Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зуби — до чого сняться?

Сімейний Сонник

Зуби уві сні означають рідних і близьких людей, а також те, що з ними пов’язано. Передні зуби означають близьких родичів, нижні — жіночої статі, верхні — чоловічої статі. Верхній очної зуб означає батька, а нижній — мати. Чистити зуби уві сні означає, що ви будете допомагати грошима рідним або близьким. Зубочистку бачити або користуватися нею — до розладу. Нерівні зуби уві сні бачити — до розбратів і сімейним чварам. Сон, в якому ви побачили, що зуби стали більше або заважають вам, означає, що вас чекає розбрат з родичами. Іноді через спадщину. Рівні і гладкі зуби уві сні бачити — до благополуччя в родині і успіхам в справах. Крім того, такий сон пророкує мирну і спокійне сімейне життя.

Захоплюватися своїми зубами уві сні — знак довгого, щасливого і заможного життя. Такий сон також пророкує виконання заповітного бажання і відмінне здоров’я. Нові зуби отримати уві сні — до змін у житті. Дивіться, в якому вони стані. Якщо краще колишніх, то зміни будуть на краще. Якщо гірше колишніх, то чекайте втрат і розчарувань. Іноді сон про нові зубах пророкує, що якесь справа проясниться. Темні, з дірками, брудні, з поганим запахом, що випадають без крові зуби уві сні означають печалі, гіркі переживання, хвороби та інші напасті. Такий сон також пророкує, що вас чекають невдачі в справах, приниження, злидні, крах планів або звістка про смерть людини, який не був вам особливо доріг.

Сон про випадаючому зубі (без крові) може означати смерть людей похилого віку в сім’ї. Витягати і вставляти зуб на місце, не відчуваючи при цьому болю, — знак того, що ваші відносини з близькими не можна назвати гладкими: то ругаетесь, то миріться. Такий сон іноді говорить про те, що ви даремно переживаєте через дрібниці. Сон, в якому ви побачили, що у вас випав не один зуб, а кілька, віщує вам смугу лих і негараздів. Залишитися без зубів — знак великого нещастя, втрати стану. Іноді такий сон пророкує, що ви можете постраждати від злодіїв чи шахраїв. Будьте особливо обережні зі своїми цінностями. Чистити зуби або полоскати рот уві сні — знак того, що ніхто не допоможе вам впоратися з горем і неприємностями. Тому ви можете в важкий час розраховувати тільки на себе. Якщо уві сні вони знову почорніли на ваших очах,

Сон, в якому ви побачили, що у вас хитається зуб, означає: стережіться хвороби або нещасного випадку. Якщо вам присниться, що уві сні вам вибили зуби, то вам слід побоюватися підступних задумів ворогів. Самому собі висмикувати зуби уві сні — знак швидкої смерті для бачив цей сон. Однак смерть може бути не фізичної. Це може бути тяжке становище (приниження, голод, позбавлення), яке буквально смерті подібно. Якщо вам присниться, що уві сні у вас випав зуб з кров’ю, то ви понесете важку втрату і довго будете засмучені нею. Такий сон також означає втрату близької людини або родича і великі переживання. Те ж саме означає сон, в якому ви втрачаєте здоровий зуб. Сон, в якому ви побачили, що лікар вирвав вам зуб, означає, що вас чекає багато лих і хвороба, які несподівано обрушаться на вас.

Засумніватися уві сні в тому, що всі ваші зуби на місці, і перераховувати їх, — знак тривоги через якийсь пропажі або через близьку людину. Якщо при перерахунку все зуби будуть на місці, то пропажа знайдеться. Якщо вам присниться, що в ваших зубах щось застрягло, то чекайте зупинки в справах та інших перешкод. Постарайтеся видалити цей предмет з зуба уві сні — і ваші справи в реальному житті налагодяться. Золоті зуби уві сні віщують великі збитки, збиток, втрату власності або хвороба. Скляні зуби уві сні — знак того, що вам загрожує смертельна небезпека. Іноді кажуть, що бачили такий сон чекає насильницька смерть. Воскові зуби уві сні пророкують смерть. Олов’яні, свинцеві зуби мати або бачити уві сні — знак принижень і сорому.

Залізні зуби бачити — знак небезпеки. Срібні зуби уві сні пророкують великі витрати на розваги. Такий сон тільки людям з добре підвішеним язиком віщує легке збагачення. Штучні зуби мати уві сні або бачити — знак небезпеки від брехливих друзів. Сон, в якому ви побачили, як виштовхуєте зуби мовою з рота, означає: ви вміло відобразіть нападки ворогів і наклепників. Лікувати зуби уві сні — знак упорядкування в справах. Якщо поставлять пломби, то ваші справи поліпшаться. Зубні коронки бачити, надягати або знімати їх уві сні — знак інтриги, обману, сімейного розбрату. Скреготати зубами уві сні — передвісник розчарування в близьких людях і великих переживань через це.

Сонник Міллера

Просто побачити уві сні зуби — це означає, що ви можете захворіти, а також мати справу з неспокійними людьми, які своєю активністю будуть розбурхувати і вас. Лишається зубів — до нещасть. Зуб вам вирвав стоматолог — хвороба, яка вас наздожене, буде жахливою і затяжний. Побачити у себе в роті передбачене природою кількість зубів — такий сон пророкує, що ваші цінності повернуться після безлічі пережитих вами випробувань.

Чистити або полоскати зуби — такий сон повідомляє, що для утримання свого щастя вам доведеться докласти масу неймовірних зусиль. Побачили у себе штучні зуби — чекають суворі випробування і боротьба з ними. Втрачати зуби — такий сон означає, що ваша гордість обрушиться під раптово навалилися на вас тяжким тягарем; ще однією його жертвою стануть ваші загублені праці. Вам вибили зуби — це заклик уважніше поставитися до своїх справ: вороги і не думають вгамуватися.

Зуби руйнуються або ламаються — це сон-попередження: надмірне навантаження зашкодить вашій роботі або здоров’ю. Випльовували свої зуби — значить, вам або рідним загрожує недуга. Снилися зуби неправильної форми, з якимись вадами — такий сон вважається надзвичайно несприятливим, селищем суцільні нещастя. У їх числі можуть бути провал особистих планів і надій, злидні, хвороби, повне нервове виснаження у людей, що відрізнялися до цих пір відмінним здоров’ям. Випадання одного зуба обіцяє сумні звістки; двох — низку невдач, спровокованих власної недбалістю; трьох — надзвичайно серйозні неприємності; всіх — нещастя.

Якщо приснилося, що ви власноруч висмикнули собі зуби, тому що вони зіпсувалися, то наяву станете жертвою голоду і смерті. Побачити, як з зубів злітає наліт, повертаючи їм білизну і здоровий вигляд, — цей сон повідомляє про тимчасовий характер вашого нездужання. Після його закінчення ви одумаєтеся і будете радіти від усвідомлення виконаного обов’язку. Захоплюватися білизною і досконалістю своїх зубів — такий сон пророкує, що у вас будуть улюблені друзі і відчуття щастя, яке здатне подарувати здійснення бажань.

Уві сні ви висмикнули собі один зуб, втратили його, потім шукали мовою в роті западину і теж не змогли її знайти, так і не розгадавши головоломку, — сон з таким сюжетом віщує небажану зустріч з якоюсь людиною, яка тим не менш не тільки відбудеться, але і матиме продовження. Навіть косі погляди друзів не скасують вашого розбурхує задоволення від цих побачень. Снилося, що лікар ретельно очистив вам зуби, а назавтра виявилося, що вони знову пожовкли, — це означає, що ви довірите захист своїх інтересів якимось особам, які, як ви потім з’ясуйте, чи не встоять перед улесливими обіцянками якогось пройдисвіта.

Ісламський Сонник

Зуби уві сні — це сім’я, рідня, а ікла — це глава сім’ї. Верхні зуби — це чоловіки, нижні — жінки. Відсутність одного з усіх зубів означає, що сім’я зменшиться на одного з членів сім’ї. А хто побачить, що всі зуби випали, той проживе довге життя і помре останнім зі своєї родини. Правий різець означає батька, а лівий — брата батька. А якщо їх немає в живих, то різці означають їх найближчих родичів або друзів.

Бачити у себе уві сні зуби зі срібла — до матеріальних збитків. Бачити у себе золоті зуби, означає, що серед Вашої рідні є розумні і талановиті люди. Але такий сон ще може в той же час передвіщати хвороби або пожежа. Чистота, білизна і краса зубів-знак благородства гідності і могутності всієї Вашої родини. Стукати зубами або бачити, що зуби виросли в обсязі (в ширину і довжину) — до розбрату і ворожнечі між членами Вашої родини.

Сонник Лоффа

Дуже часто люди бачать сновидіння про зубах і їх випаданні, причому ці сни найчастіше носять тривожний відтінок, хоча і не настільки сильний, як в кошмарах. Як правило, зуби і відбуваються з ними події хвилюють виключно марить, в той час як інші дійові особи сну або взагалі їх не помічають, або не надають цьому жодного значення.

У сновидіннях про втрату зубів людина нерідко відчуває збентеження, це сни про потенційно можливих незручних ситуаціях. У реальному житті подібний досвід узагальнено в вираженні «втратити обличчя на публіці». Сни про втрату зубів можуть провокуватися чисто фізичними відчуттями — наприклад, їх індивідуальною підвищеною чутливістю або скреготнею зубами уві сні. Згадайте, в сновидінні зуби випали самі по собі або їх вам хтось вибив.

Езотеричний Сонник

Рівні, що виділяються на обличчі зуби обіцяють дрібні придбання. Криві означають, що покупки виявляться невдалими. Окремо від імені: для торговців — попереду втрати, недостачі, для інших — результат домашніх турбот може бути зіпсований (заведуться жучки, цвіль і т. п.). Випали без болю — потихеньку відпадуть зв’язку, що не мають для вас великого значення. Випали з кров’ю — до хворобливого розставання. Вирвали вам — то ж, причому з вашої ініціативи. Чистити — до непотрібних знайомствам, які будуть лише красти ваш час і енергію. Гнилі, з дірками — обережно, серед знайомих є ті, хто доносить на вас.

Сонник Фрейда

Все, що пов’язано з зубами — символізує прагнення до самозадоволення і страх перед покаранням за ці заняття або їх оголошенням. Виривання або випадання зубів — символізує страх перед покаранням за заняття онанізмом. Якщо ви розхитує свій зуб, для того щоб він швидше випав — ви вважаєте за краще займатися самозадоволенням, ніж вступати в сексуальні контакти з представниками протилежної статі. Здорові зуби — символізують вашу заздрість до гармонійним сексуальних відносин ваших знайомих. Для жінок зуби — часто є символом дітей.

Сонник Мандрівника

Показник здоров’я, життєвих сил; агресії; ситуації. Білі і чисті гарне здоров’я; удача. Погані, хитаються невдача; хвороба; збитки. Випадають втрата коханої, родича або розрив, відчуження з ними. Випали всі спокійний період життя, кінець тривог. Виривати зуб хворобливий розрив відносин. Випали хворі зуби звільнення від тривог або турбот. Ікла виростають придбання таємних чёрномагіческіх знань. Штучні фальш у відносинах. Вставляти прибуток. Зубний біль — примирення і порозуміння в стосунках.

Сонник Нострадамуса

Зуби символізують втрату життєвої енергії, а також переживання. У вас виривали зуби — сон розповідає про вашому побоюванні втратити близьку людину. Зуби випадали самі — значить, на шляху до здійснення мети стоятимуть ваші власні розгубленість і бездіяльність. Гнилі, що руйнуються зуби сняться до хвороб. Побачити на місці зуба порожню лунку — це означає, що ви будете втрачати життєві сили і постарієте раніше покладеного терміну. Зуб уві сні хворів — наяву будете вирішувати особисті проблеми.

Англійська Сонник

Приснився людина, у якого були білі зуби правильної форми, — такий сон пророкує зустріч з чарівною дівчиною, майбутньою дружиною. Побачити у себе дуже погані зуби — це до хвороби. Випадання зуба сниться до втрати одного або родича; всіх зубів — до хвороби або нещастя. Боліли зуби — значить, доведеться радіти і отримувати задоволення. Якщо вам стоматолог свердлив зуб, який не вимагав лікування, ви переїдете на нове місце; сімейним такий сон обіцяє поповнення сімейства.

Сонник Лонго

Здорові і білі зуби предзнаменует успіх в починанні і міцне здоров’я. Хитаються зуби говорять і наближаються проблеми і неприємності на роботі, вставляння штучних — до підвищення, матеріального благополуччя. Бачення уві сні беззубого людини обіцяє вам подолання перешкод — ворогам не вдасться зламати вашу волю і вибити з колії. Втрата всіх зубів обіцяє неприємності на роботі або конфлікти з начальством.

Сонник Цветкова

Чисті, білі, здорові зуби сняться до хорошого здоров’я і удачі; гнилі — до сварки; чистити їх або купувати зубну пасту — такий сон означає, що вас відвідає бажаний гість; виривали зуб — скасуєте відносини з нав’язливою особливої. Снилися штучні — це до фальші в любові; погані, хворі — до хвороби; з кров’ю — до скону родича; вибиті — до невдач; вставляли — можете розраховувати на прибуток.

Сонник Хассе

Золоті зуби сняться до багатства; штучні — до нещирою щоб любити один одного виривати — буде розрив з набридливої ​​особливої ​​з вашої ініціативи; пломбувати — до впорядкування своїх справ; випадають або хитаються — до смерті члена сім’ї; бачити у себе дуже погані — до хвороби; чистити — до роботи на кого-то; вставляти нові — до того, що сумнівну справу проясниться; красиві, білі — до здорового потомства.

Сонник Ванги

Якщо уві сні є здорові білі зуби — це пророцтво щасливого часу. Поява ж гнилих зубів свідчить про те, що вам варто бути уважним до здоров’я. Варто пам’ятати, що життя належить вам і вона не вічна. Випадання зубів у снах може означати відхід знайомого в інший світ.

Еротичний Сонник

Якщо уві сні ви захоплюєтеся своїми білими і красивими зубами, це обіцяє щастя в любові і процвітання. Сон, в якому ви втрачаєте зубів або зуби у вас нерівні і некрасиві, не віщує нічого доброго. Закоханим такий сон обіцяє розрив відносин.

Сонник Менегетті

Це вказівка ​​на ступінь надійності захисної системи організму (атака або опір) — і вашої, і ваших друзів і родичів. Якщо загубився один або кілька зубів, це говорить про втрату життєвих сил, тонусу.

Китайський Сонник

Випадають зуби — нещастя з батьком або матір’ю. Зуби випадають і виростають знову — процвітання потомства у всіх поколіннях. Чистити зуби — здоров’я. Людина плаче, вишкіривши зуби — буде суперництво, тяжба.

Сучасний Сонник

Здоров’я, удача; хворі — хвороба, бідність; випадання зубів — втрата близьких родичів.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: