Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зупинка, до чого сниться зупинка уві сні

Вірно витлумачити,, до чого сниться зупинка, можна, враховуючи всі подробиці сюжету уві сні: що робили, який транспортний засіб очікували, кого бачили. В сонник ви знайдете різні тлумачення такого бачення: известия, труднощі, нудні справи, очікування змін, необхідність відпочити.

Взаємовідносини з оточуючими

Бачити на зупинці уві сні дуже мало людей або, навпаки, занадто багато — значить, сплячий наяву так сприймає своє оточення. Йому або не вистачає спілкування, або його надмірно багато.

Коли на автобусній зупинці сновидец був один — за сонником, він не відчуває підтримки від близьких, надійного плеча, яке завжди поруч. Коли людина уві сні довго стояв на автобусній або трамвайній зупинці, але так і не дочекався потрібного транспорту — такий стан речей буде продовжуватись ще довго.

Бачити знайомої людини, що стоїть на автобусній зупинці, якщо ви при цьому перебуваєте в автобусі, означає: незабаром отримаєте несподівані новини.

Попереду труднощі в справах

До чого сниться незапланована зупинка поїзда? Сонник попереджає: при просуванні справ зіткнетеся з труднощами. Ймовірно, буде потрібна підтримка друзів, знайомих. Коли ж поїзд зупиняється на станції за розкладом — все йде розмірено, так, як треба.

Очікувати на пероні електричку уві сні — досягнення задуманого поки тимчасово відкладається. Наснилося їхати і випадково пропустити потрібну станцію? Уникнете якоїсь загрози, про яку могли навіть не підозрювати.

Передохніте, приділіть час сім’ї

До чого сниться давно знайома дорога і зупинка, якої там не повинно бути? Сонник обіцяє: в низці рутинних буднів, звичних турбот з’явиться можливість трохи розслабитися.

Бачили уві сні зупинку громадського транспорту? Сонник вказує: ритм життя сновидіння занадто напружений, доводиться вирішувати багато різних завдань одночасно. Пора передихнути.

Наснилося стояти на ній, чекаючи транспорт? В якійсь справі, що стосується здоров’я та життя, трапиться заминка. Стояти на неї уві сні і чекати автобуса — наяву сновидець чекає свою половинку, яку поки що не зустрів. Для сімейних це сигнал: потрібно більше часу приділяти домашнім.

Як вона наснилася?

Тлумачення сну залежить від того, що ви там робили. Якщо довелося:

 • Стояти на ній — попереду набридливе, нудна справа;
 • Проїхати — плани проваляться;
 • Вийти вчасно — з’являться нові перспективи;
 • Вийти раніше, ніж треба — своєю поспіхом можете зіпсувати задуману справу;
 • Чекати автобуса — очікувати змін на краще;
 • Чекати трамвай — успіх нового ризикованого підприємства залежить від уміння знаходити вихід зі складних ситуацій.
 • Наснилося проїхати свою зупинку з власної вини? Це означає: ваша непунктуальність заважає досягати потрібних результатів. Проїхати її, так як транспорт не зупинився там — сонник вказує: ваші дії абсолютно неузгоджені з обставинами, людьми.

  Вийти там, де збиралися — хороший знак. Ви правильно все спланували, тому досягнете поставленої мети або вчасно отримаєте необхідне вам.

  Сонник Міллера радить відпочити

  До чого сниться зупинка машини в лісі під час далекої подорожі? Це цілком певний сигнал. Наяву сплячий має потребу в зміні обстановки. Потрібно відпочити від роботи.

  Сонник зупинка, до чого сниться зупинка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: