Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зброя — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сон, в якому ви побачили холодну, коле або метальна зброя, означає, що вас чекають суперечки, розбірки або участь в темних справах. Такий сон завжди попереджає вас про те, що у вас є небезпечні вороги, і вони не мають наміру сидіти склавши руки. Часто сон про зброю нагадує вам, що вам рано радіти, так як вас знову буде чекати печаль, потреба і занепокоєння. Виняток становить, мабуть, сон, в якому ви побачите багато прикрашений парадна зброя. Цей сон передвіщає молодій людині одруження з багатою, красивою і добре вихованої дівчиною. Алебарда уві сні є символом шани й поваги. Мисливська зброя уві сні пророкує вам, що ви схильні до ризикованих підприємств. Бачити його уві сні означає сварки і неприємності. Влучний постріл уві сні — знак успіху в задуманому справі. Дивіться тлумачення: Постріл.

Носити зброю уві сні — знак того, що хтось не довіряє вам. Якщо вам присниться, що ви стріляєте з карабіна, то вас чекають втрати через крадіжку. Йти з ним на полювання уві сні — знак розчарування або переживань. Меч (шабля, шпага) бачити уві сні начищеним і блискучим означає вашу фізичну силу і міцне здоров’я. Бачити його уві сні запущеним, іржавим, зламаним — знак хвороби і безпорадності. Сон про зламаний зброю часто віщує смерть його власника. Закривавлене зброю уві сні попереджає вас про те, що щастя мінливе і ви повинні дорожити тим, що маєте.

Мати або носити меч уві сні — знак честі. Якщо вам присниться, що ви поранили когось мечем, то ваша фізична витривалість і велика сила духу допоможуть вам впоратися з ворогами і забезпечити собі безбідне життя. Якщо ж при цьому ви хоробро захищалися, то вас чекають почесті, багатство і щастя. Заміжній жінці такий сон пророкує народження сина. Бути пораненим мечем уві сні — до великого нещастя або безчестя. Знаходити шаблю уві сні означає, що ви будете втягнуті в погану компанію. Зламати шаблю уві сні віщує ганьба і засмучення. Втратити шаблю уві сні означає, що ви будете беззахисні перед ворогами і їх підступами.

Вогнепальна зброя уві сні віщує велику небезпеку або попереджає про неї. Людина, яка уві сні вклав зброю в ваші руки, — ваш непримиренний ворог, який шукає способу розквитатися з вами. Стріляти з нього уві сні — знак скандалу або великих неприємностей. Після такого сну вам слід відкласти прийняття важливих рішень на пару днів. Бути присутнім при перестрілці біля вашого будинку — знак того, що через вас друзі пересваряться і ви чимало поспособствуете цього. Такий сон попереджає вас про те, що невелика вигода не варто того, щоб втрачати друзів, яких ви знаєте багато років. Дивіться тлумачення: Стріляти.

Мати при собі зброю уві сні означає, що ви можете розраховувати на допомогу в скрутну хвилину. Збирати (колекціонувати) зброя уві сні — передвісник небезпеки, про яку ви навіть не здогадуєтесь. Лук зі стрілами бачити уві сні означає, що вас чекає сварка чи суперечка з кимось. Втратити лук або зламати уві сні — передвісник втрати (пропажа чого-небудь). Хворому такий сон пророкує швидку кончину. Натягувати тятиву, вкладати в лук стрілу або стріляти з нього і бачити летять стріли — будь-яка з перерахованих дій уві сні віщує, що ви не зможете стримати свій гнів через образи, завданої вам, і наробите дурниць, про які потім пошкодуєте. Якщо вам присниться, що ви порвали тятиву лука, то ваші плани проваляться. Купувати зброю уві сні — знак того, що оточуючі погано ставляться до вас і засуджують ваші вчинки. Якщо вам присниться, що вам дали в руки зброю, то вам доведеться брати участь в якомусь скандальній справі. Дивіться тлумачення: Стріла.

Стародавня зброя уві сні віщує вам повернення старого боргу, про який ви і думати забули. Якщо уві сні ви добре озброєні і наступаєте, то сон передвіщає вам успіхи в справах і почесті. Одружувалися сон обіцяє, що у них буде багата, честолюбна і розумна дружина. Сон, в якому ви побачили, що у вас багато зброї, але ви відступаєте або змушені захищатися, віщує вам перешкоди в справах через підступи ворогів, а в особистому житті такий сон пророкує сімейні чвари і розбрат, через які вам расхочется приходити додому. Якщо уві сні вам кинули виклик і ви виходите на бій з срібним зброєю в руках, то вас чекають почесті і сімейне щастя, не дивлячись на недоброзичливе ставлення заздрісників і ворогів. Гармата уві сні віщує тривоги, хвилювання, сильний переляк. Чути її залпи уві сні віщує турботи і неприємності. Якщо уві сні гарматний залп налякав вас, то в житті ви почуєте моторошне звістка і відчуєте той же переляк, який відчували уві сні. Дивіться тлумачення: Залп.

Сучасний Сонник

Якщо уві сні вам вручають почесне зброю — в реальності неодмінно встряне в якийсь конфлікт, якого можна уникнути. Стріляти зі зброї — порадієте успіхам дітей. Носити на собі важку зброю означає, що отримаєте підтримку спонсора. Постраждати від зброї — до небажаних змін у житті.

Опинитися уві сні в збройовому арсеналі або майстерні обіцяє неприємності в особистому любовної життя. Вогнепальна зброя — знак легковажності і необережності, в тому числі зброя бойова — до хорошого настрою, спортивне — слушна захоплення, мисливське — любовний роман.

Гвинтівка уві сні означає серйозну перешкоду в досягненні поставленої мети. Карабін віщує, що незабаром вам доведеться діяти рішуче і без зволікань, щоб уникнути можливої ​​провокації. Вінчестер означає, що наяву можете стати жертвою розбійного нападу. Приснилося рушницю — до тривалої підготовки до дії, яке саме займе зовсім небагато часу.

Бачити уві сні автомат — позбудетеся від подальшого погіршення становища лише в тому випадку, якщо не станете робити ніяких подальших дій. Кулемет — візьмете участь у справі, яке свідомо приречений на провал. Пістолет уві сні — знак нещасть, газовий — до сліз, револьвер — сумне розставання. Якщо уві сні ви стріляєте з пістолета — наяву помститеся кривдникам, якщо стріляють в вас — отримаєте образу, вбити з пістолета — на жаль.

Якщо ви натискаєте на курок, але відбувається осічка — змініть свою попередню думку про людину. Заряджати зброю — отримаєте прикрі вісті. Бойова граната віщує недобрі наслідки від розпускати вами чуток. Наснилося алебарда віщує видатні заслуги і загальне визнання. Кортик — до несподіваної та небажаної зустрічі. Меч — ваші претензії не будуть прийняті до уваги. Шабля — реалізуєте свої плани.

Сонник Ванги

Чистити уві сні зброю — свідоцтво того, що незабаром вам доведеться велика сварка, яка, можливо, переросте в бійку. Будьте уважнішими при спілкуванні з іншими людьми, часом ви дуже часто ображаєте їх недоречними висловлюваннями і своєю брутальністю. Вдарити уві сні кого-небудь зброєю — пророцтво того, що ви будете вплутався в великий політичний скандал, причому від вашого рішення буде залежати результат великого справи.

Якщо уві сні ви купуєте зброю, то ваші помисли назвати мирними ніяк не можна. Ви постійно з кимось ругаетесь, кому-то завдаєте зло, виступаєте ініціатором сутичок. Це відбувається тому, що ваша душа знаходиться у владі Сатани, і до тих пір, поки ви не звільнитеся від впливу темних сил, вам доведеться нести зло ближнім своїм Зверніться до Господа, бо він визволяє душі рабів своїх.

Дарувати уві сні зброю — недобрий знак. Сон говорить про те, що в даний час ви будь-якими способами намагаєтеся заподіяти зло людині, з яким вас не пов’язують дружні відносини, чужими руками. Відмовтеся від своїх намірів, бо Господь не пробачить вам подібного зла.

Ховати уві сні зброю в своєму будинку — пророцтво великої сімейної сварки, винуватцем якої будете тільки ви. На жаль, вам навряд чи відразу вдасться встановити в сім’ї колишній світ, занадто буде велика образа, яку ви завдасте своїм близьким.

Сонник Лоффа

Для розшифровки значення сну, в якому фігурувало зброю, будь то пістолет, пневматична гвинтівка, автомат або що-небудь ще, має велике значення, яким чином до нього ставиться сновидец в життя. Деяких не лякає вбивча міць зброї, тому що вони часто проводять час на полюванні або в тирі. Ось для цієї категорії людей сновидіння про зброю не мають величезну значущість, якщо, звичайно, не брати до уваги, на кого був спрямований постріл і хто перебував зі зброєю поруч зі сновидцем. Для інших людей зброю — це щось заборонене, табуйований символ.

Якщо сновидец належить до цієї величезної групи людей, то приснилося зброю попереджає його, що хтось із оточення або люди, які були персонажами сновидіння, є загрозою для нього. Зброя — це відчайдушні спроби встановити контроль над ситуацією або вибудувати відносини з оточуючими на основі авторитарності. Якщо снився автомат, гранатомет або ще який-небудь дуже серйозний вид зброї, це говорить про те, що хтось із ваших близьких скоро перетвориться на справжнього тирана і зробить ваше життя кошмаром, а вас — безвольним, пригніченим істотою.

Сонник Лонго

Якщо приснилося, як ви в магазині вибирали зброю, сон закликає вас забути колись нанесену вам образу. Найімовірніше, мова йде про якомусь дуже давню розмову з одним. Але якщо ви будете чесним самі з собою, то зрозумієте, що один сказав щиру правду, навіть якщо вона прозвучала дещо грубо.

Чистка зброї, приготування його до використання сниться до того, що для вас характерно безперервне стан «бойової готовності», ви в будь-яку хвилину готові кинутися грудьми на амбразуру. Але хіба від вас це потрібно? Може, вже пора вгамуватися, подумати про спокійного, розміреного життя, адже далеко не кожен день ви йдете на смертельне бій. Хоча, треба сказати, прагнення бути завжди у всеозброєнні в принципі заслуговує на повагу і похвали.

Англійська Сонник

Почули звуки пострілу зброї — значить, до вас дійде звістка про те, що захворів або помер далекий родич або далекий друг. Є ймовірність, що вас оклевещут вороги. І все ж, як швидко тане в повітрі звук пострілу, так і ця ворожнеча скоро пройде і покине пам’ять.

Закоханої людини цей сон попереджає, що його суперник налаштований дуже рішуче, маючи намір або зайняти його місце в серце коханої істоти, або витончено помститися. Для комерсанта сон означає, що його чекають великі втрати через шахрайських дій боржників.

Сонник Міллера

Зброя — нещастя, біда. Чути звук знаряддя, постріли — можлива втрата роботи, помилки в керівництві підприємствами, втрати; стріляти в когось — безчестя. Вас застрелили — занепокоєння від недобрих людей, можлива хвороба. Для молодої дівчини — чути гарматну пальбу — скандальні події, які створять Вам погану репутацію. Для заміжньої жінки цей сон — біди, в яких будуть винні представниці прекрасної статі. Дивіться тлумачення: Дробовик, Пістолет, Гармата.

Сонник Нострадамуса

Збройні монахи, які збираються воювати, віщують смутні часи, коли люди не будуть гидувати застосовувати зброю проти своїх ближніх. Діти з холодною зброєю в руках у Вашому сні означає посилення іноземного впливу у Вашій країні. Вино разом зі зброєю означають гостинність і закликають Вас бути привітним господарем.

Езотеричний Сонник

Прикмета конфронтації. Чистити зброю — заклик приготуватися до боротьби. Купувати — будьте обачнішими, оскільки ризикуєте стати жертвою пограбування, розбою. Прийняти в дар — успіху вам не бачити, якщо ви намірилися зробити щось протизаконне. Побачити старовинне — до видобутку, доходу.

Китайський Сонник

Витягнувши меч з піхов, вирушаєш в похід — віщує щастя. Чи приймаєш від людини зброю — приїзд людини здалеку. З рани від зброї йде кров — частування з їжею і питвом. Втрачаєш зброю — розорення, грошові втрати. Чистиш зброю, готуєшся до бою — радість, удачу.

Сонник Хассе

Зброя — знак злоби і недовіри. Побачити вогнепальну зброю — сон говорить про те, що ви будете перебувати в гарному настрої; стріляти — сон закликає не легковажити; добути — до честі; мисливське — якусь справу викличе в вас великий інтерес.

Сонник Фрейда

Будь-яка зброя, як холодну, так і вогнепальну, в сновидіннях — символізує чоловічий статевий орган. Людина в сновидінні обвішаний зброєю з ніг до голови — сумнівається в повноцінності своїх статевих органів і в своїх сексуальних здібностях.

Еротичний Сонник

Побачене уві сні вогнепальну зброю віщує зраду, або розлуку з коханою людиною, причина якої криється в зраді. Якщо Вам сниться, що Ви самі стріляєте зі зброї, остерігайтеся наклепів з боку заздрісників або суперників.

Французький Сонник

Знаряддя якщо Вам снилися військові знаряддя — сон передвіщає катастрофу, війну, лиха для багатьох людей. Чути в сні, як стріляють гармати — теж передвістя прийдешніх бід.

Сонник Мандрівника

Ядерна зброя, ядерна бомба — великі зміни в житті сплячого; великі політичні події в країні.

Ісламський Сонник

Зброя — це перемога і допомогу від Аллаха, перевагу і талановитість, а також захист від хвороб.

Сонник Цветкова

Побачити старовинна зброя — це означає, що вам повернуть борг, який був узятий вже дуже давно.

Сонник Менегетті

Уособлення жорстокості, механічного насильства антилюдського характеру.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: