Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зубні протези, до чого сниться зубні протези уві сні

Зубний протез — відмінна альтернатива випав зубу. Однак побачити його уві сні — поганий знак, він символізує неприємності і невдачі. Хоча бувають і винятки, наприклад, якщо вам в рот замість гнилого пенька вставили гарний протез — до везінню на професійній ниві. Більше тлумачень, до чого сняться зубні протези, ви знайдете в сонник, він підкаже вам, як уникнути неприємностей в реальному житті.

Сонник Міллера про зубний протез

Наснилося, що у вас в роті потворна вставна щелепа — знак того, що ви не зможете знайти спільну мову зі своїми друзями в якихось питаннях.

Сниться, що у вас болить ясна під протезом — є ймовірність того, що вам не підходить місцевий клімат і доведеться переїхати на інше місце проживання.

Бачити уві сні, що щелепи не розпрямляються через те, що одна коронка зачепилася за іншу — вам належить випробувати дуже сильні переживання через зраду одного.

Жінка бачить, що у неї зламався штучний моляр — до образи, нанесеної друзями з необережності.

Красива альтернатива гнилому уламку — чекайте успіхів на роботі

Наснилося, що вам вставляють замість зламаного зуба вставляють штучний — ваші конкуренти спробують вам перешкодити, але ви виграєте в цій битві, пророкує сонник Цвєткова.

Сниться, що ви зберігаєте вдома випав протез в склянці з водою — на роботі вам буде «море — по коліно», ви зумієте впоратися з будь-якою поставленою задачею. Користуйтеся моментом, щоб підняти свій авторитет в очах керівництва.

Побачили уві сні, що ви втратили майже все зубки і тому вам вставили акуратну штучну щелепу — для досягнення кар’єрних висот, які ви собі намітили, необхідно поміняти звички, підказує Місячний сонник.

Бачити уві сні, що ваш зубний протез прикрашений блискучим камінцем — вас чекає блискуче майбутнє на терені того, чим ви зараз займаєтеся.

Неприємні випадки з протезом уві сні — знак невдачі наяву

Наснилося, що у вас зламався зубний протез переднього різця — вам не варто найближчим часом брати на себе ніякої відповідальності, можете не впоратися і підвести інших, пророкує Сучасний сонник.

Ви втратили зубний протез під час їжі — зверніть увагу на своє здоров’я, може потурбувати травний тракт.

Бачити уві сні, як лопнув навпіл зубний міст — не варто нікуди їхати в найближчі дні, радить Східний сонник. Вас будуть переслідувати невдачі і в дорозі, і по приїзду.

Втратити золоту коронку при поцілунку — в реальності вам доведеться пережити публічний ганьба. Не варто виступати на людях, проводити численні зборів, бути в центрі уваги. Вам потрібно пересидіти цей період в темному куточку.

«Зубопад» або Бережіть здоров’я і нерви…

Уві сні у вас випав вставною ікло — дуже уважно вивчіть кожного, хто з вами працює. Один з ваших колег плете інтриги у вас за спиною. Потрапите на його хитрощі — чекайте нервування.

Наснилося, що у вас зламався зубний міст і пошкодив здорові зубки — стережіться травм і аварій, рекомендує Весняний сонник.

Сниться, що у вас випав зубний протез, який ви недавно вставили, і вам знову довелося звернутися до лікаря — уважно поставтеся до сигналів організму. Якщо ви відчуваєте будь-які симптоми перевтоми або хвороби — не затягуйте з візитом до лікаря.

Сонник зубні протези, до чого сниться зубні протези уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: