Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зуби, до чого сниться зуби уві сні

За тлумаченням багатьох сонників, побачити зуби уві сні — це поганий знак, особливо якщо вони зіпсовані, кришаться або випадають. Але однозначно стверджувати, що те,, до чого сниться така малоприємна картинка, несе тільки горе і печаль не можна, так як дуже багато залежить від конкретної ситуації і дрібних деталей сновидіння.

Тлумачення сонників

За трактуванні російської народного сонника сон про зубки віщує богатирське здоров’я і невгамовну життєву енергію. Хоча такий сюжет може так само означати і затаєну агресію сновидіння. А в сонник Медеї йдеться, що бачити уві сні зуби — це знак майбутніх великих змін в житті, які часто зв’язані зі здоров’ям людини, який побачив сон.

Інша тлумачення для цього дає сонник Міллера, за яким зубки уві сні обіцяють проблеми зі здоров’ям або зіткнення з ворогом в реальному житті. За тлумаченням цього ж сонника інше значення сну, де зуби знаходяться в роті сновидіння в правильному кількості, як в реальному житті, віщує набуття втрачених коштовностей, але шлях до цієї події буде тернистий і складний.

За мусульманським сонником тлумачення сну про зубах базується на їх асоціації з родичами: чотири передніх, і верхні і нижні — це діти, сестри і брати, ікла — дядьки й тітки, а решта — старші родичі. Залежно від того, що трапиться з щелепою уві сні, можна говорити про пророцтва. Наприклад, випадання — це символ народження дитини.

За сонником Ванги, коли зубки уві сні білі, чисті і здорові, то такий сюжет, віщує добрі часи і сприятливі зміни в житті. Навпаки, якщо вони чорні і гнилі, то потрібно уважніше стежити за своїм здоров’ям і не працювати на знос, інакше це закінчиться серйозною хворобою.

Дії

Якщо уві сні зубок впав, то за сонником така страшна картина віщує не менше страшна подія в родині — смерть родича, особливо якщо на місці випадання ви бачите багато крові.

За ідіоматичних сонником витягувати зуби уві сні — досить-таки непоганий символ, який провіщає звільнення від обтяжуючу сновидіння обов’язків, які довгий час не давали йому нормально і спокійно жити.

Зовсім по-іншому трактується сонником уві сні висмикнути зуб, який в реальності гнилої. Це пророцтво про складні і важкі часи для людини, який побачив такий сюжет. Можливо, його навіть очікує голод і близькість до смерті.

Приблизно таке ж значення має те,, до чого сниться хитний зубок. Це ознака неприємностей, складнощів в досягненні мети, складні часи, коли доведеться відмовляти собі у всьому. А по сонником Мандрівника, якщо гойдається зуб уві сні, то це так само означає, що насувається серйозну хворобу.

До чого сняться вибиті зубки? Інтерпретація сонника при цьому неоднозначна, наприклад, якщо ви вибили їх за допомогою мови, то вас чекає удача, а якщо зуби вибили інші люди, то це передвістя важкого захворювання.

Сонник Цветкова тлумачить те,, до чого сниться відсутність різців, як деяке відчуження від рідних і близьких, неможливість спілкуватися з ними в найближчому часі, але це передбачення збувається тільки якщо ви не бачите крові в роті.

Якщо ви побачили уві сні щелепу з іклами, і вам довелося доглядати за ними — чистити, промивати, то це обіцяє візит родича в недалекому майбутньому. Якщо ж щелепу штучна, то в оточення затесалися фальшиві друзі.

Псуються

Більшість сонників тлумачать те,, до чого сниться руйнування зубів негативно. Припустимо, за сонником Нострадамуса такий сюжет обіцяє важку хворобу наяву, і втрат життєвих сил сновидцем. До чого сниться подрібнення зубів за тим же сонником? Це так само служить попередженням того, що вас оточують брехливі, лицемірні люди, які навіть можуть бути з числа друзів.

Якщо уві сні розкришився зубок, то сонник Міллера трактує така подія як передвістя перевтоми, взяття на себе занадто важких обов’язків, відсутність допомоги від близьких. А, до чого сниться розкришити зуб, який просто повільно руйнується, але не випаде? Це свідчення наближення хвороби когось із родичів, при цьому потрібно пам’ятай, що захворювання скоріше за все буде в прихованій формі, і дуже важливо не упустити момент, і виявити його.

До чого сниться коли зубки кришаться, після того як випали? Свідоцтво про швидко розвивається хвороби родича, яку швидше за все не вдасться зупинити, так як вона буде дуже швидко прогресувати такі невтішні прогнози дає сонник.

Якщо ви побачили осколок зуба уві сні, то це означає тільки одне — в найближчому часі ви дуже сильно посварилися з близьким родичем, і тривалий час потім не будете спілкуватися.

Тоді, до чого сниться тріснув зуб, який так і тримається, з тріщиною? Сонник тлумачить, що сварка не призведе до розриву відносин між родичами, але значно охолодить розуміння і взаємодопомога.

Так само, при такому сюжеті можливе попадання сновидіння в незручну ситуацію, в результаті якої зруйнується його авторитет і постраждає репутація — ось, до чого сниться розколотий зуб.

Якщо уві сні зуб тріснув, то це може бути відображенням денних переживань. Ваші почуття і емоції сильно постраждали, можливо у вас найсильніший стресу, з яким терміново потрібно боротися, і це призвело до такого неприємного сюжету.

Коли уві сні на вид здоровий, білий і міцний зуб розколовся, тоді не сумнівайтеся, що позначає така картина. Це попередження, в самому найближчому оточенні з’явився заздрісний друг, який розпускає плітки, при цьому безсоромно дивлячись вам в очі.

За тлумаченням сонника Медеї, якщо уві сні поламався різець, то вас чекає подія, яке призведе до переживань і емоційної нестійкості, в результаті чого навіть може виникнути хвороба на психологічної грунті. До чого ще сниться поламаний зуб? Це обіцяє втрати у фінансовому плані, причому чим більше тріщин і відколів, тим сильніше будуть проблеми.

До чого сниться відколотий зуб, який ви уважно розглядаєте уві сні? Це символ майбутньої сварки з дуже близькою людиною, причому вона може скінчиться повним розривом відносин.

Так само, якщо зуби ламаються уві сні, то чекайте зради, або сутички з ворогом наяву. І, чим більша кількість зубів зламалося, тим сильніше і серйозніше буде конфлікт або сварка.

Якщо сталося так, що у вас уві сні сипляться зубки, то сонник інтерпретує це з точки зору психоаналізу: ви настільки сильно боїтеся втратити своїх рідних, близьких людей, що це відображається через сновидіння.

Коли вивалюються зуби уві сні, це обіцяє неминучу втрату близької людини, особливо якщо ви бачите краплі крові в роті. Якщо ж вам вдалося витягнути зуб без кривавих плям, то можете полегшено зітхнути, це смерті не віщує, тільки важку, але виліковна хвороба.

Сонник трактує сновидіння, де довелося випльовувати зуби як провісник ганьби, втрати влади або авторитету. Але якщо ви виштовхували їх з рота мовою, тоді то, до чого сниться втрата зубів, навпаки, віщує удачу, фінансове благополуччя, можливий навіть виграш у лотереї або в конкурсі.

Втрачати зуби уві сні по італійському сонником інтерпретується як втрата сновидцем внутрішньої енергії, життєвої сили, повну апатію і втрату сенсу існування. По тому ж сонником, втратити зуб уві сні, і при цьому бачити здоровий зубний ряд з проломом, трактується як символ втрати близького родича, сумна втрата.

Карієс наздоганяє нас не тільки в реальному житті, навіть уві сні він не дає спокою, і діра в зубі уві сні зазвичай сигналізує про недобросовісність ваших друзів. Можливо, всьому виною заздрість, саме тому вони плетуть інтриги проти вас.

За сонником Манегетті, зіпсовані зуби — це знак втрати життєвого тонусу, перевтома, і можливо приховане хронічне захворювання, яке забирає у сновидіння всі сили і енергію.

Ще зубки з карієсом можуть позначати, що ви хоч і здорові, але хвороба, причому серйозна, швидко наближається до вас. Постарайтеся хоча б в короткий час після такого бачення вести здоровий спосіб життя і відмовитися від шкідливих звичок.

Не тільки порушує фізичне здоров’я може символізувати те, до чого сняться хворі зуби. Так само у сновидіння, по прогнозам сонника, можуть бути порушення в психічному здоров’ї, моральна виснаженість, важкий стрес.

Сонник Цветкова однозначно трактує те, до чого сняться погані зуби — це явний передвісник сварки або конфлікту з колегами по роботі, який здатний опустити вас вниз по службових сходах.

Ще дірка в зубі — передвістя сумної новини, яка буде стосуватися одного з ваших найближчих родичів. Швидше за все, він захворів, або захворіє найближчим часом. Карієс уві сні — це завжди ознака чогось не дуже хорошого, а тоді до чого сняться брудні зуби?

Якщо уві сні ви уважно розглядаєте наліт на зубах, а потім ретельно рятуєтеся від нього — то готуйтеся до радості: по інтерпретації сонника період захворювань, нездужань, психічної нестійкості скоро підійде до кінця, і ви відчуєте себе оновленим.

Іноді в сновидінні можна побачити чорні зуби, що це означає? Це сновидіння може символізувати сонником прихований конфлікт з якимось чоловіком, причому ви не видаєте своє невдоволення відкрито, і тому сварка ще більше посилюється. Спробуйте зустрітися і поговорити, а не те така таємна ворожнеча доведе до біди.

Коли уві сні ви бачите криві зуби, з явно помітними вадами — то це мало не найгірший знак. Це означає зраду найдорожчої людини, від якого ви ніяк не могли цього очікувати.

Різні

Дуже приємну смислове забарвлення має картинка в якій ви побачили у себе здорові зуби, білі й рівні. Сонник обіцяє вам міцне здоров’я, відродження життєвих сил, а так же шлях до успіху і удачі буде дуже легким.

Іноді в сновидінні можна побачити щілину між зубами? Це ознака просочилася інформації, яка буде виходити від рідних. В недалекому майбутньому, за прогнозами сонника вас чекають приємні новини, які змінять життя на краще.

Зуб мудрості — найбільший на щелепи людини, і має багато коренів, тому такий сон віщує нові знайомства і зв’язки. А якщо вам привиділися в обіймах Морфея молочні зуби у немовляти, то це знак поновлення вашого організму, поліпшення здоров’я.

До чого сняться дитячі зуби, які випадають? За сонником, це так само сприятливий знак, який провіщає кар’єрне зростання, зміну одного місця проживання на інше, тобто позитивні зміни в житті.

До чого ми бачимо в сновидіннях жовті зуби? Це не дуже добрий знак. Сонник тлумачить це як сварку з близьким другом, розлад у родині або з колегами по роботі. Зовсім інакше сонник інтерпретує те, до чого сняться зуби красиві. Це добрий знак, яке віщує море нових приємних і корисних знайомств.

Деяким жінкам, які мають завагітніти може привидітися в сновидінні риба з зубами, і не варто боятися такого страхітливого вигляду риби, на цей раз такий сюжет не обіцяє нічого поганого, вагітність і пологи пройдуть просто чудово.

Коли уві сні вам прийшов немовля з зубками, причому вони рівненькі, білі, міцні і здорові — можете не хвилюватися, така картинка віщує прибуток і поліпшення здоров’я.

До чого сняться чужі зуби? З цього сну можна зробити висновки про стан здоров’я близьких людей. Від стану емалі залежить дуже багато чого, і карієс — поганий знак, а ось здоров’я і фортеця — хороший.

Зріст

Хороший, сприятливий знак, якщо уві сні ростуть зуби? Як символ оновлення, зростання означає зростання життєвої енергії, оновлення відносин. Навіть якщо наяву ваше становище залишає бажати кращого, то коли зуб виріс уві сні, можете забути про всі неприємності так трактує цей сюжет сонник.

До чого бачаться зростаючі зуби чоловікові? Це пророцтво сонника про те, що скоро його дружина завагітніє. Загалом, ви впораєтеся з усіма непростими ситуаціями наяву, якщо уві сні у вас ріжеться зуб.

Якщо ж уві сні виліз зуб утворюючи другий ряд, то ви будете дуже незадоволені собою наяву, самооцінка різко погіршиться, і ви можете навіть випробувати серйозне психологічне потрясіння.

Цікаво тлумачення, якщо прорізався зуб? Ледве помітно проступила над яснами коронка віщує примирення з одним. Коли ж в полоні дрімоти виросли зуби у немовляти, у якого наяву їх ще немає — радійте, сонник пророкує, що малюк буде рости міцним і здоровим.

Лікування

Більшість людей більше болю бояться стоматологів, але іноді ці, по суті ні в чому не винні лікарі, лікують нас і уві сні. До чого сниться пломбувати зуб? Швидше за все, це відображення ваших реальних страхів.

Сонник не надто позитивно тлумачить вибілювати зуби уві сні. Ви закриваєте очі на багато неприємні вчинки родичів, можливо варто по-іншому поглянути на родинні стосунки, і тоді жити стане веселіше.

Якщо вам довелося видалити зуб в сновидінні, то незабаром ви розірвете відносини з людиною, яка вам неприємний. За прогнозами сонника, то, до чого сниться видалення зуба при сторонньої допомоги, наприклад, у стоматолога, обіцяє розрив відносин, але тільки ініціатива буде виходити не від вас, а від обридлого вам людини.

Рвати зуби уві сні, і при цьому відчувати не біль, а полегшення, значить ви прагнете скинути з себе важкі обов’язки, які вам нав’язали, і найближчим часом це станеться. Виривати зуби уві сні — не завжди хороший знак по прогнозам сонника, і якщо при цьому ви побачили кров, то чекайте розриву відносин з другою половинкою, і можливо, в результаті ви не зійдуться.

До чого сниться вирваний зуб, який ви уважно розглядаєте в своїх руках? Це символ страху за рідних і близьких людей, ви настільки боїтеся їх втратити, що це відображається навіть в несвідомому стані.

За сучасним сонником вставляти зуби уві сні — завжди щасливий знак. Ви придбаєте нову рідню, можливо, хтось із сім’ї зіграє весілля, або з’явиться довгоочікуване поповнення у вигляді малюка.

Коли ви побачили вставні зуби, якщо їх багато, то за сонником, це знак вже вашого проникнення в чужу сім’ю. Можливо, вам має бути знайомство з батьками обранця або обраниці.

Так само зуби штучні у сновидіння можуть означати фальшиву, нещирі любов. Будьте обережні зі своєю другою половинкою, можливо, він або вона веде подвійну гру, і в підсумку плюне на ваші щирі почуття.

Золоті зуби уві сні обіцяють сновидцу великі грошові збитки, тяжку хворобу з ускладненнями, збиток здоров’ю, який може принести недоброзичливець, а так само можливу втрату власності, крадіжку або аферу. Якщо ж їх вставляють, то остерігайтеся, що вас втягнуть в злочинне підприємство.

Сновидіння, коли ви бачите у себе брекети на зубах? Це може бути відчуття від реальних брекетів, які у вас встановлені, а може бути і символ міцного зв’язку в сім’ї, підтримки і взаємовиручки. Будьте впевнені, вам завжди буде на кого покластися, не сумнівайтеся, рідні вам допоможуть в найскладнішій справі.

Сонник зуби, до чого сниться зуби уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: