Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зозуля — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Зозуля — Амбівалентний символ. З одного боку, зозуля — символ нахлібника, нероби, звідси і англійське слово «cuckold» (обдурений чоловік). В Європі цю птицю пов’язують із заздрістю і авантюризмом. Зозуля також символ смутку і вдівства. Ярославна в «Слові о полку Ігоревім» горює про свого чоловіка саме зегзіцею (зозулею). Цей птах також є символом матері, яка кидає своїх дітей. З іншого боку, цей птах часто сприймається як передвісник весни, літа або багатства і є також символом дівочої дружби.

Існує повір’я, що, почувши зозулю, треба потрясти на щастя монетами. Це віщий птах, вона пророкує, скільки років залишилося жити людині і може викликати деяку печаль з приводу минулих днів. Бачити уві сні, як зозуля підкладає яйця в чужі гнізда, означає, що вам доводиться вирішувати чужі проблеми. Снящаяся зозуля каже про те, що ваші надії раптово впадуть, і віщує кінець благополучного життя. Якщо ж ви лише чуєте її голос, то цей сон може передвіщати хвороба когось із ваших близьких.

Сімейний Сонник

Зозуля уві сні уособлює хитрість, прагнення поживитися за чужий рахунок. Зозуленя уві сні означає дитини, який характером буде походити на зозулю. Вагітній жінці бачити уві сні, що вона притискає зозуленяти до своїх грудей, — передвістя того, що вона народить дівчинку, яка проживе своє життя з легкістю, властивою зозуля, і буде дуже переживати через це в старості. Зозулю слухати і вважати уві сні — знак тривоги за близьких людей. Особливо за тих, хто знаходиться далеко від вас. Можливо, рахунок уві сні підкаже вам, через який проміжок часу ви побачите ту людину або отримаєте звістку від нього. Дивіться тлумачення: Птахи, Гніздо.

Англійська Сонник

Якщо сниться зозуля, значить, в справах серцевих все засмутиться — може, навіть до повного і остаточного розставання. Зозуля кувала, роблячи перерви, — не тільки в любові можуть бути негаразди, а й в усьому, за що будете найближчим часом братися. Для сімейних сон означає вдівство вже в недалекому майбутньому.

Сонник Міллера

Коли сниться зозуля, це поганий знак. Ваші надії несподівано будуть розтрощені, сприятливий життєвий період закінчиться, причому є ймовірність, що це трапиться через загибель одного. Чи чули голос птиці — скоро будете гірко переживати через хворобу коханої людини.

Езотеричний Сонник

Сон означає, що вам слід більш трепетно ​​поставитися до свого здоров’я. Якщо кувала, зверніть особливу увагу на систему свого харчування. Гніздо зозулі сниться до ймовірних захворювань статевої і репродуктивної системи.

Еротичний Сонник

Сон про зозулю не обіцяє нічого хорошого. Це може означати крах надій на сімейне щастя. Чути голос зозулі віщує переживання через хворобу коханої людини.

Сонник Цветкова

Зозуля є символом нещасть. Спостерігати за нею в сновидінні, до небезпеки, яка в майбутньому буде загрожувати вашим рідним і близьким.

Ісламський Сонник

Який побачив уві сні зозулю треба остерігатися злодія в своєму будинку.

Сучасний Сонник

Кування зозулі або сама зозуля сниться до довгого життя.

Сонник Мандрівника

Негативні материнські аспекти, егоїзм.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: