Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зозуля, до чого сниться зозуля уві сні

До чого сниться лісова зозуля? Сонник запевняє, що цей персонаж уві сні може реально передбачити майбутню долю, як на найближчі пару днів, так і на все життя. Ця ж птаха вказує на особистий егоїзм і глибинне сприйняття світу.

За Міллеру

У нічних мріях з’явилася зозуля? Тлумач Міллера вважає, що благополучне життя підійшла до кінця. Якщо уві сні вона кує, то це означає, що вам судилися душевні переживання через велику трагедію.

Займіться справами!

До чого сниться звичайна зозуля ще? Сонник вважає її нагадуванням про покинутих справах. Якщо ви не розберетеся в них зараз, то пропустіть час. Бачити уві сні сіру зозулю — до самотності, серйозних неприємностей і хвороби дитини.

Якщо птах наснилася в вихідний день, то фінансові проблеми вирішаться самим чудесним чином. Сновідеть образ в будні — до численних клопотів і неприємним турботам.

Чекайте добрих змін!

Однак в деяких варіантах тлумачення сну навпаки обіцяє добрі зміни.

Наприклад, одиноким сновидцем кування гарантує знайомство з персонажем, який зіграє роль свахи і буквально зведе з майбутнім чоловіком.

Уві сні чути зозулених спів і рахувати кількість криків, на думку сонника, до довгої, але не обов’язково безбідного життя.

Згадайте про дітей!

До чого сниться пташеня зозуленя? Уві сні це красномовний заклик зайнятися власними дітьми.

Сонник вважає, що ви занадто багато працюєте або навпаки ведете надзвичайно розгульне життя, в результаті чого ризикуєте, як мінімум втратити довіри власну дитину, як максимум його втратити.

Іноді підкинутий в чуже гніздо пташеня відкрито натякає, що ви задовольняєте свої амбіції і марнославство за рахунок оточуючих і близьких.

Щастя або біда?

Приснилася біла зозуля, що сидить в клітці? Сонник думає, що спроба дізнатися якусь таємницю або відкрити завісу над майбутнім виявиться марною.

Приснилася біла птаха на зеленому дереві? Незабаром знайдете заслужене щастя, отримаєте прибуток або повагу. Якщо ж пташка уві сні сиділа на голому або сухому дереві, то готуйтеся до неприємностей і смертельної небезпеки.

Розшифровка дій

Наснилося величезна кількість пернатих, що летять по небу? Наяву отримаєте звістку, яке здивує і навіть шокує. Крім того сонник впевнений, що:

 • Спіймати зозулю означає дізнатися чужий секрет.
 • Кидати в неї каміння — до сварки з родичем, строго не кровним.
 • Питати про тривалість життя — до хвороби.
 • Вбити — до небезпеки зі своєї вини.
 • Мертва — недолік інформації, знань.
 • Опудало — до грабежу, втрати грошей.
 • Погана прикмета

  Бачити зозулю погано, але ще гірше почути, як вона кує. До чого сниться кування? Сонник вважає, це знаменням важкої хвороби близької особи, а іноді навіть смерті або загибелі.

  Якщо приснилося, що зозуля кує з деякими перервами, то вас чекає період тотального невезіння і невдач. Для одружених сновидцев це ознака прийдешнього вдівства.

  Хворієте?

  Що значить, якщо зозуля сниться часто? Сонник радить приділити пильну увагу здоров’ю. Можливо, у вас є приховане захворювання.

  Якщо зозуленька уві сні з’являється занадто часто, то ви явно зневажаєте загальноприйнятою мораллю заради досягнення сьогохвилинних бажань і цілей.

  Часто бачити зозулю в ночі — буквально означає, втрачати час і життєві сили через дрібниці.

  Чи не базікайте!

  До чого сняться настінні годинники з зозулею? Уві сні це нагадування про звичні обов’язки і домашніх турботах.

  Якщо приснилося, що вам подарували такий годинник, то сонник впевнений: витратите дорогоцінний час в порожніх розмовах і безцільних заняттях.

  Старовинний годинник з зозулею знаменують довгі роки життя. Але тільки, якщо вони працюють правильно і безперебійно.

  Сонник зозуля, до чого сниться зозуля уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: