Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник золотий наручний годинник, до чого сниться золотий наручний годинник уві сні

Золотий наручний годинник — річ, безсумнівно, дорога і потрібна. Крім свого прямого обов’язку — вести облік часу — вона є статусною штучкою, що говорить про те, що їх господар — людина забезпечена. Побачивши уві сні такий хронометр, варто задуматися, до чого він сниться. За твердженням сонників, годинник на руці можуть говорити, як про наближення періоді удачі, так і про підступність, замишляють проти вас.

Сонник Міллера

Американець Густав Міллер вважав, що побачені уві сні золотий годинник означають вдале капіталовкладення. Ви можете сміливо ризикувати своїми фінансами: вкладати їх в цінні папери, грати на біржі — успіх буде супроводжувати вашим починанням.

Не так приємно тлумачення сну, в якому ви бачите розбитий циферблат, тому як таке бачення може означати ваше неналежну поведінку. Перш ніж зробити який-небудь вчинок, задумайтеся про наслідки.

Цінний подарунок, або Поспіх: за і проти

По-різному пояснюють дарування золотих наручних годинників різні тлумачі. Так, наприклад, Східний сонник пророкує наступне. Наснилося, що ви подарували комусь золоті годинники — це значить, що ви не маєте вільний час взагалі. Хочете встигнути вчасно завершити розпочате — не відволікайтеся на дрібниці. Подарували хронометр вам — можете розслабитися, часу у вас предостатньо.

А ось, сонник міс Хассе дає інше пояснення, до чого сниться, що хтось подарував вам стильний ювелірний аксесуар — незабаром ви станете боржником, причому вибиратися з «боргової ями» будите довго.

Хто дарувальник

Тлумачачи, до чого сняться золотий наручний годинник, які ви отримуєте в дар, пригадайте дарувальника. Уві сні їм був:

 • Незнайомець — до невдалого вкладення грошей;
 • Родич — пропустіть можливість здійснити бажане через проблеми в сім’ї;
 • Колега — до вдалого придбання;
 • Член сім’ї — в скрутну хвилину ви знайдете підтримку домочадців;
 • Близький друг — до виконання бажання.
 • Вдала знахідка — знак змін

  До чого сниться мрія, в якій вам пощастило знайти золотий наручний годинник, пояснить Циганський сонник. Згадайте, це важливо, в якому стані вони були: в робочому стані — до позитивних змін; зламані — до неприємностей; приснилися годинник працював, але їх вид залишав бажати кращого — все в ваших руках, дерзайте.

  Знайти уві сні старовинний хронометр, який не працює — ознака того, що проблеми тягнутися з минулого. А якщо ви бачите уві сні, що раритет, який ви знайшли, справно «цокає» — перегляньте своє ставлення до сприйняття реальності, ви занадто зациклені на чомусь, запевняє сонник пастора Лоффа.

  Жіночий аксесуар, як символ нелогічних дій

  Окремо слід проаналізувати бачення, в яких наснилися жіночі годинники на руку. Уві сні ви бачите, як віддаєте подрузі годинник, куплені вам коханим хлопцем — це означає, що ви ненавмисно скривдите коханого.

  Наснилося, що жіночий годинник ви піднесли в дар чоловікові? Ви зробите вчинок, не властивий вам, пророкує Весняний сонник.

  Сонник золотий наручний годинник, до чого сниться золотий наручний годинник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: