Сонник зсув, до чого сниться зсув уві сні

Про масштабні неприємності і про біди особистого характеру говорить зсув, приснився. Щоб знати, як правильно вчинити, щоб уникнути проблем, сонники рекомендують поставитися з усією серйозністю до того, що ви бачили уві сні. Тоді пояснення,, до чого сниться сель, стануть корисними і своєчасними помічниками.

Сонник Міллера

Якщо приснилося, що ви стали жертвою зсуву, то вам варто приготуватися до того, що у вашому житті настане «чорна смуга», засмучує тлумач, роз’яснюючи, до чого сняться подібні кошмари. Причому, слід враховувати, що трапиться ця неприємність найнесподіванішим чином, коли нічого не буде передвіщати біди.

Постраждати від зсуву — ознака особистих труднощів

Сучасний сонник, трактуючи сюжет, в якому ви потрапили під обвал, рекомендує звернути увагу на своє найближче оточення і переконатися в тому, що в ньому відсутня зрадник. На думку даного тлумача, таке бачення цілком може вказувати на те, що вас «завалить» проблемам хтось зі своїх.

А ось тлумач сновидінь ясновидиці Ванги рекомендує перестрахуватися від хвороб і нещасних випадків, якщо вам приснилося, що вас накрило каламутній рідиною з камінням і брудом. Особливо велика ймовірність захворіти або поранитися в тому випадку, якщо уві сні ви бачили власну загибель під лавиною бруду.

Бачити зсув з боку як символ масових заворушень

До чого сниться сюжет, в якому ви спостерігаєте з боку за сходом зсуву, розтлумачить Сучасний сонник: в реальності вам доведеться зіткнутися з «невдоволенням натовпу». Простіше кажучи, є ймовірність того, що ви станете свідком, а може навіть і непрямим учасником, грандіозного скандалу своїх колег з начальником або якийсь вищестоящої персоною.

Наснилося, що ви бачите наслідки зсуву, який зруйнував житлові квартали? Найближчим часом постарайтеся уникати сварок з сусідами. А також не вступайте в склоки, які вони «організовують» проти когось ще — пошкодуєте про те, що втрутилися.

Рятувати уві сні людей з-під завалів як відображення реальної допомоги

Сновидіння, в якому ви виступаєте в ролі рятувальника, витягаючи людей з-під завалів, влаштованих зсувом, сонники ототожнюють з можливістю допомогти комусь в реальному житті. Однак пастор Девід Лоффа радить: допомагаючи уві сні іншим, не забувайте про свої інтереси і безпеки — не варто ними жертвувати.

Допомогти уві сні маленькій дитині вилізти з завалу означає подолання перешкод на шляху до мети, радує сонник міс Хассе.

Що стало причиною сходження уві сні

На тлумачення сну про зсув може впливати причина, що призвела до його утворення, стверджують сонники, тлумачачи,, до чого сниться таке бачення. Ось що означають деякі з них:

 • Землетрус — вам необхідний вагомий поштовх, щоб ви почали діяти;
 • Зливи — не варто розводити тяганина навколо своїх справ — втратите довіру і авторитет;
 • Гучні звуки, гуркіт грому — вас чекають новини, які вас сильно потрясуть;
 • Вибух — не треба ризикувати, зараз не найкращий час для цього.
 • Сонник зсув, до чого сниться зсув уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: