Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник збила машина, до чого сниться збила машина уві сні

Сновидіння, в якому Вас збиває машина, звичайно символізує важливі події або новини, пов’язані з роботою. Та справа, якою Ви займаєтесь вже довгий час, може отримати деякі ускладнення, а термін виконання проекту збільшиться не з Вашої вини. Як вважає сучасний сонник: збила машина — до приємних известиям від далеких родичів, з якими Ви довго не бачилися.

Якщо аварії вдається уникнути, і Ви неушкодженим рятуєтеся з-під коліс, такий сон віщує радісні події і благополучне життя.

Ще одне тлумачення пропонує сучасний сонник: збила машина — постарайтеся хоча б якийсь час нікуди не виїжджати і не займатися активними і небезпечними видами спорту. Цей сон може виступати попередженням нещасть, яких можна уникнути, якщо обачніше ставитися до свого здоров’я і не ризикувати даремно. Великий ризик підхопити заразну хворобу, тому після подібного сновидіння краще заздалегідь звернутися до лікаря для профілактики.

Коли в сновидінні машина збиває родича або знайомого, наяву постарайтеся оточити цієї людини ласкою і турботою, якої йому так зараз не вистачає. Можливо, незабаром йому буде потрібна серйозна допомога з Вашої сторони.

До чого сниться, що вас збила машина в інших сонниках

З тлумачення аварії жіночого сонника: збила машина — до швидких побоюванням за членів сім’ї, можлива загроза для дітей. Якщо аварія обійшлася безкровно, з труднощами і сімейними негараздами вдасться впоратися.

До чого сниться, що вас збила машина в еротичному сонник: якщо Ви знаходилися за кермом автомобіля і збили гарної людини іншої статі, то незабаром Вас чекає приємна в усіх відношеннях зустріч. Це сновидіння часто провіщає шалену пристрасть і любов з першого погляду.

Постраждати від автомобіля самому і залишитися здоровим — до швидкого любовному роману. Особливо якщо водій машини був протилежної статі.

До чого сниться, що вас збила машина в сонник психоаналітиків: автомобільна аварія, в якій Ви постраждали, може позначати дуже багато — в залежності від обставин і відчуттів після сновидіння. Один із символів — нависла над сновидцем небезпека, про яку він поки не знає, але передчуває. Уникнути неприємностей дозволить розвинена інтуїція і вміння передбачити ходи супротивника. Можливо, спостережливість і увага до деталей дозволять Вам впораються з проблемами і навислої загрозою.

Сонник збила машина, до чого сниться збила машина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: