Сонник здоров’я, до чого сниться здоров’я уві сні

Приснилося здоров’я — символ відновлення сил, а також внутрішнього тріумфу і життєлюбства сновидіння. Але для правильного трактування,, до чого сниться подібне сновидіння, сонники рекомендують уточнити, хто радів відмінного самопочуття уві сні: ви або хтось інший.

Проблеми зі здоров’ям — знак труднощів у взаєминах

Приснилися проблеми зі здоров’ям, говорять про те, що в реальному житті сновидец переживає період душевного спаду, віщає Східний сонник.

Якщо проблеми зі своїм здоров’ям уві сні бачить дівчина, то це ознака невдоволення тим, як складаються її стосунки з протилежною статтю. Цілком ймовірно, сновидицей важко знайти ту людину, яка буде відповідати її уявленням про ідеал.

Чоловікові, який побачив подібне уві сні, сонник радить звернути увагу на своїх друзів і найближче оточення: хтось із них не цілком чесний, сновидец це відчуває і від цього відчуває душевний дискомфорт.

Власне здоров’я — ознака удачі і радості

До чого сниться сюжет, в якому ви бачите, як радієте власним відмінного самопочуття, підкаже сонник Д. Лоффа. Якщо уві сні ви відчуваєте себе чудово і діліться цією радістю зі своїми близькими, значить, в реальності вам «уготовано» щастя і радість.

Бачите уві сні, що ви відновлюєте своє здоров’я після тривалої хвороби? Це означає, що гряде період позитивних змін. Ви сміливо можете братися за ті справи, реалізацію яких залишали до «кращих часів».

Допомога в одужанні як символ взаємодопомоги

Італійський сонник поспішає поділитися інформацією,, до чого сниться ваша допомога у відновленні здоров’я іншої людини: якщо наснилося, що ви радите хворому приятелеві, як потрібно лікуватися, то це означає, що в реальності ця людина здорово вам допоможе в скрутну хвилину.

Привиділося, що ви — лікар, і ви рятуєте від смерті пацієнта? Таке бачення означає ваше прагнення допомагати людям, часом навіть тоді, коли вас про це не просять.

Кого ви позбавили від хвороби

Продовжуючи тему відновлення здоров’я інших людей уві сні, тлумачі сновидінь рекомендують пригадати, кому саме ви допомогли впоратися з недугами. Отже,, до чого сниться турбота про:

 • Батьках — вам не варто відмахуватися від світової старших і досвідченіших людей;
 • Дитині — зверніть увагу на своїх чад;
 • Близького друга або родича — запропонуйте одному стати компаньйоном або соратником;
 • Колезі — вам необхідно налагодити відносини в колективі;
 • Незнайомій людині — вас чекає нове знайомство, причому, дуже вигідне.
 • Сонник Міллера

  Тлумачення сну, пропоноване сонником американського психолога і бізнесмена, змусить задуматися: якщо вам приснилося, що ви платите за послугу своїм здоров’ям — наприклад, здаєте кров або стаєте донором внутрішніх органів — то таке бачення обіцяє вам успіх в тій сфері, де потрібно витримка і вміння «тримати удар».

  Цілком ймовірно, ви зможете «знайти себе» в спорті, в політиці, а також у великому бізнесі, де «крутяться» великі капітали.

  Сонник здоров'я, до чого сниться здоров'я уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: