Сонник зубр, до чого сниться зубр уві сні

Зубр уві сні ототожнюється з силою, спокоєм і самовпевненістю. Сонник пояснює,, до чого сниться це велика тварина, пророкуючи пору достатку і достатку.

Припущення пана Міллера

Психолог вважає: приснився зубр сповіщає зустріч з несподіваним і ризикованим людиною. Бачити себе верхи на дикому бику, відображає небезпеку потрапити під скорочення.

Сонник Міллера застерігає від непомірних витрат, трактуючи,, до чого сниться мирно пасеться лісової бізон. Якщо не економити, ваші витрати значно перевищать доходи.

Характеристики партнера…

Приснився зубр, на думку доктора Фрейда, відображає риси характеру другої половинки. Доброта вашого партнера перекривається рідкісним гіпертрофованим почуттям власної гідності, яке в стосунках може перерости в манію величі.

Інтимні нюанси…

В сонник Фрейда практично всі тлумачення сну про зубра, пов’язані з інтимними сторонами союзу сплячої персони з партером. так:

 • Мертвий бик — уособлює бажання позбутися обридлих інтимних взаємин;
 • Мирно пасеться — віщає про споживчому відношенні партнера до совідящему в сексі;
 • Тікати від бізона — відображає нетерпимість на зазіхання свободи вибору в інтимі;
 • Гладити його — говорить про спроби вплинути на сексуальні звички коханого.
 • Любов або незалежність?

  Сучасний суміщений сонник тлумачачи,, до чого сниться тікати від зубра, сповіщає про підсвідомому протистоянні діям коханої людини, який, як вам здається, ущемляє вашу свободу.

  Снотолкователь радить подумати гарненько над тим, що гармонійні любовні взаємини припускають розумний відмова від незалежності і досягнення компромісу в любовних і побутових питаннях.

  Чи не розпиляйтеся!

  Наснилося, що намагалися погладити зубра? Мета приручити горду і свавільну персону нездійсненна — запевняють езотерики. Подумайте самі: чи захочете ви тривалий час потурати гордому і навіженому людині.

  Бачити уві сні мертвого лісового бика, означає позбавлення від обридлих і непотрібних відносин. Не варто піддаватися почуттю провини, яке нав’язує вам колишня друга половинка, оскільки жити в парі з докорами сумління — те саме самознищення.

  Буде достаток!

  Образ зубра уві сні зіставляється сонником Нової Ери з можливістю отримати додатковий дохід, забезпечити достаток в сім’ї. Деніз Лінн ототожнює приснилося тварина з величезною силою і достатком.

  Прислухайтеся до порад!

  Снотолкователь Велеса, трактуючи,, до чого сниться бачити зубра, пророкує спілкування з мудрим, справедливим і чарівною людиною, здатним дати слушні поради. Англійці вважають, що така персона знаходиться поруч зі сновідящій, потрібно тільки зуміти розгледіти її.

  Підготуйтеся до несподіванок!

  Тим, кому уві сні зустрівся зубр, потрібно уважно поставитися до своїх робочих обов’язків. Можливо, зробивши одну помилку в роботі, ви будете звільнені або оштрафовані. Бізнесменів, які нападали тварина уві сні, застерігає сонником про підступи конкурентів або несумлінності довірених осіб.

  Побачити подібний сюжет дівчатам, означає несподівані нападки з боку коханого, які приведуть до розриву взаємин.

  Сонник зубр, до чого сниться зубр уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: