Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зрада — до чого сниться?

Сонник Міллера

Приснилася ваша зрада другій половині — значить, наяву вам пред’являть звинувачення в скоєнні якихось протиправних вчинків. Для жінки сон означає, що, даючи волю злості, роздратування і іншим негативним почуттям, вона втратить любов чоловіка. Якщо вона змінила з другом чоловіка, сон обіцяє майбутнє байдужість чоловіка. Уві сні вона виступала в ролі спокусниці якогось молодого чоловіка — значить, насправді їй «світить» розлучення і подальше життя без постійного партнера, провиною чому буде легковажне і зухвала поведінка.

Сон, в якому ви впоралися зі спокусою, вважається хорошим, а ось якщо ви не встояли — навпаки. Змінюючи уві сні коханій людині, ви наяву незабаром обдурите когось із близьких, забувши, що далеко не всяка брехня — на спасіння. Наснилося зрада коханої людини підказує, що ви занадто довірливі, ніж іноді користуються оточуючі. Чоловікові побачити, що він зраджує дружині з повією, — такий сон означає, що оточуючі глузують з його поведінкою.

Уві сні каятися в зраді — стан справ вас не задовольняє, і заради його поліпшення ви будете робити все можливе і неможливе. Сон, в якому рушійним мотивом зради було почуття помсти коханій людині, обіцяє велике щастя в сімейному житті. Для молодої жінки — це провісник щастя і удачі в стосунках з коханою. Правда, ніякого задоволення їй це не принесе.

Сонник Нострадамуса

Зрада уві сні — не обов’язково повинна підтверджувати наявність подібного в реальності. Дане бачення — символ змін. А ось, які це зміни вже залежить від конкретного сновидіння. Якщо хлопцю здалося, що він змінив своєї улюбленої, то можливо йому не вистачає від неї любові. Він хоче відчувати до себе більше її ласки і турботи. Або ж він зробив такий проступок дуже давно і це його мучить, так як він дійсно дорожить реальними відносинами і боїться, що вона не витримає подібної правди. Якщо ж він бачить свою дружину в якості винуватиці, то не відчуває до неї 100% — го довіри. Коли дівчина грає роль зрадниці, то їй просто набрид її постійний кавалер. Вона відчуває, що відносини більше не доставляють їй нічого доброго, і хоче позбутися від такого вантажу. Цікаво, якщо вона бачить сцену за участю свого благовірного. Це показник образи, яку вона відчуває по відношенню до нього. Або ж він вимагає, щоб вона в чомусь змінилася, позбулася якогось недоліку, а вона не відчуває в цьому ніякої необхідності.

Сонник Лоффа

Навіть найвірніші люди у снах здатні змінювати тим, кого люблять. При цьому далеко не завжди такі сни супроводжуються муками совісті. Сни, в яких ви страждаєте від власної зради коханої людини, означають прекрасні відносини з ним в реальному житті і довгі і щасливі роки спільного життя. Якщо ж вам сниться, що ви змінюєте безсоромно, то цей сон може вказувати на труднощі фінансового спрямування або будь-які інші, але тільки не стосуються особистих відносин. Якщо уві сні вам привиділося, що змінили чи не ви самі, а вам, то цей сон є скоріше відображенням підсвідомого страху втратити близьку людину. Цей же сон може вказувати на хворобу змінив. Якщо уві сні вас намагаються спокушати і спокушати, то цей сон може передвіщати труднощі з начальством і в професійному колі спілкування, так по сонником трактується такий сон.

Сучасний Сонник

Молодим жінкам адюльтер сниться до принижень і образ, які їм належить незабаром пережити. Заміжнім жінкам зрада чоловікові сниться до ризику наяву позбутися його прихильності через власну норовистість. Досконалий з другом чоловіка адюльтер сниться до проблем наяву. Чоловік, виявивши до дружини несправедливе ставлення, залишить її наодинці. Про можливе майбутнє розлучення з чоловіком попереджає жінку сон, в якому вона хоче змінити своїй другій половині з молодим незнайомцем. Якщо одруженого чоловіка снилося, що він вчинив перелюб, це попереджає, що знайомі можуть втягнути його в якусь авантюру, що виходить за рамки закону.

Сонник Фрейда

Сон, в якому ви змінили коханій людині, повідомляє, що щось подібне ви пережили і наяву — нехай це був не сам факт зради, але ретельно обмірковую вами намір. Подумайте, що ж корисного вам це дасть, адже жити з думкою про скоєне і тримати це все в таємниці може виявитися непростим витівкою. А якщо ви розповісте про це другій половині, навряд чи ваше подальше життя буде дружною. Наснилося, що улюблений змінив вам, — вас турбує така можливість, ви страждаєте від підозр, причому безпідставних. Досить мучитися! Пора викликати партнера на відверту розмову.

Сонник Менегетті

Менегетті, як і Фрейд, припустив, що причиною зради уві сні стає психологічний фактор. Давно відомо, якщо людина не розряджається наяву, значить, він це робить уві сні. Мозок свідомо генерує образи, намагаючись таким чином компенсувати недолік, оскільки проти природи не підеш. Швидше за все, в реальному житті вам не вистачає ласки і плотських радощів. Пристрасний секс з незнайомцем або незнайомкою також може символізувати брак різноманітності в інтимній сфері.

Англійська Сонник

Наснилося, що ви ледь встояли проти спокуси змінити, — такий сон говорить про те, що наяву ви, залишившись добрими, будете дуже щасливі, всі ваші починання стануть щасливою реальністю. Але якщо все ж змінили, то не уникнути нещасть. Ви так і не дочекаєтеся любові і будете сильно страждати через крах усіх мрій і сподівань. Наснилося, що вам змінив кохана людина, — такий сон тлумачиться навпаки: він буде вам відданий від чистого серця.

Еротичний Сонник

Бачити уві сні кохану людину, змінює з кимось із знайомих, — до краху надій і очікувань. Однак занадто засмучуватися не радимо, тому що Ваші сексуальні амбіції були занадто високі. Будьте скромнішими, а також уважніше до свого партнера. Тільки в цьому випадку Ви по-справжньому зрозумієте, що таке радість любові. Змінювати з кимось самому — Ви хочете гострих відчуттів. Але дуже ймовірно, що замість них Ви знайдете масу неприємностей.

Езотеричний Сонник

Наснилася зрада другої половини — подібний сон говорить про те, що сумнівів в її вірності і вашої ревнощів бути не повинно. Змінили уві сні ви — чекають докори сумління, причому не обов’язково з-за подружню невірність. Решта види зради (одному, військовій присязі) сняться до того, що ви в когось не впевнені, і, треба сказати, інтуїція ваша робить вірні підказки.

Сонник Цветкова

Наснилося зрада попереджає вас про те, що в найближчому майбутньому вашої оселі загрожує пожежа. Вам же особисто таке сновидіння не обіцяє нічого, крім неприємностей. Сон, в якому ви зуміли відмовити спокусника, сигналізує про те, що по життю ви володієте величезною силою волі, яка в подальшому допоможе вам подолати будь-які постають на вашому шляху перешкоди.

Сонник Ванги

Для представників сильної статі сновидіння про досконалої зраді пророкує в недалекому майбутньому низку неприємностей, як в родині, так і на роботі. Жінкам же зрада снитися як застереження про те, що в реальному житті їм доведеться пережити ряд принижень.

Сонник Лонго

Наснилося, що ви змінили, — це могло бути і насправді, хоча б у формі задуму. Змінили вам — це говорить про ваші страждання і безпідставних підозрах. Поговоривши по душах з коханою людиною, ви можете розставити всі крапки над i.

Сімейний Сонник

Якщо вам присниться, що ви встали на шлях зради, то чекайте провалу ваших планів і принижень. Сон, в якому ви стійко протистоїте спокусі, означає успіх у ваших справах і планах. Зрада чоловіка уві сні віщує небезпеку від вогню.

Ісламський Сонник

Зраду означає вторгнення з боку в особисте життя сновидіння. Але не в плані будь-якого фізичного типу зради, а стосовно морально-етичних питань.

Сонник Хассе

Змінили самі — має бути сильно тривожитися; змінили вам — печалі назавжди підуть з вашого життя.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: