Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник здоров’я, до чого сниться здоров’я уві сні

Приснилося здоров’я — символ відновлення сил, а також внутрішнього тріумфу і життєлюбства сновидіння. Але для правильного трактування,, до чого сниться подібне сновидіння, сонники рекомендують уточнити, хто радів відмінного самопочуття уві сні: ви або хтось інший.

Проблеми зі здоров’ям — знак труднощів у взаєминах

Приснилися проблеми зі здоров’ям, говорять про те, що в реальному житті сновидец переживає період душевного спаду, віщає Східний сонник.

Якщо проблеми зі своїм здоров’ям уві сні бачить дівчина, то це ознака невдоволення тим, як складаються її стосунки з протилежною статтю. Цілком ймовірно, сновидицей важко знайти ту людину, яка буде відповідати її уявленням про ідеал.

Чоловікові, який побачив подібне уві сні, сонник радить звернути увагу на своїх друзів і найближче оточення: хтось із них не цілком чесний, сновидец це відчуває і від цього відчуває душевний дискомфорт.

Власне здоров’я — ознака удачі і радості

До чого сниться сюжет, в якому ви бачите, як радієте власним відмінного самопочуття, підкаже сонник Д. Лоффа. Якщо уві сні ви відчуваєте себе чудово і діліться цією радістю зі своїми близькими, значить, в реальності вам «уготовано» щастя і радість.

Бачите уві сні, що ви відновлюєте своє здоров’я після тривалої хвороби? Це означає, що гряде період позитивних змін. Ви сміливо можете братися за ті справи, реалізацію яких залишали до «кращих часів».

Допомога в одужанні як символ взаємодопомоги

Італійський сонник поспішає поділитися інформацією,, до чого сниться ваша допомога у відновленні здоров’я іншої людини: якщо наснилося, що ви радите хворому приятелеві, як потрібно лікуватися, то це означає, що в реальності ця людина здорово вам допоможе в скрутну хвилину.

Привиділося, що ви — лікар, і ви рятуєте від смерті пацієнта? Таке бачення означає ваше прагнення допомагати людям, часом навіть тоді, коли вас про це не просять.

Кого ви позбавили від хвороби

Продовжуючи тему відновлення здоров’я інших людей уві сні, тлумачі сновидінь рекомендують пригадати, кому саме ви допомогли впоратися з недугами. Отже,, до чого сниться турбота про:

 • Батьках — вам не варто відмахуватися від світової старших і досвідченіших людей;
 • Дитині — зверніть увагу на своїх чад;
 • Близького друга або родича — запропонуйте одному стати компаньйоном або соратником;
 • Колезі — вам необхідно налагодити відносини в колективі;
 • Незнайомій людині — вас чекає нове знайомство, причому, дуже вигідне.
 • Сонник Міллера

  Тлумачення сну, пропоноване сонником американського психолога і бізнесмена, змусить задуматися: якщо вам приснилося, що ви платите за послугу своїм здоров’ям — наприклад, здаєте кров або стаєте донором внутрішніх органів — то таке бачення обіцяє вам успіх в тій сфері, де потрібно витримка і вміння «тримати удар».

  Цілком ймовірно, ви зможете «знайти себе» в спорті, в політиці, а також у великому бізнесі, де «крутяться» великі капітали.

  Сонник здоров'я, до чого сниться здоров'я уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: