Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зелена вода, до чого сниться зелена вода уві сні

Зрозуміти,, до чого сниться вода, зовсім не складно, головне — звернути увагу на її чистоту. А ось, до чого сниться зелена вода — це загадка для багатьох. Розгадуючи її, не забудьте згадати, де ви її бачили, що з нею робили, і які емоції вона у вас викликала. Так буде простіше знайти тлумачення в сонник і пролити світло на те, що ви бачили уві сні.

Короткі Пояснення

Якщо ви забули, що вам приснилося, але в спогаді жевріє смутно помітний сюжет — це вже добре. Часом дрібниці вистачає для того, що б зрозуміти, чого слід чекати від нічних мрій. Ось, наприклад, що обіцяють сонники, якщо приснилася зелена вода:

 • Пити її — до підвищення на посаді.
 • Купатися в ній — любов буде радувати вас.
 • Очищати воду від зелені — до грошиками.
 • Загрузнути в болоті — до невдоволення.
 • Сонник Міллера

  Всім відомий сонник Міллера, трактуючи,, до чого сниться сон, в якому присутня зелена вода, обіцяє сновидцу радість від досягнення кар’єрних висот. А якщо водичка при цьому була ще й гаряча, то «тепле містечко» вашим стане вже дуже скоро.

  Купатися в воді кольору зелені — знак кар’єрного росту

  Наснилося, що ви купаєтеся в річці яскраво-смарагдового кольору? Це — вісник радості, так як подібний сон обіцяє підвищення, підказує Місячний сонник.

  Непогано бачити уві сні, як зелена вода в річці «розрізається» човном, в якій ви сидите. Начальник помітить ваші досягнення, що обіцяє вам пристойний заробіток.

  А ось якщо уві сні приснилося, що ви потрапили в річку, води якої мають бірюзовий відтінок, то чекайте несподіваних пропозицій про роботу.

  Пити зелену водицю — до успіху в пригоди амурних

  Цікавитесь, до чого сниться, що, готуючи їжу, ви зачерпує воду прямо з водойми і кладете в неї продукти? Чоловік в вас дуже любить, і готовий на все заради загального щастя — таку відповідь дає Східний сонник.

  Стрибати від захвату змусить тлумачення сну, в якому зелена вода втамовує вашу спрагу. Особливо це стосується молодих дівчат, так як обіцяє дане сновидіння пристрасний любовний роман.

  Рідина смарагдового кольору, яку вам пропонують випити, не викликає у вас бажання це зробити? Сон попереджає: любов згасає через «застою» в життя. Жадаєте відновити стосунки? Поверніть колишню ніжність, і почуття не змусять себе довго чекати!

  Проломити лід, або Настають зміни…

  Провалитися під лід і побачити, що він складається з яскраво-зелених вкраплень? Сонник Медеї дає таке трактування: незважаючи на деяку апатію, ви все так само сповнені впевненості — життя «на відмінно» не за горами. І ви маєте рацію!

  А ось якщо ви провалилися під лід і звернули увагу на те, що зелена вода водойми не тільки не очистилася від водоростей, а ще й не втратила свого тепла — відмінно! Незважаючи на прохолоду в спілкуванні з близькою людиною, ви відчуваєте один до одного теплі почуття, і скоро ситуація зміниться в хорошу сторону.

  Каламутна рідина, як «проблемний» символ

  Сниться каламутна і зелена вода болота — до складного періоду. Сонник міс Хассе має свою думку на такий сон, особливо якщо ви загрузли в болотної рідині: він не обіцяє радісних перспектив. Ви Топчій на місці і ніяк не просувається назустріч своїм цілям.

  Наснилося, що ви тонете в каламутній і смердючої водиці — до пліток. А якщо трясовина вас все ж засмоктала — стережіться щось втратити.

  Сонник зелена вода, до чого сниться зелена вода уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: