Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зебра, до чого сниться зебра уві сні

Сонник пропонує дуже символічні пояснення,, до чого сниться зебра. Між побаченим уві сні чином і біографією сновидіння проводиться пряма паралель. Кожному з нас доводилося мати справу з чорними і білими смугами. Якою буде наступна? Тлумачення підкажуть, як розфарбувати майбутнє в потрібний колір.

Психоаналітичне тлумачення Міллера

Сонник Міллера вважає, що зебра є уві сні далеко не кожному. Якщо вона вам приснилася, це вже само по собі добрий знак. Ви володієте величезним потенціалом, залишилося тільки знайти спосіб його застосувати, усунувши внутрішні бар’єри.

Пояснення,, до чого сниться символ, укладає в собі заклик до рішучості як в особистому житті, так і в справах. Дівчині-сновидицей чекає непростий вибір між забезпеченим майбутнім і покликом серця. Якщо комерсанту довелося бачити не одну особину, а цілий табун, удача на його боці.

Чорно-білі передбачення

Пояснюючи,, до чого сниться зебра, Дитячий сонник обіцяє, що юному сновидцу не доведеться нудьгувати. Контрастний забарвлення дикого коня обіцяє низку злетів і падінь.

Якщо наснилася така незвичайна кінь, передбачення чаклунки Медеї обіцяє сплячому нові горизонти. Важливо вчасно розгледіти відкрилися можливості і не упустити їх.

Сонник психолога Лоффа вважає, що зебра уві сні — це ні хто інший, як сновидец власною персоною. Ваше мінливість просто зашкалює. Опинившись у незвичній навколишньому середовищу, ви тут же «вбирає» нову роль і зживається з нею до наступної зміни обстановки. Такий гнучкості можна позаздрити, але не завадило б хоча б для себе позначити межі істинного «Я».

Як справи на особистому фронті?

Якщо наснилася зебра, сонник Зигмунда Фрейда пропонує задуматися, чи можна покладатися на партнера. Знаменитий психолог ототожнює образ з мінливим характером і хвилюваннями, викликаними різкими перепадами настрою і радикальними змінами поглядів. Схоже, стабільність і гармонія панують тільки в інтимній сфері відносин.

Якщо символ, який приснився, стрімко тікає з вашою появою, Французький сонник радить звернути увагу на дружнє коло. Цілком можливо, що в скрутну хвилину хтось із друзів з такою ж швидкістю сховається в кущах.

Дії і ситуації

Подробиці уві сні можуть повністю змінити зміст передбачень. Сонники роз’яснюють,, до чого сниться зебра при різних обставинах.

 • Якщо довелося годувати тварину з рук, скромністю наяву ви нічого не доб’єтеся;
 • Бачити себе осідлати смугасту кінь трапляється перед доленосним вибором;
 • Довелось скакати верхи на зебрі? Попереду небезпечний, але захоплюючий вояж;
 • Якщо вільне створення наснилося під замком, хтось непомітно маніпулює вами;
 • Пощастило бачити тварину на водопої? Ваше життя змінить випадок;
 • Агресивну тварину уві сні віщує прихильність фортуни.
 • Будьте уважні на трасі

  Маг Лонго розповість,, до чого сниться переходити дорогу зебрі. Якщо приснилося, як шляхи перетнулися, належить вельми насичений період. Швидше за все, ви будете почувати себе чудово, тому з радістю кинетеся назустріч пригодам, як у вир з головою.

  Сучасний сонник налаштований менш оптимістично. Коли уві сні трапляється переходити дорогу екзотичної конячці, слід подвоїти пильність на проїжджій частині. Чорно-білий пішохідний перехід «зебра» означає неминучість прийдешнього події.

  Якщо примарилась мертва зебра на дорозі, має бути смуга невезіння. Відповідальні заходи краще відкласти.

  Дивна пара

  Цікаво дізнатися, до чого сняться леви і зебри. Така комбінація надає суперечливого образу ще більший контраст і непередбачуваність. Місячний оракул пророкує розмова з впливовою особою. Захід змусить вас похвилюватися.

  Якщо довелося бачити уві сні, як цар звірів переслідує смугасту дичину, в сонник Езопа це означає, що сновидець дивиться на світ з позицій переможця.

  Коли на ваших очах лев перетворився в зебру уві сні, Ассірійське тлумачення сну обіцяє успіх в будь-якому починанні.

  Сонник зебра, до чого сниться зебра уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: