Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зрадник — до чого сниться?

Сонник Лонго

Сон, в якому вас обмовили і незаслужено назвали зрадником, означає, що ви берете завжди і у всьому все на себе, весь тягар відповідальності і зобов’язань. Вам треба навчитися передавати частину справ іншим і дозволяти близьким самим приймати рішення. Ви не можете перебувати одночасно скрізь, не можете вирішувати за всіх їх проблеми. Але якщо уві сні ви дійсно виявилися зрадником, то це не обіцяє вам нічого хорошого. Ваші стосунки з коханою людиною будуть зруйновані ким то третім. Ви недостатньо часу приділяєте своїй другій половині, недолік чого і заповнить ваш суперник.

Опинитися уві сні зрадником через кого або (вас невірно інформували або заради іншої людини) символ того, що в житті ви занадто покладаєтеся на своїх ділових партнерів. При першій нагоді вони «потягнуть ковдру на себе» і тоді ви втратите все. Укладаючи фінансові операції, звертайтеся за сприянням до фахівців, щоб убезпечити себе від можливих проблем.

Друг, який опинився уві сні зрадником застерігає вас від неуважності в життя. Ймовірно, вас хочуть пограбувати або очорнити вашу репутацію. У реальності, це може виявитися людина, яку ви не підозрюєте ні в чому. Він, ймовірно, користується у вас довірою як абсолютно нешкідлива персона, у якої немає приводу, як вам здається, мати що або проти вас. Переоцінити оточуючих вас людей допоможе ваша друга половинка, яка дасть вам слушну пораду.

Сучасний Сонник

Побачити уві сні зрадника означає, що через вашої халатності та недбалості відбудеться непоправне подія, яке могло не статися, якби ви були трохи уважні і обережні. Якщо уві сні зрадником є ​​ви, це означає, що ваше лицемірство і постійне прагнення в будь-якій ситуації догодити вищестоящому начальству НЕ доведуть вас до хороших результатів.

Якщо уві сні зрадник, якого ви не вважали таким, скористався вашою слабкістю і завдав підступного удару в спину, це означає, що наяву вас будуть оточувати тільки добрі, віддані і вірні друзі, які підтримають і зрозуміють в скрутну хвилину і в будь-якій ситуації, а ви залишитеся їм за це безмежно вдячні, пам’ятаючи про надані послуги.

Побачити, як зрадник був покараний за свій проступок (наприклад, розстріляний під час війни) — це попередження про те, щоб ви не робили під гарячу руку необдуманих вчинків, про які в майбутньому доведеться глибоко пошкодувати і навіть покаятися в скоєному. Краще не робити тих речей, за які потім буде боляче й соромно, а треба відразу думати про наслідки, які можуть статися в тій чи іншій ситуації.

Сонник Міллера

Побачити уві сні зрадника — цей сон означає, що вам треба бути гранично уважними, тому що вас хочуть пограбувати. Наснилося, що самим негідним чином повівся ваш друг або близька людина, — значить, хтось із ваших знайомих може розповісти зловмисникам інформацію про вас, ніж створить для вас складну і навіть небезпечну ситуацію. Самому бути зрадником або вас так називали уві сні інші — це погане передбачення.

Французький Сонник

Бачити уві сні людини, який по вашому є зрадником, — ознака того, що вам потрібно бути пильним, тому що серед оточуючих вас людей є вороги, що виношують проти вас підступні задуми. Якщо уві сні зрадником вважають вас, то ваші перспективи навряд чи є райдужними.

Езотеричний Сонник

Зрадник сниться до необхідності дотримуватися граничної обережності, так як ви можете попастися на «гачок» і вас пограбують: вкрадуть ідею, відведуть жінку, не повернуть борг. Снилося, що ви були зрадником, — значить, наяву наламаєте дров, змусивши тим самим страждати ваших близьких.

Сімейний Сонник

Якщо вам приснилося, що ви зрадник — то це до невиконання планів, розладів і засмучення. Дивіться тлумачення: Зрада, Війна.

Сонник Фрейда

Зрадник — Ви всіляко намагаєтеся чинити опір на можливі зміни в особистому житті, відмовляючись від експериментів в ліжку.

Ісламський Сонник

Якщо Вас додали уві сні — будете щасливі в шлюбі. Самому кого-небудь надати — втрати, збитки.

Сонник Мандрівника

Якщо зрадили вас — до придбання надійного друга. Зрадили ви — до лихослів’я на вашу адресу.

Сонник Цветкова

Зрадник — втрата пильності. Бути їм — погані перспективи на майбутнє.

Еротичний Сонник

Зрадник — обіцяє обман від коханої людини.

Сонник Хассе

Бачити його або бути їм — образа і приниження.

Сонник Ванги

Зрадник — приниження і образа.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: