавим — вам доведеться зіткнутися з бунтарством власну дитину, але ви зумієте погасити конфлікт і повернути в будинок спокій, радує сонник міс Хассе.

Сонник звірі, до чого сниться звірі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: