Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник золотий хрест, до чого сниться золотий хрест уві сні

Найчастіше, побачивши уві сні золотий хрест, на думку спадають церковний купол і натільний оберіг — все, що пов’язано з вірою і релігією. Однак все не так просто, як може здатися. Різні сонники по-різному тлумачать схрещені лінії, і значення того,, до чого сниться цей образ, теж можуть істотно різнитися. Для того щоб внести ясність і зрозуміти, до чого готуватися, необхідно детально відновити сюжетну лінію мрії.

Пророцтва Міллера

Ви стійко перенесе всі тяготи і злигодні, уготовані вам долею, пророкує сонник Міллера, якщо ви бачите уві сні, що на вас є натільний хрестик і ви його цілуєте. Наснилося, що у вас на шиї є золотий хрест, що висить на простенькій мотузочці? Ця мрія означає великодушність — ви пробачте людини, який образив вас.

А ось як відповідає тлумач, до чого сниться, що у вас на грудях є чужий натільний хрестик: в період тяжких випробувань, які вам приготувала доля, не допомога прийде близький друг, віддавши в жертву заради вашого блага щось особисте.

А якщо наснилося, що ви знайшли на дорозі чужу ладанку з золота і не збираєтеся її віддавати, то це означає, що перед вами постане важкий вибір — допомогти іншим або поліпшити власний добробут.

Дії з релігійним атрибутом

Розгадуючи,, до чого сниться золотий хрест, приділіть увагу тому, що з ним уві сні відбувалося. Ось наприклад:

 • Ви його купили — до набуття покровителя;
 • Знайшли — постанете перед складним вибором;
 • Зламали — вас чекають нещастя і сльози;
 • Новий хрест почорнів — до хвороби і поганого настрою;
 • Власноруч відлили християнський оберіг — ви зумієте протистояти всім випробувань.
 • Розп’яття на шиї: Успіх і скупість — ось ваші супутники

  Позитивним і обнадійливим буде тлумачення сну, в якому ви купили собі золотий хрест на ланцюжку, пророкує сонник Нострадамуса. Вас чекає достаток і успіх.

  Згідно сонником Мандрівника, якщо вам пощастило уві сні знайти зроблені із золота хрестик і ланцюжок, то це означає, що душа і розум перебувають у гармонії один з одним. А ось, знайти золотий ланцюжок і олив’яне розп’яття уві сні — сигнал про те, що ви не зумієте пробачити того, хто приніс вам страждання і сльози.

  Знайти уві сні чужу ладанку і привласнити її — символ неприємностей через жадібність і скупість, пророкує Східний сонник.

  «Хрестові» подарунки: Ті, хто вам посланий Богом

  До чого сниться мрія, в якій вам дарують прикраси з символікою хреста, роз’яснить сонник Білого Мага. Отже, пам’ятайте: уві сні вам вручили в подарунок сережки, у вигляді хрестиків — друзі нададуть вам підтримку; подарували каблучку з тисненням хрестоподібної форми — до прийняття мудрого рішення. Подарували зламаний символ віри — до сварки з рідними.

  А ось, ще одне тлумачення, пов’язане з прикрасами: наснилося, що ви носите на шиї золотий хрест разом з обручкою — радійте, ваш обранець посланий вам Небесами.

  Перехрещення, що вінчає куполи, або Сили небесні…

  Якщо уві сні ви бачите золоті хрести на куполах, закріплені ланцюгами, то це говорить про те, що над вами висить сила, впоратися з якою не під силу нікому. Можна сказати, що вас оберігають ангели, передбачає Слов’янський тлумач сновидінь.

  Наснилося, що ланцюг тримає хрест, обірвалася? Бережіться кари небесної — НЕ шкодите і не ображайте, радить Малий сонник Велеса.

  Могильний хрест: Від радості до печалі

  До чого сниться мрія, де ви бачите на одній з могил великий золотий хрест, знає сонник пастора Лоффа. Якщо ця приснився могила належить комусь із нинішніх знайомих, то подібна картинка передрікає цій людині довге і багате життя.

  Під могильним горбком був похований незнайомий вам людина — чекайте хороших звісток. Гірше, якщо це ваша могила — остерігайтеся підступу ворогів, настійно рекомендує Місячний сонник.

  Сонник золотий хрест, до чого сниться золотий хрест уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: