Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник злива, до чого сниться злива уві сні

Побачене уві сні іноді може стати віддзеркаленням пережитих в реальному житті подій або передвістям майбутніх змін. До чого сниться злива трактується по-різному. Сонник стверджує, що пояснення сюжету залежить від інтенсивності дощу і різних обставин, які супроводжують його.

Сильна злива

Приснився злива уособлює пригнічений і неспокійний стан людини, адже сама по собі вода є відображенням емоційної сфери.

Сучасний сонник розтлумачує таке сновидіння, як передвістя емоційних переживань, пов’язаних з розчаруванням, сумом і смутком.

Якщо сниться проливний дощ, то примарилося виступає в ролі емоційної перепони між бажаним і дійсністю. Саме така перешкода і заважає людині налагодити відносини з зовнішнім світом. Тому в реальному житті людина відчуває себе самотнім і відчуженим.

Сонник Езопа описує дане сновидіння зовсім по-іншому. Якщо приснився сон, що злива почалася раптово в теплий літній день, то приємні потоки води і теплі краплі, які подають на людину, символізують тільки радість і різкі зміни в кращу сторону.

В інших тлумачів йдеться про те, що побачити уві сні сильна злива — це дуже несприятливий знак, що передвіщає великий ризик виникнення неприємностей при купанні. Тому варто дотримуватися всіх правил безпеки під час купання, особливо в басейні або в природному водоймищі.

Бути захопленим негодою

До чого сниться потрапити під зливу, роз’яснює і Шеремінская. Сонник Шеремінской стверджує, що промокнути до нитки — до порожніх розмов. Вважається, що таке безглузде поведінка може бути пов’язано з певними життєвими обставинами. Провісник рекомендує не витрачати даремно свою енергію на непотрібні розмови. Краще переключити увагу на рішення більш важливих проблем.

Сон, в якому людина під час зливи радісно йде по калюжах, є символом отримання швидкої довгоочікуваної вести. Йдеться про підвищення по службі або просто про збільшення зарплати.

Дощ за вікном

Якщо приснився злива за вікном, це означає швидкі життєві зміни. Зміни будуть пов’язані зі зміною життєдіяльності. Ймовірно, з’явитися нове захоплення або хобі. Зміниться думку щодо оточення.

Універсальний сонник вважає, що після побаченого в нічних мареннях людина подивиться на своє минуле життя з подивом і нерозумінням того, як міг вести такий спосіб життя.

Грім, блискавки, дощ

Сон, в якому присутня злива і гроза, вважається передвісником серйозної небезпеки і загрози. А сама гроза в сновидіннях є символом клопоту і турботи. Сонник Странніков попереджає, що своєчасно вжиті запобіжні заходи допоможуть уникнути серйозних наслідків.

Якщо уві сні людина чує удари грому здалеку, небезпека в його житті тільки поверхнева. А ось якщо йому сниться сюжет, в якому він спостерігає за грозою, то і серйозна небезпека загрожує йому особисто.

Якщо в своїх нічних мріях сновидец бачить грозу, блискавку і злива, то майбутні неприємності будуть йти від серйозного, розумного і сильного життєвого суперника. Якщо просто блисне блискавка, то попереду чекатиме щаслива, але коротка любов.

Сучасний сонник повідомляє, що якщо блискавка в сновидінні вдарила прямо в людини, значить потрібно чекати непередбачуваних життєвих перешкод.

Різні тлумачення

Міллер вважає, що такий — сигнал виникла тривоги і небезпеки, яка з’явиться найближчим часом.

Часто буває і такий сон, в якому дощ супроводжується стихійним лихом. До чого сниться повінь і сильна злива, розтлумачує Велесов. Малий Велесов сонник переконаний, що побачене є застереженням від неконтрольованого емоційного стану, яке може принести неприємності.

Може примаритися уві сні не тільки повінь, але ще злива і потоп. Приснилося повідомляє, що людину з будь-який момент здатні захлеснути різні емоції. Універсальний сонник переконаний, щоб правильно впоратися з ними потрібно постаратися в реальному житті пересортувати всі свої почуття, розібратися в своїх емоціях і вибрати найвірніші.

Сон людини, в будь-якому прояві, виступає тільки передбаченням. І якщо грамотно розтлумачити приснилося, то можливо буде в реальному житті прийняти правильні рішення і легко вийти з будь-якої ситуації.

Сонник злива, до чого сниться злива уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: