Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник збити людину на машині, до чого сниться збити людину на машині уві сні

Збити людину на машині уві сні — несприятливий знак. Сонник обіцяє ускладнення по роботі, у взаєминах, справах. Але іноді бачення віщує нове знайомство. Вірно інтерпретувати,, до чого сниться сюжет, допоможуть подробиці і враження.

Вам знадобиться чиясь допомога

Збити людину на машині уві сні часто означає: настане ситуація, коли сновидцу потрібно захист того, хто сильніший. Можливо, знадобиться заступництво високопоставленого особи.

Наснилося бачити, як автомобіль збиває когось? Сплячому знадобиться допомога друга.

До чого сниться, ніби машина збиває близької людини сновидіння? Сонник підказує: це нічний відображення занепокоєння про нього.

Ускладнення в роботі, серйозні проблеми

Бачити когось близького уві сні, якому не пощастило — слід приділити більше уваги власному здоров’ю. Самопочуття незабаром може погіршитися.

Приснився наїзд автомобіля на пішохода? Сонник попереджає: несподівано настануть обставини, що зачіпають робочі питання. Можливі ускладнення, тому краще підготуватися до них.

Якщо перехожого збили на смерть — виникне ситуація, наслідки якої будуть незворотні і дуже погано позначаться на сновидцем.

Бачити, як збила перехожого машина поїхала з місця аварії уві сні — чекають великі труднощі. Їх виявиться вельми нелегко подолати, доведеться боротися лише своїми силами.

Невдачі в бізнесі, конфлікти

Збила когось машина зупинилася і водій надав допомогу потерпілому? Є надія, що труднощі вдасться вирішити завдяки чиєїсь допомоги.

Наснилося, ніби наїхали на вашого друга? Сонник застерігає: наяву можливі невдачі в бізнесі — обман з боку партнера або зрив важливої ​​угоди.

Самі уві сні машиною серйозно зачепили свого друга? Виникне конфлікт з ним, наслідки якого складно передбачити. Постарайтеся знайти компроміс.

Хто це був?

Пригадайте, на кого скоїли наїзд:

 • Жінку — негаразди через плітки, наклепу;
 • Чоловіка — за сонником, ви йдете до мети, навіть якщо вона заважає комусь;
 • Дитини — брехня дорогого вам особи, про який ніколи б такого не подумали;
 • Знайомого — позначаться неприємності, хоча вони, по ідеї, не повинні були зачепити.
 • Сонник Міллера: загроза для рідних

  До чого сниться збити людину на машині? Наяву родичі сновидіння піддадуться великій небезпеці. Ймовірно, сам сплячий може стати причиною їх проблем.

  З оточуючими слід рахуватися більше

  Ще одне тлумачення сну про те, як той, хто лежить робить наїзд: він не рахується ні з ким, йде напролом до досягнення своїх планів. Треба стримати власні амбіції, більше поважати близьких, знайомих.

  Їхати самому уві сні і збити людину на машині означає: що з’явилися перешкоди не зможуть відвернути сплячого від задуманого.

  Нове знайомство

  До чого сниться їхати за кермом і збити особа протилежної статі? Сонник стверджує: якщо потерпілий від вашої необережності був симпатичним, а ви самі відчували хвилювання — попереду знаменна зустріч. Сновидіння обіцяє любов з першого погляду.

  Важливо пригадати, які почуття викликав приснився сюжет. Якщо ви були спокійні, випробували лише легке хвилювання, значить, попереду нове знайомство. Коли ж на ранок відчувався важкий осад — треба чекати проблем.

  Сонник збити людину на машині, до чого сниться збити людину на машині уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: