Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник затоплення квартири, до чого сниться затоплення квартири уві сні

Затоплення квартири уві сні є символом безпорадності сновидіння. Але в той же час воно означає багатство, процвітання і вигідна справа. Щоб зрозуміти,, до чого сниться подібне сновидіння, сонник рекомендує звернутися до деталей.

Позбавтеся від негативу!

Сам по собі потоп означає пристрасті і емоції, які наповнюють ваше серце. Вони настільки сильні, що одного разу можуть вийти з-під контролю і прорватися до зовнішнього світу, заподіявши чимало проблем.

Якщо вам приснилося затоплення квартири, то варто стримувати себе, або ж знайти спосіб, позбутися від негативу без шкоди для інших.

До неприємностей

Ще одне тлумачення сну стверджує, що затоплена квартира символізує закінчення якоїсь справи. Бачити, як власне житло залитим — до хвороби, несвободі і неприємним бажанням.

Сонник вважає, що затоплена квартира уві сні загрожує втратою майна наяву. Якщо ж вам вдасться впоратися з потоком і поступово затоплена квартира спорожніє, то ви потрапите під вплив, яке спричинить сумні наслідки.

Потонути під час потопу теж не дуже добре. Сонник вважає, що подібний сон може приснитися перед великими неприємностями на роботі.

Всі печалі підуть!

Якщо водою заповнений весь будинок, то чекайте новин, які змінять вашу долю. Наснилося, що затоплення квартири відбувається буквально на очах?

Будьте готові протистояти серйозним ударам долі, якщо ж затоплення піде на спад, то в ситуації, що склалася ви анічогісінько не можете змінити.

Спостерігати, як приміщення наповнюється водою і потік зносить меблі і навіть вашу ліжко — відмінно. До чого сниться цей сон?

В реальності вам гарантовано щастя і дуже цінна знахідка. Сонник вважає, що з водою уві сні в символічному вигляді йдуть всі печалі, труднощі і проблеми.

Сон-попередження

Бачити уві сні, як вас заливають сусіди і мокріє на очах стеля — по-своєму добре. Це сновидіння попереджає вас про те, що доведеться мобілізувати всі сили і відстоювати свою точку зору до останнього.

Наснилося, що через підтоплення впала стеля? Ви ризикуєте отримати сувору догану від начальства і втратити роботу.

Якщо повінь дісталася тільки до рівня вікон, то таємниця стане відома оточуючим, якщо ж накрило навіть стелю, то будьте готові до доленосного випробуванню.

Інші трактування

До чого ще сниться затоплення квартири? На думку сонника, розшифровка залежить від безлічі деталей. При тлумаченні слід врахувати якість водного струму.

 • Чистий означає зародження нових відносин.
 • Брудний — сварки і конфлікти.
 • Вируючий — пробудження творчих ідей.
 • Іржавий і каламутний — труднощі у виконанні наміченого.
 • Пінний — суперечка, в якому вам не перемогти.
 • За сонником Міллера

  Сонник Міллера стверджує, що затоплення квартири обіцяє достаток і спокій, але тільки після чергового стусана долі. Якщо ж бурхливий потоп віднесе вас, то вам загрожує важке захворювання або ж зупинка значимого справи.

  Збережіть сім’ю!

  й;

 • Поїзд — можлива травма, треба поберегтися;
 • Електричка — сонник радить: не потрібно поспішати приймати рішення з важливого питання.
 • Також якщо уві сні трамвай збиває когось, це означає: в сімейному житті сновидіння можуть відбутися зміни. Поїзд — виникне безліч дрібних неприємностей, боротьба з якими забере багато сил.

  Наснилося, ніби це сталося на дорозі? З’являться неочікувані обставини, що зачіпають робочі питання. Слід очікувати необоротних наслідків.

  Сонник Міллера: рідним загрожує небезпека

  До чого сниться, ніби автомобіль збив людину? Сновидіння попереджає про небезпеку родичам або близьким друзям.

  Сонник збити людину, до чого сниться збити людину уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: