Сонник золотий колір, до чого сниться золотий колір уві сні

Що ж ще, крім благополуччя, може передбачати золотий колір, приснився, вважають багато. І виявляються неправі, запевняють сонники. Прагнучи розгадати,, до чого сниться відтінок дорогоцінного металу, варто пригадати, що саме він прикрашав собою уві сні, і яке відношення ця дрібниця мала до вас.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера ототожнює золотий колір з духовними і матеріальними багатствами. Золоті відтінки уві сні говорять про те, що сновидцу цілком по плечу впоратися з будь-якими завданнями, завоювавши при цьому репутацію цілеспрямованого і впевненого в собі людини.

Також тлумач стверджує, що золоті тони символізують чоловічу енергію, видаючи в сплячому людині (причому, не важливо, чоловік це чи жінка) натуру активну і діяльну.

Якщо вам приснилося щось з матеріальних цінностей кольору золота, то це означає швидке збагачення і процвітання.

Одяг в жовто-золотих тонах як символ фінансового успіху

До чого сниться одяг золотого кольору? Таке бачення, за запевненням Циганського сонника, означає вирішення всіх матеріальних проблем. Але все ж не зайвим буде уточнити, що саме вам приснилося в такому кольорі.

Якщо уві сні ви бачили плаття з парчі, то можете сподіватися на знайомство із заможним і щедрою людиною, який візьме участь в поліпшенні вашого добробуту. А от штани або спідниця обіцяють виграш у суперечці або в суді.

Привиділося уві сні золотістенькое нижню білизну? Будьте готові, що для поліпшення фінансового становища вам доведеться «оголити» душу.

Декоративна позолота — ознака зваблювання і лестощів

А ось як сонники пояснюють,, до чого сниться золотий колір в приміщенні. Вам приснився інтер’єр в позолоченому стилі? Цілком ймовірно, хтось навмисно лестить вам, щоб збити з пантелику і зайняти ваше місце.

Причому, зверніть увагу, якщо все це пишність ви бачите у себе в квартирі, значить, хтось спробує звабити або вас, або дружина, щоб розбити вашу сім’ю. А якщо вам примарилося робоче місце, багате золотистими штучками, то це попередження про підступи конкурента, який прагне зайняти належну вам посаду.

Природна позолота: Від духовного зростання до розслабленості

Тлумачення сну, в якому ви бачите навколо себе осінню природу з золотистим забарвленням «сповіщає», що ви досягли того стану душі, яке йоги називають нірваною: вас не лякає «завтрашній день», вам не відомо переживання, у вас в душі мир і гармонія, радує Східний сонник.

А ось Англійська сонник, тлумачачи,, до чого сниться золотиста краса природи, пояснює це духовним зростанням і умінням не піддаватися спокусі. Особливо добре бачити уві сні квітка фіолетового і золотого кольору — це ознака налагодження відносини зі своїм внутрішнім світом, набуття здатності пристосовуватися.

Що ще було «в золоті»?

Пригадайте, що ще у вас уві сні було золотого кольору, радять сонники. Отже:

 • Новорічна іграшка — вас чекає захоплення чимось новим;
 • Парасольку — до знайомства з цікавою особистістю;
 • Волосся — не варто прагнути до ідеалів;
 • Рибка — до виконання бажання.
 • Сонник золотий колір, до чого сниться золотий колір уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: