Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник залізо — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Продавати залізо уві сні — знак втрат або нещастя в родині через брехню або обман близької людини. Працювати в кузні, дути в хутра, кувати залізо — знак сварки з коханими для тих, хто збирається вступати в шлюб. Іноді такий сон пророкує вам збагачення нечесним шляхом. Іноді такий сон може передбачити, що ви самі будете господарем своєї долі. Багато працювати з залізом, бачити результати своєї праці і залишитися задоволеним своєю роботою — знак швидкого поліпшення матеріального стану, якого ви досягнете своєю працею.

Ковальські міхи означають, що вам доведеться працювати не покладаючи рук, щоб звести кінці з кінцями. Стук молота чути уві сні — звуки лайки. Чим швидше вони стихнуть, тим краще. Речі, вироби із заліза бачити уві сні означає, що вам нема чого побоюватися. Чим більше такі речі, тим більший захист вам гарантована. Дрібні ж речі, навпаки, обіцяють вам хвилювання і неприємні клопоти. Іржу на металі бачити уві сні — знак бідності і принижень. Розпечене залізо бачити уві сні — до невдач і розчарувань в любові. Іноді такий сон пророкує граничний напруження в стосунках з близькими людьми і партнерами по бізнесу і закликає вас до обережності. Стати залізним уві сні віщує великі прикрощі і неприємності, які вам доведеться мужньо і твердо (як залізо) переносити.

Свого друга побачити залізним — знак того, що скоро вам доведеться розлучитися з ним. Те ж саме віщує вам сон, в якому ви будете тримати в руках статуетку з заліза. Якщо вам присниться, що ви бачите листи заліза, то ви досягнете міцного положення своєю працею, а ваше заповітне бажання здійсниться. Залізні грати уві сні — знак перешкод у справах. Якщо вам вдасться зламати її уві сні, то і в житті ви впораєтеся з усіма труднощами. Поранитися уві сні залізним предметом (палицею або ін. Не гострим) означає, що скоро вас наздожене хвороба. Поранити когось залізним предметом пророкує, що ви несправедливо скривдите слабкого і беззахисного людини. Бути закованим в залізні ланцюги — до щасливого союзу, який накладе на вас велику відповідальність. Дивіться тлумачення: Ланцюг, Кайдани, Кайдани.

Сонник Нострадамуса

Залізо уособлює собою війну, ворожнечу, протистояння, сильну владу. Приснився людина з закутий в залізо головою — в вашій державі будуть озброєні зіткнення борються за владу дрібних угруповань. Діти з різних залізним зброєю в руках сняться до рабства, захоплення країни іноземцями.

Спроба розчавити комаха, що володіє залізним панциром, сниться до того, що якийсь впливовий, але підла людина реалізує свої підступні наміри, адже його позиції з кожним днем ​​зміцнюються. Наснилося, що ви були очевидцем ситуації, коли король розкрив секрет своєї невразливості: у нього залізне серце, — це означає, що в квітні політика, що проводиться владою, несподівано і кардинально зміниться в сторону лояльності. Тим, хто жив в нужді і відчував себе на грані загибелі, стане легше жити.

У вашому сні залізо представляло собою велику цінність, ніж золото, — це відображення майбутньої ситуації. Укладена в серпні перемир’я в квітні виявиться віроломно порушеним. Доведеться готувати зброю, оскільки припинити протистояння допоможе лише повна бойова готовність обох сторін.

Сонник Міллера

Залізо — вірна прикмета наближення нещастя. Згинатися під вагою цього металу — такий сон говорить про те, що у вашій душі оселиться сум’яття; будуть матеріальні втрати. Приснився удар чимось залізним віщує вашу жорстокість і егоїстичність по відношенню до своїх підлеглих і залежним від вас. Обробка вами заліза сниться до того, що ви задієте нечесні способи для збагачення.

Продавали уві сні залізо — досягнете сумнівного успіху. До ваших друзів буде важко застосувати слово «благородство». Іржаве залізо, що з’явилося у вашому сні, пророкує крайню бідність і життєві розчарування. Наснилося, що ціни на залізо стали знижуватися, — належить усвідомити мінливий і непередбачуваний характер долі. Ціни на залізо, навпаки, підвищувалися — це на радість; побачите світло в кінці тунелю. Червоного розпечене залізо — провісник невдачі, яку потерпіть через неправильне застосування своєї енергії.

Сонник Лоффа

Залізо — це символ влади і правосуддя. Залізний молот, який тримає в руках Тор, змушує поважати його могутність. Коли про кого-то кажуть, що він «твердий, як залізо», це означає, що в цій людині поєднуються могутність, твердість і влада. Крім того, залізо також сниться до засудження — вами або вас. І в тій, і в іншій ситуації остаточне слово залишиться за людиною, що тримає залізний предмет. Залізо уві сні віщує будівництво будинку, створення міцного фундаменту для кар’єри, взаємовідносин, а також досягнення поставленої мети.

Сучасний Сонник

Залізо сниться до початку періоду невезіння і нещасть. Якщо уві сні вас придавило чимось залізним, то наяву у вас виникнуть матеріальні проблеми або ваші партнери будуть вести себе по відношенню до вас нетактовно. Снилося, що вас вдарили по голові чимось залізним — значить, ваша поведінка буде неадекватним і доставить оточуючим масу клопоту. Якщо ви куєте залізо, то сон вказує на те, що для досягнення мети ви обрали слизький шлях. Придбання вами заліза сниться до можливих розбіжностей з партнерами по бізнесу.

Ісламський Сонник

Для того, хто уві сні побачить залізо в своїй руці, є багатством, силою і перемогою, а також величчю після немочі для того, хто взяв його в руки. А хто побачить, що залізо в його руках стало м’яким, той досягне влади і широкого спадку. Деякі вчені стверджують, що залізо або вироби із заліза уві сні можуть означати як добро так і зло. І на доказ цього, призводять аят Корану: «І послали ми залізо, в ньому — зло велике (у війні) і користь (в світському житті) для людей.». (Сура, Хадід, 25).

Сонник Фрейда

Якщо Вам приснився шматок заліза або який-небудь предмет, зроблений з нього, Ваш партнер в даний момент повністю задовольняє Вас в сексуальному плані. Тому Ви замислюєтеся про те, щоб стабілізувати і зміцнити Ваші відносини. Якщо Вам приснилася якась складна конструкція з заліза, це говорить про Вашому прагненні до стабільності. На даний момент Ви і в сексі віддаєте перевагу якимсь консервативним позиціях, тому прагнення партнера до чогось нового Вас, швидше за все, відштовхне.

Еротичний Сонник

Приснилося залізо не віщує нічого доброго. Якщо вам сниться, що ви вдаряє залізом, то це означає, що ваш егоїзм і себелюбство принесуть горе коханій людині. Можливо, ви зрадите його заради своєї вигоди. Продавати залізо уві сні означає, що ваш коханий виявиться брехуном. Іржаве залізо віщує розчарування в любові.

Сонник Мандрівника

Своя (або чиясь) твердість характеру, воля; невдалі, проблемні відносини; суворі, жорстокі обставини. Розплавлені, рідкі — нездійсненне; розпечене палаюче — взаємна любов; кувати — доленосні події. Залізні інструменти мати — майбутній успіх у щойно розпочатій справі.

Сонник Хассе

Залізо в смугах сниться до визнання ваших заслуг; розпечене — до щоб любити один одного кувати залізо — це заклик влаштовувати власну долю більш діяльно; бути закутим в залізо — до смутку і скорботи.

Сонник Цветкова

Залізо сниться до того, що у вас буде якесь прибуткова справа, піднесуть подарунок; в розпеченому вигляді — до взаємності почуттів; кувати залізо — такий сон нагадує, що від долі не втечеш.

Китайський Сонник

Бачиш залізну начиння — віщує придбання багатства.

Езотеричний Сонник

Можете розраховувати на стабільний прибуток, надійну роботу.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: