Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник змія — до чого сниться?

Сонник Міллера

Сновидіння, в яких з’являються змії, в цілому вважаються попереджають про наближення до вас зла в найрізноманітніших його іпостасях. Так, якщо жінку уві сні вкусила мертва змія, це віщує їй страждання через злості лицемірного друга. Змії уві сні звивалися або падали на кого-то — ви будете боротися за існування і переживати докори сумління. Якщо ви уві сні вбивали змію, це говорить про вашу готовність задіяти буквально всі засоби, щоб задовольнити власні інтереси або зробити так, щоб ваші оточуючі їх не ігнорували. Має бути здобути перемогу над ворогами. Проходити серед змій — такий сон означає, що вам доведеться жити в постійному страху захворіти; якісь егоїстичні люди стануть претендувати на ваше місце в дружньому колі. Змії уві сні жалили — значить,

Побачити підповзає до вас по зеленій траві невелику плямисту плоску змію, відскочити від неї в сторону, забути про це, а потім знову побачити її наближення, але вже у вигляді постійно збільшується в розмірах і досягла стану величезного змія, від якого ви ціною неймовірних зусиль рятуєтеся, — сон з таким сюжетом пророкує ваш майбутній образ думок. Чомусь вам здасться, що вас ігнорують і не поважають, а всі справи неухильно котяться в прірву. Всі негаразди і неприємні емоції будуть страшно гипертрофироваться вашою свідомістю. Однак кінець буде щасливим: мнимі лиха забудуться, добровільно звалені на себе зобов’язання будуть відкинуті в сторону, а ви отримаєте винагороду.

Наснилося, як змія, обвиваючи навколо вас кільцями, вистрілює в вас жалом — значить, опинитеся безсилими перед ворогами; є ризик захворіти. Тримати змію в руках — такий сон говорить про те, що відбудуться якісь події, які здадуться вам несуттєвими і не заслуговують на особливу увагу, а тим часом змусять вас клопотати і переживати болісну тривогу. Приснилися змії мали химерні форми — значить, загрожують біди, які можуть розвіятися, якщо, зберігаючи присутність духу, поставитися до них байдуже. Побачити або наступити на змій в процесі вашого купання або переходу вбрід річки — такий сон означає, що ви будете відчувати тривогу в очікуванні більш радісних часів.

Якщо у вашому сновидінні змія вжалила когось іншого, це знак образи, яку ви завдасте своєму другові. Наснилися маленькі змійки — значить, ви проявите гостинність по відношенню до людей, які не тільки стануть таємно обмовляти і ганьбити вас, але і спробують порушити плани. Побачити дітей, що грають зі зміями, — знак вашого майбутнього замішання, в якому ви опинитеся при спробі розпізнати, де друзі, а де вороги. Для жінки побачити сон, у якому вона, почувши зміїне шипіння, відчула тривогу за стояв позаду неї дитину, означає, що вона піддасться на вмовляння відмовитися заради власного ж блага від чогось дорогого, проте пізніше з’ясує, що стала маріонеткою в чиїйсь підлої інтриги.

Приснився один, що стоїть на стежці, і змія, загрозливо піднімається позаду нього, — ви викриєте змову проти себе і свого друга. Розуміли, що один контролює поведінку змій, — такий сон повідомляє, що якась могутня організація буде діяти відповідно до ваших інтересів і допоможе впоратися зі злісними підступами. Для жінки бути уві сні зачарованої змією означає, що наяву вона стане жертвою утисків. Однак закон і впливові друзі допоможуть відстояти їй свої права.

Сонник Лоффа

З точки зору тлумачення сновидінь змія вважається важким символом, адже в різних культурах він наповнюється різним змістом. Розшифровка має дуже широкий діапазон — від холодить кров жаху до мудрості і світу. Варіанти тлумачення залежать від історії літератури і фольклору різних народів, а також від індивідуального досвіду людини.

Люди часто бояться змій, причому для деяких з них страх стає сильним, руйнівним, чи не патологічним до такої міри, що навіть зображення змії здається загрозливим. Для цієї категорії людей сни, в яких фігурують рептилії, не обіцяють чогось хорошого. Якщо уві сні якийсь чоловік тримав в руках змію, то, швидше за все, він символізує джерело мудрості і впорядкування світу сновидіння і може в деякому роді являти собою його самого або знайомого йому людини.

Для народностей Північної Америки і Азії змії уособлюють собою, перш за все, мудрість, що, мабуть, виникає з здатності цих істот до оновлення шляхом скидання старої шкіри. Якщо хтось побачив уві сні змію в такому світлі, то сон означає оновлення, дозвіл проблем, упорядкування чого-небудь.

Для іудейсько-християнських культур змія — це символ спокуси, а також духовного опору досягненню поставленої мети. Це значення має біблійне походження: саме там була описана історія, коли Сатана в образі змія спокусив Єву і Адама в Едемі. Присниться саме в такому контексті змія служить вказівкою на певного реального людини, з яким у вас склалися стосунки, далекі від ідеальних.

Є тлумачення цього знакового образу у Фрейда і послідовників класичної психотерапії. З їх точки зору змія — це символ чоловічого статевого органу; в ряді випадків образ рептилії відображає страх і огиду, які людина може відчувати щодо сексуального зносини.

Все це призводить до того, що досить проблематично правильно витлумачити образ приснилося змії. Які емоції переважали у вас при зустрічі з нею — боязнь, протидія, повагу? А як в реальності ви ставитеся до змій — з побоюванням, дружелюбно або байдуже? Змія з’явилася, коли ви були одні або в компанії з кимось? Як ви ставитеся до людей, які вам її склали? Відповівши на ці питання, ви можете прийти до найбільш вірному тлумаченню сну зі змією.

Сонник Ванги

Наснилася повзе по землі змія — це говорить про те, що найближчим часом ваш лютий ворог, не задовольняючись підступами нишком, виступить проти вас з відкритим забралом. Якщо змія уві сні була отруйна, то навряд чи ви зумієте здобути перемогу над ним: він сильніше і підступніше. Але якщо ж змія неотруйна, то ви без проблем впораєтеся з недругом, використавши проти нього його ж власні підступи. Клубок, звитий з змій, вважається в сновидіннях поганим символом. Серед ваших оточуючих є маса людей, одержимих злістю, заздрістю і бажанням нашкодити. Їхня мрія — крах вашої кар’єри, нещастя в сімейному житті або навіть передчасна смерть. Будьте обачними в спілкуванні з усіма своїми знайомими, інакше вам може звернутися на шкоду сказане вами ж в пориві пристрасті.

Снився укус змії — значить, ваш близький сильно вас чимось розчарує. Протягом довгого часу ви будете дивуватися, чому вам постійно не щастить, не допускаючи й думки, що це справа рук людини, якій ви повністю довіряли. Швидше за все, справа не обійшлася без чорної магії, адже він поставив перед собою мету зробити вас нещасною людиною. Приснилася змія, яка згорнулася в кільце і спокійно лежить, — сон говорить про те, що ваші недруги живуть очікуванням хвилини, коли удар по вам може бути особливо потужним. Вони його дочекаються, і, швидше за все, у вас не вийде оговтатися після атаки.

Гігантська змія, яка здавлювала комусь шию, — це поганий знак. Найімовірніше, ви одними з перших дізнаєтеся, що близька людина смертельно хворий. Щоб повідомити про це родичам, ви повинні будете зібрати свою волю в кулак. Крім того, вам доведеться допомогти хворому прожити останні дні гідно і смиренно. Приснилася змія гігантських розмірів — трапиться величезна трагедія: Землею буде правити Сатана, який прийняв людську подобу. Настають страшні часи, коли будуть панувати насильство, страждання, злодійство, голод, злидні; загинуть мільйони людей. Якщо уві сні змія була убита, це говорить про те, що прийде час, коли знову запрацюють всі церкви і храми, бо людьми опанує думка про рятівну віри в Бога. Побачивши, що людство стало більш милосердним і мудрим, нечиста сила відступить.

Сонник Нострадамуса

Змія уособлює гріхопадіння людини, зло, підступність. Наснилася повзе по землі змія — це попередження побоюватися років під її впливом (2013, 2025 і т. д.), оскільки саме в цей час з’явиться реальна загроза втратити дах над головою і матеріальних засобів. Чи не буде поруч і людей, здатних допомогти вам подолати навалилися на ваші плечі проблеми. Побачити отруйну змію, яка в вашому сновидінні обвивала число Антихриста, — такий сон розповідає про те, що в час приходу на планету Антихриста все найжахливіші людські пороки будуть заявляти про себе з найбільшою силою. Прийдуть часи вбивць, грабіжників, ґвалтівників.

Наснилася наближалася до когось неотруйна змія — це застереження: лідер одного з наймогутніших держав розв’яже війну проти слабкої держави, але зараз поки ще є шанси перешкодити цій людині. Сновидінню подібний сон говорить про те, що йому щось загрожує, але небезпеки можна уникнути. Укус отруйної змії підказує вам, що через вас станеться якийсь дуже серйозний скандал, хоча ви цього хотіти не будете. Але може трапитися і так, що з вашої вини або вини близької людини трапиться політичний переворот.

Уві сні величезна змія давила якоїсь людини за шию — значить, йому загрожує якась небезпека і наяву. Побачити чорну змію гігантських розмірів — знак ні з чим не можна порівняти зла. Оповилася навколо жезла змія — це зло, яке приховує від людей правду. Наснилася згорнулася кільцем змія — це означає, що у вашому житті присутній недоброзичливець, що вважає за краще зберігати свої думки і наміри щодо вас в таємниці. Напала на вас змія — це до бід і позбавлень. Убили уві сні рептилію — наяву зумієте позбутися ворога.

Якщо в сновидінні з’явилася змія з декількома головами, це пророкує вам, що вас можуть безсоромно і просто жахливо обдурити. Змія з ховаються за туманом обрисами може уособлювати ядерну ракету. Відчувати на собі зміїний погляд — таке сновидіння попереджає, що деякі авторитетні і жорстокі люди звернули на вас увагу. Приснився зміїний клубок — це до інтриг і пліток про вас.

Ісламський Сонник

Змія — це багатий ворог. Якщо хто-небудь побачить уві сні, що змія проникла в його будинок, то його ворог будує проти нього підступи. Якщо ж він уб’є змію, то візьме верх над своїм ворогом. І хто побачить, що вбив змію на своєму ліжку, дружина того помре. Якщо він побачить у своєму будинку багато змій, і він не боїться їх, то він побачить у своєму будинку ворогів віруючих мусульман і людей, наступних за своєю примхою. Якщо він побачить мертву змію, то Всевишній сам знищить його ворога без його зусиль. А якщо він побачить, що змії заходять в його будинок і виходять, не завдаючи йому шкоди, то це — його вороги з домочадців і родичів. Шипіння змії сповіщає про відступ який переховується і непереможеного ворога, від якого буде захищений бачить сон людина. Брати уві сні змію в руки означає, що вороги не зможуть вам заподіяти шкоду, бо Всевишній сказав пророку Мусі (а. с.) про змія: «

Сонник Менегетті

Це сон, що символізує структуру, яка деформує і перериває розвиток (Ін-се асоціює цей символ з мікромеханічними спіраллю, яка впроваджена в логічні процеси нашої раціональності). На початковому етапі ця структура уподібнюється самого життя — з метою кращого засвоєння її людиною. Та тільки-но налаштувавши організм на певну програму, вона дає старт повного регресу особистості. Образ змії, настільки часто згадується в легендах і релігійних писаннях, має в якості джерела походження спогади про проникнення в людини чужорідної механічної структури, наслідком якого стає втрата людиною його особистого і універсального Ін-се. Жалить власний хвіст змія — це символ нав’язливого одноманітного руху, механічне повторення інформації монітора відхилення.

Китайський Сонник

Дракон або змія вповзає в осередок — призначення на посаду. Дракон (змія) вповзає в двері — віщує багатство, прибуток. Змія рухається під водою, входить в воду — переселення в новий будинок або підвищення по службі. Змія залазить за пазуху або обвивається навколо тіла — провіщає народження благородного сина. Змія або дракон вбивають людину — віщує велике нещастя.

Змія кусає людину — віщує набуття великого багатства. Змія перетворюється в рухається дракона — підтримка знатного людини. Змія слід за людиною — говорить про зраду дружини. Змія, яка обвивається навколо черепахи — з’явиться достаток, відносне багатство. Птах переслідує змію — отримаєш рекомендацію від якогось людина.

Сучасний Сонник

Якщо снилося, як повз вас спокійно проповзла змія, то в реальності ваше життя буде спокійним і розміреним. Якщо тварина уві сні намагалося напасти, то вас намагаються попередити про те, що вороги стискають навколо вас кільце. Сниться, що ви виграєте поєдинок зі змією і вбиваєте її, — значить, ваших сил вистачить на те, щоб захистити себе від нападок противників і недоброзичливців.

Проявляє до вас увагу, що обвиває шию або тіло кільцями, але не душить вас змія сниться до появи нового почуття, яке несподівано охопить вас. Результатом бурхливо розвивається роману можуть стати шлюбні узи (навіть якщо ви колись вирішили назавжди залишитися вільними).

Сімейний Сонник

Спокійно лежить змія — вас чекає відповідальна робота, яка потребує чималих зусиль, але не принесе бажаного задоволення. Якщо змія переповзає дорогу — хтось вам заважає, діючи нишком. Сон із четверга на п’ятницю — хтось із ваших близьких друзів підтримає вас в грошовому відношенні, не відкидайте допомогу, вона вам необхідна. Сон з п’ятниці на суботу — це погана ознака, ваше особисте життя складається не так, як хотілося б, багатьом вашим надіям не судилося збутися.

Англійська Сонник

Приснилися змії — це втілення наших недругів. Наступати уві сні на змій, тиснути їх ногами — такий сон говорить про те, що у ворогів не вийде заподіяти вам шкоди. Змії відповзає — значить, ви їх переможете, однак якщо вони оберталися і жалили, то і наяву підступні вороги будуть «жалити» вас, ставши джерелом безлічі неприємностей. Сон зі зміями завжди застерігає від чужого зловмисного втручання у ваше життя. Не давайте нікому зруйнувати своє щастя.

Езотеричний Сонник

Згорнулася кільцем — будьте уважні, оскільки настає дуже важливий період. Чи не згорнулася сниться до небезпечних пригод. Нападаюча — цей сон закликає не упустити якийсь момент. Він тим ближче, чим тісніше уві сні був контакт зі змією.

Сонник Хассе

Побачити змія — у вас будуть жінки-вороги. Вбити його — впораєтеся з важкою життєвої ситуацією.

Сонник Цветкова

До підступності, зради; снилася плазують — захворієте.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: