Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник залицяльник, до чого сниться залицяльник уві сні

Залицяльник уві сні уособлює собою підсвідому потребу сновідіци в турботі, ніжності і чоловічій увазі. Крім цього, приснився персонажа сонники пов’язують з необхідністю поміняти щось у своєму характері чи поведінці. Іноді, те,, до чого сниться шанувальник, віщує погіршення самопочуття.

Сонник Міллера про реальність

Бачити себе в оточенні численних залицяльників, по тлумаченню психолога, означає, що наяву ви самотні, відчуваєте себе покинутою і кинутої. Міллер радить не втрачати часу на порожні мрії і повітряні замки, поверніться в реальність і почніть жити.

Зовсім інша пророкування,, до чого сниться шанувальник, дає сонник Міллера творчим натурам. Приснилося нічне бачення є наслідком втоми від підвищеної уваги протилежної статі.

Обмірковуйте свої вчинки

Наснилося, що у вас два шанувальника, які обидва подобаються, і уві сні ви не можете зробити вибір між ними, означає, що в реальній дійсності належить зробити рішучий крок. Кидатися уві сні від одного залицяльника до іншого, роблячи так, щоб один не знав про існування другого, застерігає про необдумане вчинок, який дасть добрий грунт потеревенити пліткарям і злостивцям.

Бачити, що два залицяльника б’ються між собою через вас уві сні, говорить про зайвої самовпевненості. Сонник впевнений, що ви не з тих, хто намагається все вирішити обопільно і йти на компроміс.

Приготуйтеся до негараздів

Сонник від А до Я тлумачить,, до чого сниться настирливий залицяльник, застерігаючи сплячу дівчину про невдачі в любовних відносинах. Бачити, як уві сні настирливі кавалери гучно вихваляють вашу красу і здібності, попереджає про невеликі перешкоди в сімейних справах і творчості.

Наснилося, що довелося відмовити багатому залицяльникові в сексі — обіцяє сонником втрату або великий програш, про який ви ще довго будете шкодувати.

Амурні секрети

Сновидіння, з якому до вас сватається багатий залицяльник, символізує швидку зустріч з ввічливим і привабливим чоловіком, який закрутить голову і подарує надію на спільне майбутнє. Однак, як стверджує сонник, не варто витати далеко в хмарах, оскільки трохи згодом, обранець своїми вчинками, опустить вас з небес на землю.

Бачити, що колишній залицяльник став уві сні багатим і успішним, символізує підсвідому тягу сплячої красуні до цієї людини. В душі ви сильно шкодуєте, що в реальності не віддали перевагу вже колишньому молодому поклонників.

Прекрасним леді напевно буде цікаво дізнатися, до чого сниться, коли колишній і новий залицяльник з’ясовують між собою стосунки? Це означає, що подумки ви порівнюєте двох кавалерів. Постарайтеся відпустити минуле, інакше воно не дасть вам насолодитися справжнім.

Яке поведінку персонажа?

Сонник XXI століття впевнений, що тлумачення сну про залицяльника, залежить від його дій і поведінки. так:

 • Новий залицяльник вперто домагається вас уві сні — до необхідності проявити наполегливість у справах;
 • Нинішній кавалер цілує в щоку — до виникнення спільних інтересів, емоційної і духовної зв’язку;
 • Невідомий залицяльник обіймає уві сні — обіцяє підтримку від персони, від якої її не очікували;
 • Цілує в губи — до романтичного пригоди.
 • Нічого не робіть зопалу!

  Наснилося, що гарний молодий залицяльник в одну мить став старим і немічним дідом, говорить про те, що в реальній дійсності ви схильні приймати поспішні і необдумані рішення. Такі обставини принесуть в майбутньому чимало клопоту.

  Сучасний суміщений сонник впевнений, що те,, до чого сниться старий або сивий залицяльник, служить нагадуванням в необхідності спокійно обдумати виникла наяву ситуацію.

  Сонник залицяльник, до чого сниться залицяльник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: