Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник згвалтування — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Сновидіння про зґвалтування є снами про жорстокість, в яких ви можете виступати в іпостасі жертви, насильника або стороннього спостерігача. Ключовими для розуміння значення факторами в снах такого плану є ваша роль і почуття, які відчувають вами по відношенню до оточуючих. Якщо сни, в яких ви жертва зґвалтування, повторюються, то ви повинні визначити, чи належить в ваших сновидіннях якась роль посттравматичного стресу.

Якщо такий сон був одиничним, це в більшості випадків відображає, що наяву в ставленні до вас людей панують несправедливість, жорстокість, експлуатація. У такого роду снах насильник зазвичай якась людина без обличчя. Причина в тому, що люди досить близькі, щоб ставитися до вас по-експлуататорського, зберігають з вами близькість і в інших, більш позитивних іпостасях. Даний сон не варто розцінювати як вказівку на спрямовану проти вас фактичну агресію. Швидше, це попередження про вашому попаданні під контроль інших осіб.

Якщо в сюжеті з згвалтуванням ви були нападником, це в більшості випадків служить вказівкою на гнів, прояви якого ви постійно пригнічуєте, або ж на якийсь не вирішене на даному етапі конфлікт. У цих випадках жертва насильства теж сниться без обличчя. Сон про зґвалтування може відвідати, якщо в вас породжує почуття гніву батько, колега, вчитель, начальник та ін. протилежної статі. Надати допомогу в тлумаченні сенсу цього сну може зрозуміла природа джерела гніву, який присутній у вашій реальному житті. Посприяти розгадки може і відповідь на питання, з яких причин ви до сих пір не дали проявитися накопиченому гніву.

Опинившись уві сні свідком скоєного насильства, люди нерідко відчувають занепокоєння: воно з’являється через відчуття власної безпорадності, неможливості протягнути жертві руку допомоги. Іноді ваша інтуїція підказує про зв’язок між жертвою і нападаючим. Це може служити вказівкою на ваше становище експлуатованого або на затаєну вами наяву злобу.

Стороннє спостереження — не що інше, як прагнення відмежуватися від травми, що сталося. Завдяки такому стану речей можна точніше зрозуміти відносини, що існують між нападаючим і ті, кого насилують. Виходить, що психологічний захист, отримана як наслідок непрямої участі в насильстві, втрачає свою силу в міру того, як спостерігач дізнається, хто ж саме безпосередні учасники зґвалтування.

Сонник Лонго

Наснилося, що когось із знайомих уві сні намагаються гвалтувати — з цією людиною може трапитися біда, і сплячого це дуже сильно схвилює. Якщо ви дівчина, і вам приснилося, що вас згвалтували — велика ймовірність того, що ви розлучитеся з коханою людиною з його ініціативи. Сниться, що вас хотіли згвалтувати, але вам вдалося цього уникнути — ви відстоїте свою честь, яку спробують зачепити, уникнете наклепу.

Наснилося, що гвалтують дівчину, незнайому сплячому — для чоловіка такий сон пророкує нечесний вчинок по відношенню до однієї з представниць жіночої статі з близького оточення. Близьку вам дівчину згвалтували, і ви нічим не допомогли їй уві сні — таке сновидіння розкриває внутрішній конфлікт вашої душі, протиріччя між силами, можливостями і прагненнями. Ви непередбачувані в реальному житті і можете зробити неадекватний вчинок, якого не тільки інші, але і самі ви від себе до останнього моменту можете не чекати.

Якщо молодій людині сниться, що він згвалтував дівчину, яка йому подобається, то не варто надавати такого сюжету негативного психологічного значення. Він є лише відображенням прихованого бажання на тлі тієї свободи, вседозволеності і безкарності, які дає людині сновидіння. Бачити уві сні згвалтування дитини — це вже набагато більш небезпечний в психологічному плані сюжет, бо він вказує на певне відхилення, витонченої форми жорстокості.

Сонник Фрейда

Значення даного сну цілком залежить від того, яку роль Ви в ньому граєте. Якщо гвалтують Вас, це факт, безумовно, негативний не тільки наяву, але і в сновидінні: Вам здається, що від Вас вимагають занадто багато чого. Ваші сили обмежені, але оточуючі збільшують запити і будують їх, не враховуючи Ваших можливостей. Несвідоме бунтує проти такої наруги над особистістю і посилає в специфічній формі повідомлення про те, що більше так тривати не може.

Якщо уві сні Ви самі робите злочин проти статевої недоторканості особи, очевидним є той факт, що Ваші взаємини з друзями і близькими придбали натягнутий характер. Це стало результатом того, що Ви занадто багато вимагаєте від них, звеличуючи свої окремі якості. У будь-якій ситуації слід тримати себе в руках і не доводити свої відносини з оточуючими до конфлікту. Пам’ятайте, що іноді потрібно поступитися кому-то, а часом проявляти стійкість і не піддаватися тиску навіть з боку начальника, стережіться тих людей, які мають звичку сідати на шию людині, який відступив їм хоча б раз, зняти звідки їх не представляється можливим.

Сонник Мандрівника

Чоловікові самому когось — глибокий внутрішній конфлікт, суперечність між власними силами і можливостями. Гвалтують жінку — заміжжя з розрахунку; досягти своєї мети. Піддатися насильству — Будьте терплячі з вашими недругами. Зробіть їм несподіваний подарунок, і все владнається. Самому гвалтувати когось — Вам необхідно зробити щось проти власної волі, щоб залагодити конфлікт.

Езотеричний Сонник

Побачити себе ґвалтівником — є ймовірність потрапляння в ситуацію, близьку до тієї, що бачили уві сні; можете потрапити в рабство, стати засудженим. Побачити себе жертвою — і наяву ризикуєте постраждати від руки бандита, садиста, наркомана. Бачити згвалтування з боку або дізнатися про нього — такий сон означає, що рабство, каліцтво, розбій загрожують вашим близьким.

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви стали жертвою насильства — наяву у вашому житті можуть статися неприємні події, що зачіпають ваші честь і гідність. Можливо, ви розлучитеся зі своїм коханим за його ініціативою. Якщо уві сні насильства зазнали інші люди — серйозні неприємності чекають когось з ваших друзів.

Сонник Міллера

Наснилося, що когось із знайомих згвалтували, — з одним трапиться горе, і вас це сильно вразить. Для дівчини сон, де вона стала жертвою зґвалтування, означає прийдешню біду, яка зачепить її честь; улюблений її залишить у важкий момент.

Сімейний Сонник

Сон про те, що вас гвалтують, означає ганьба і приниження. Іноді такий сон пророкує провал планів, тугу і самотність. Насильство уві сні бачити — знак небезпеки і підступності ваших ворогів.

Еротичний Сонник

Дівчину, яку присниться, що над нею вчинили насильство, покине коханий. Їй слід проявити обережність в реальному житті: вона може стати жертвою нехороших людей.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: