Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зубний лікар, до чого сниться зубний лікар уві сні

Якщо вам наснився зубний лікар, не поспішайте перевіряти свою щелепу на цілісність, заспокоюють сонники. Цілком ймовірно, що переживаєте про щось і тому бачите уві сні цього фахівця. Розгадати,, до чого сниться «зубастий» доктор нескладно: пригадайте всі нюанси сновидіння, і ви зрозумієте, чого чекати наяву.

Пророцтва Густава Міллера

Як мовить сонник Міллера, який наснився зубний лікар означає бажання сновидіння довести свою правоту будь-якими способами, навіть не цілком коректними. А ось, якщо ви самі «побували в шкурі» дантиста, то подібний сюжет може натякати про те, що сновидець надто балакучий.

Побачили уві сні, що в стоматологію лікувати зуби прийшли діти? Такі мрії означають боязнь невідомого і не випробуваного. Особливо важко доведеться тому, хто спостерігав за ревучий від страху дітворою.

Ви — дантист, або Робота: скандали і досягнення

Тлумачення сну, пропоноване сонником пастора Лоффа, під час якого ви випробували на собі всі принади професії зубного лікаря, пророкує багато чого цікавого.

Якщо приснилося, що ви були стоматологом з великим досвідом роботи — можете не сумніватися з приводу своєї компетентності, у вас все вийде. А ось, бути уві сні початківцям стоматологом, ледь отримав патент на практику — ознака неприємного інциденту на роботі через небажання йти на компроміс.

Бути стоматологом, які займаються виготовленням протезів — символ того, що ви підете у відрядження.

Візит в стоматологію, як символ переживань

Довелось уві сні прийти на прийом до зубного лікаря, і тепер вас турбує,, до чого сниться такий сюжет? Не варто переживати, краще пригадайте, що доктор робив уві сні, рекомендує сонник міс Хассе.

До чого сниться, що дантист «прибрав» вам флюс? Настає період, коли можуть реалізуватися навіть самі грандіозні задуми. Не пропустіть шанс! «Засуньте» подалі хвилювання і дійте, рекомендує сонник.

А ось, прийти уві сні на прийом і побачити, що лікар нервує або боїться чогось — сигнал про майбутні труднощі і перешкоди в справах.

Зубопротезні пристосування

Примарився зубний лікар? Напевно, ви бачили і його робочий інвентар. Якщо це так, то уточніть, як вважають сонники,, до чого сниться зубопротезна атрибутика і інструментарій. Отже:

 • Бачити або чути уві сні бормашину — до конфліктів і порожніх розмов;
 • Розглядати стоматологічний цемент — до проблем і затримок в справах;
 • Сидіти в незручному кріслі — вас не влаштовує ваша професія;
 • Різні гачки, дзеркала та інші атрибути для огляду — заклик до обережності;
 • Зубна паста, нитка, щітка може обіцяти реальні проблеми з зубами.
 • Циганський тлумач: Повірте в чудеса!

  Відрізняється від багатьох тлумачів, Циганський сонник, пропонує своє бачення сюжету про зубному лікареві. Якщо вам приснилося, що ви проходите профілактичний огляд, то це говорить про те, що ви нерішуча людина, але здатний повірити в неможливе. Причому ці думки надають вам впевненість і сили.

  А тим, кому привидівся вирваний зуб, який доктор тримає в руці, варто бути готовим до несподіванок і сюрпризів. Якщо зубок був з кров’ю, то порадують кровні родичі.

  Сонник зубний лікар, до чого сниться зубний лікар уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: